• Karel Demel

    (1942)

    Bedřich Smetana: Má vlast

    Položka č.: 282596

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2024 18:20

    lept, mezzotinta, 1984, 22 x 20,2 cm, sign. PD KDemel 84, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Wernischová

    (1942)

    Světlo hvězd

    Položka č.: 282597

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2024 18:22

    lept, 14,2 x 10,4 cm, sign. PD Wernischová, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Karlových Varech, soukromá žákyně C. Boudy, členka Syndikátu výtvarných umělců, Asociace volné grafiky a Sdružení pražských výtvarných umělců-malířů

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Soukup

    (1926-2004)

    Akt

    Položka č.: 282598

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2024 18:24

    linoryt, 1978, 25,4 x 16,2 cm, sign. PD VSoukup 78, č. 52/70, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vratislav Ševčík

    (1953)

    Jablko pokušení

    Položka č.: 282599

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2024 18:26

    litografie, 1988, 28 x 20 cm, sign. PD V. Ševčík 88, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Sněhulák

    Položka č.: 282630

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:00

    tisk, 1951, 34, 1 x 26, 2 cm, sign LD Josef Čapek, vydalo Státní nakladatelství učebnic, závod Komenium v Praze 7, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Naposledy s drakem

    Položka č.: 282629

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:01

    tisk, 1951, 31, 7 x 26, 3 cm, sign PD Josef Čapek, vydalo Státní nakladatelství učebnic, závod Komenium v Praze 7, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Lítej, míčku

    Položka č.: 282628

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:02

    tisk, 1951, 34 x 26, 2 cm, sign LD Josef Čapek, vydalo Státní nakladatelství učebnic, závod Komenium v Praze 7, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Ve vodě

    Položka č.: 282627

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:03

    tisk, 1951, 34, 5 x 26, 2 cm, sign LD Josef Čapek, vydalo Státní nakladatelství učebnic, závod Komenium v Praze 7, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    U naší chalupy

    Položka č.: 282626

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:04

    tisk, 1951, 32 x 26, 2 cm, sign LD Josef Čapek, vydalo Státní nakladatelství učebnic, závod Komenium v Praze 7, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Na kládě

    Položka č.: 282625

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:05

    tisk, 1951, 37, 5 x 24, 5 cm, sign PD Josef Čapek, vydalo Státní nakladatelství učebnic, závod Komenium v Praze 7, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Hrajeme kuličky

    Položka č.: 282624

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:06

    tisk, 1951, 32 x 26, 2 cm, sign PD Josef Čapek, vydalo Státní nakladatelství učebnic, závod Komenium v Praze 7, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Rybníček

    Položka č.: 282623

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:07

    tisk, 1951, 34 x 26, 2 cm, sign PD Josef Čapek, vydalo Státní nakladatelství učebnic, závod Komenium v Praze 7, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Na cestičce

    Položka č.: 282622

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:08

    tisk, 1951, 31 x 26, 2 cm, sign PD Josef Čapek, vydalo Státní nakladatelství učebnic, závod Komenium v Praze 7, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Křeček

    Položka č.: 282641

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:09

    tisk, 26, 1 x 20, 3 cm, z knihy Veselý přírodopis, vyd. Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství, Praha, 1921, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Kocour

    Položka č.: 282640

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:10

    tisk, 23, 3 x 18, 6 cm, z knihy Veselý přírodopis, vyd. Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství, Praha, 1921, natržený a přeložený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Býk

    Položka č.: 282639

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:11

    tisk, 26, 1 x 20, 3 cm, z knihy Veselý přírodopis, vyd. Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství, Praha, 1921, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Jezevec

    Položka č.: 282638

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:12

    tisk, 26, 1 x 20, 3 cm, z knihy Veselý přírodopis, vyd. Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství, Praha, 1921, natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Velbloud

    Položka č.: 282637

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:13

    tisk, 26, 1 x 20, 3 cm, z knihy Veselý přírodopis, vyd. Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství, Praha, 1921, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Družičky

    Položka č.: 282636

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:14

    tisk, 26, 1 x 20, 3 cm, z knihy Veselý přírodopis, vyd. Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství, Praha, 1921, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Souboj

    Položka č.: 282635

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:15

    tisk, 25, 1 x 20, 3 cm, z knihy Veselý přírodopis, vyd. Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství, Praha, 1921, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Kobyla

    Položka č.: 282634

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:16

    tisk, 26, 1 x 20, 3 cm, z knihy Veselý přírodopis, vyd. Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství, Praha, 1921, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Raci

    Položka č.: 282633

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:17

    tisk, 26, 1 x 20, 3 cm, z knihy Veselý přírodopis, vyd. Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství, Praha, 1921, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Beran

    Položka č.: 282632

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:18

    tisk, 26, 1 x 20, 3 cm, z knihy Veselý přírodopis, vyd. Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství, Praha, 1921, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Rybníčky

    Položka č.: 282631

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:19

    tisk, 26, 1 x 20, 3 cm, z knihy Veselý přírodopis, vyd. Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství, Praha, 1921, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Coufal

    (1947)

    Petřín

    Položka č.: 282642

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:20

    litografie, 46 x 64,5 cm, sign. PD Jan Coufal, č. 18/32, v místě původní pasparty zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Hampl

    (1943)

    Praha - Malá Strana - Kajetánka

    Položka č.: 282643

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:21

    lept, akvatinta, 16,3 x 24,3 cm, sign. PD Petr Hampl, autorský tisk, mírně pokrčený a při okrajích mimo tisk natržený papír, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Pohled na město

    Položka č.: 282644

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:22

    litografie, 32,5 x 49,5 cm, sign. PD V. Hejna, č. 43/50, při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hošna

    (1926)

    Jílové u Prahy

    Položka č.: 282645

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:23

    litografie, 35,3 x 45 cm, sign. PD Hošna, č. 27/100, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Svatopluk Janke

    (1909-1995)

    Pavlačový dům

    Položka č.: 282646

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:24

    litografie, 1956, 31,5 x 26 cm, sign. PD Svatopluk Janke 56, č. 27/300, Antikvariát Dlážděná, studium na Vysoké škole architektury v Praze, soukromý žák A. Kalvody

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923-2022)

    Schody

    Položka č.: 282649

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:25

    litografie, 1987, 29 x 17 cm, sign. PD Kadrnožka 87, č. 68/100, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook