-
Renno Wolf
(1912-2009)
Orel (ex Libris Johanha Jansen Trento)
Položka č.: 242442Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:38
dřevoryt, 11 x 5,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hubert Rüther
(1886-1945)
Litografie k pozvánce na Barevný večer / Bunten Abend
Položka č.: 242445Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:40
litografie, 1939, 14,5 x 20,7 cm, upostřed pozvánka přeložena (nezasahuje do tisku), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Praha (Ex Pragensis Frant. Kozák)
Položka č.: 242446Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:42
suchá jehla, 5,5 x 9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Thompson
Dr. Cartwright
Položka č.: 242945Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:44
mědirytina, 12,3 x 10 cm, značeno DU Engraved by J. Thompson from a Picture in the possesion of Miss Cartwright, při horním okraji nepatrná skvrna od vody, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
W. Holl
Lord Clyde
Položka č.: 242946Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:46
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by Holl from a Photograph by Mayall, levý okraj papíru zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Posselwhite
Bentham
Položka č.: 242947Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:48
mědirytina, 13 x 10,2 cm, značeno DU Engraved by J. Posselwhite from an original Picture by J,. Watts, papír při okrajích místy mírně zašpiněn, u horního okraje skvrna od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joseph Trentsensky
(1793-1839)
Bataillen - Stücke
Položka č.: 243173Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:50
kamenorytina, 19,5 x 35,4 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Martinová
(1922-1987)
Motýli
Položka č.: 244540Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:52
dřevoryt, 12 x 42,5 cm, sign. PD M. Martinová, pasparta, č. 62/100, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Němeček
(1957)
Přírodní motiv
Položka č.: 245318Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:54
dřevoryt, 1986, 11,7 x 26,5 cm, Sign PD Jiří Němeček ´86, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Zahradníková
(1953)
V korunách stromů
Položka č.: 245326Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:56
kolorovaný lept, 14,3 x 9,2 cm, sign. PD Věra Zahradníková, č. 46/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kuna na lovu
Položka č.: 245587Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:58
tuš, tužka, papír, 10 x 16 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Lipsko
Položka č.: 245589Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:00
lept, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Chaloupka
Položka č.: 245591Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:02
dřevoryt, 9 x 6,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Sládek
(1906-1982)
Stromy
Položka č.: 245889Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:04
akvarel, papír, 15,5 x 22,8 cm, pasparta, rozbité sklo, vzadu nalepen autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Šindelářová
Země mého srdce 01
Položka č.: 246295Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:06
litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 14/16, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Mecl
Přístav
Položka č.: 246300Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:08
tuš, akvarel, papír, 16 x 51 cm, PD Lubomír Mecl, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Fiala
(1891-1968)
Sedící muž
Položka č.: 246302Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:10
litografie, 40 x 30,5 cm, sign. PD V. Fiala, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Woodman
Giovani Boccacio
Položka č.: 246703Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:12
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno LD C Van Dalen; PD Woodman sct, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neumann
Babička
Položka č.: 246712Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:14
tužka, akvarel, papír, 25,7 x 22,5 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír při krajích zažloutlý, lehce zvlněný, při levém okraji natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Ernest
Jan Amos Komenský
Položka č.: 246736Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:16
lept, 5,8 x 5,8 cm, sign. DU J. Ernest, č. 34/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
E. Scriven
Murillo
Položka č.: 246740Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:18
mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by E. Scriven form the original Picture by Murillo, zašlý papír, levý okraj papíru zažloutlá, v levém horním rohu nahnědlé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
H. Meyer
Correggio
Položka č.: 246741Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:20
mědirytina, 13 x 10,4 cm, značeno DU Engraved by H,. Meyer after a head by himself in te Cathedral of Parma, zašlý papír, PD lehce ušpiněn papír, na horním okraji papíru flek od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Dívka česající ovoce
Položka č.: 178788Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:00
dřevoryt, 11,8 x 9,7 cm, sign. PD AMoravec, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Lauda
(1962)
Proti slunečníku
Položka č.: 178792Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:02
litografie, 19 x 14,7 cm, sign. DU M. Lauda, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Čulkov
Medvěd
Položka č.: 189404Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:04
fix, papír, 1996, 20,5 x 14,5 cm, monogr. PD AČ 1996, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina
Položka č.: 200758Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:06
akvarel, papír, 1929, 16 x 12 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Štědrovečerní dary
Položka č.: 205025Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:08
tuš, papír, 19 x 29 cm, rám, dole napsáno: Napsal Jan Neruda kresby Vlastimila Rady, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Smetana
(1918-1998)
Objekt
Položka č.: 205026Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:10
tuš, papír, 1984, 15,5 x 25 cm, sign. LD Smetana (říjen 1984), rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Vajce
(1935)
Okřídlené oko
Položka č.: 205212Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:12
tuš, papír, 1985, 14,8 x 9,8 cm, sign. LD Vajce, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Landa
Žena
Položka č.: 207995Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:14
litografie, 18,5 x 14,5 cm, sign. DU M. Landa, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO