-
Werner Haselhuhn?
(1925-2007)
Krajina
Položka č.: 212333Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:34
olej, sololit, 44,5 x 59 cm, sign. PD Haselhuhn?, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Štika
(1906-1940)
Strom
Položka č.: 212489Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:36
uhel, papír, 64 x 44 cm, rám, zvlněný papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Holeček
Pohled na Karlův most
Položka č.: 214103Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:38
akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD Jan Holeček, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Malostranské střechy
Položka č.: 214661Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:40
olej, plátno, 65 x 80 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Bohumil Pospíšil
(1898-?)
Na mrtvém rameni Labe
Položka č.: 214668Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:42
olej, překližka, 50 x 70 cm, sign. LD J.B. Pospíšil, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav J. Černý
(1935-2007)
Starý strom
Položka č.: 215249Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:44
suchá jehla, 1983, 33,4 x 24,8 cm, sign. PD M. J. Černý 83, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Vernerová
(1932)
Cesta k chalupě
Položka č.: 219793Vyvolávací cena: 675 CZK (29 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:46
pastel, karton, 1986, 19 x 29 cm, sign. PD A. Vernerová 1986, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 675 CZK (29 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Jan Kukla
Zimní krajina
Položka č.: 220209Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:48
kombinovaná technika, karton, 1978, 28 x 39 cm, sign. PD Kukla 78, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 360 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Neznámý autor
Rybník
Položka č.: 221028Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:50
tužka, papír, 22,5 x 42,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Miller
(1907-?)
Skály
Položka č.: 221370Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:52
olej, plátno, 41 x 56 cm, sign. PD V. Miller, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pohled do kraje
Položka č.: 222016Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:54
olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arthur Graff
(1906-1971)
Fantastická krajina
Položka č.: 229144Vyvolávací cena: 560 CZK (24 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:56
olej, kombinovaná technika, papír, 8,4 x 10,9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 560 CZK (24 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arthur Graff
(1906-1971)
Krajina s mostem
Položka č.: 229152Vyvolávací cena: 760 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:58
akvarel, papír, 13 x 27 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 760 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arthur Graff
(1906-1971)
Konec sklizně
Položka č.: 229153Vyvolávací cena: 960 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:00
uhle, kombinovaná technika, překližka, 26 x 34 cm, sign. PD Graff, rám, při okrajích kresba poškozena, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 960 CZK (40 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Černý
Krajina
Položka č.: 232519Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:02
uhel, papír, 1942, 27,5 x 26 cm, sign. LD Černý 42, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Moravec
Cesta k Vanovu
Položka č.: 234965Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:04
pastel, papír, 1951, 29 x 49 cm, sign. LD JMoravec 171, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Šimková
Motýli
Položka č.: 238849Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:06
akvarel, papír, 17,5 x 12 cm, sign. PD R. Šimková, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Antonín Volejníček
(1896-?)
Stromy ve větru
Položka č.: 239414Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:08
olej, karton, 21 x 26 cm, sign. LD J.A. Troníček, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Pilař
Podzimní pohled do kraje
Položka č.: 245558Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:10
akvarel, papír, 1962, 19,5 x 27,5 cm, sign. PD Pilař 1962, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Slunce mezi mraky
Položka č.: 254757Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:12
křída, papír, 1964, 23 x 26,5 cm, sign. LD M. Holý 64, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Povodí Orlice
Položka č.: 254759Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:14
akvarel, pastel, 1969, 26,5 x 39,5 cm, sign. PD M. Holý 69, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Topolový hájek
Položka č.: 254760Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:16
akvarel, pastel, 1969, 26,5 x 39 cm, sign. LD M. Holý 69, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Charles Vondoruš
(1884-1970)
Pohled do kraje
Položka č.: 254895Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:18
lept, 1932, 22 x 26,5 cm, sign. PD J.C. Vondrouš, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František V. Votruba
(1895-?)
Srny
Položka č.: 255399Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:20
olej, sololit, 40 x 60 cm, sign. PD F. Votruba, vzadu nalepen autorský štítek, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Trosky
Položka č.: 260171Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:22
olej, plátno, 35 x 61 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Feikl
(1883-1933)
Tání
Položka č.: 261225Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:24
olej, lepenka, 52 x 67 cm, sign. LD feikl, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 12 000 - 15 000 Kč CZK
-
Jaroslav Pukl
(1893-?)
Pohled do kraje
Položka č.: 263081Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:26
olej, lepenka, 70 x 80 cm, sign. PD Jaroslav Pukl, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Frydrych?
Strom se stavením
Položka č.: 263812Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:28
olej, karton, 49,5 x 70,5 cm, sign. PD K. Frydrych?, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Rubeš
Lesní cesta
Položka č.: 263823Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:30
olej, karton, 23 x 16,5 cm, sign. LD Rubeš, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Gola
(1940-2012)
Horské nokturno - Jeseníky
Položka č.: 266048Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:32
olej, sololit, 2003, 24 x 30 cm, rám, vzadu razítko autora a popsáno, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO