-
František Hodonský
(1945)
Lužní krajina
Položka č.: 267360Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:34
linoryt, 1981, 9 x 13 cm, sign. PD Hodonský 81, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Z Šumavy
Položka č.: 267559Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:36
akvatinta, 36,5 x 32 cm, sign. PD Jarda, značeno LD v desce Jar. Stretti - Zamponi, rám, dole věnování, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Strž
Položka č.: 267766Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:38
olej, lepenka, 1932, 35 x 29 cm, sign. PD A. Moravec, rám, vzadu popsáno autorem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Údolí potoka
Položka č.: 267767Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:40
olej, lepenka, 1932, 35 x 29 cm, sign. LD A. Moravec 32, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Menčl
Potok
Položka č.: 267769Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:42
olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. LD E. Menčl, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Urbánek
(1924-?)
Letní krajina
Položka č.: 267771Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:44
olej, plátno, 70 x 90 cm, sign. PD K. Urbánek, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Stehlík
(1905-1991)
Podzimní krajina
Položka č.: 267969Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:46
olej, plátno, sololit, 27 x 63 cm, sign. PD JStehlík, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Marold
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Pospíšil
(1914-1996)
Horská krajina
Položka č.: 267975Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:48
olej, karton, 1949, 49 x 59 cm, sign. PD Boh. Pospíšil 49, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Neckář
Letní louka
Položka č.: 267976Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:50
akvarel, papír, 1957, 31 x 43 cm, sign. PD V. Neckář 57, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Horská vesnice
Položka č.: 267978Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:52
akvarel, papír, 39 x 28 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Šimek
Léto na vesnici
Položka č.: 267979Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:54
olej, karton, 31 x 59 cm, sign. PD V. Šimek, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Brotánek
(1916-1987)
Staré Labe
Položka č.: 267990Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:56
litografie, 43 x 62,5 cm, sign. DU Brotánek Miroslav, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Herbst
(1887-1971)
Březový háj
Položka č.: 273785Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:58
olej, karton, 52 x 41 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Vesnice
Položka č.: 273799Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:00
olej, karton, 15 x 20 cm, sign. LD J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic
(1884-1961)
Břízy
Položka č.: 273830Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:02
měkký kryt, 33 x 21 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Leopold Parma
(1891-1968)
Valašská krajina
Položka č.: 274166Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:04
dřevoryt, 29,5 x 35 cm, sign. PD LParma, rám, zašpiněný, lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, člen Koliby a Moravského sdružení výtvarných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Pitter
(1922-1993)
Pohled do kraje
Položka č.: 274336Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:06
olej, sololit, 30 x 39 cm, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Pitter
(1922-1993)
Les za soumraku
Položka č.: 274338Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:08
olej, sololit, 29,5 x 39,5 cm, sign. PD VPitter, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Pitter
(1922-1993)
Lesní potok
Položka č.: 274347Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:10
olej, ruční papír, 29 x 21 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Pitter
(1922-1993)
Lesní zákoutí
Položka č.: 274348Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:12
olej, ruční papír, 30,5 x 20 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Vovsík
Léto
Položka č.: 274611Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:14
olej, karton, 1956, 25 x 35 cm, sign. PD V. Vovsík, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
V galerii
Položka č.: 275160Vyvolávací cena: 8.900 CZK (371 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:16
olej, plátno, 1980, 105 x 115 cm, sign. PD Straka 80, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 8.900 CZK (371 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Staré Litoměřice (z ateliéru)
Položka č.: 275161Vyvolávací cena: 8.900 CZK (371 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:18
olej, plátno, 1984, 100 x 115 cm, sign. PD Straka 84, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 8.900 CZK (371 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Z cyklu Mostecká stávka: Oběť
Položka č.: 275162Vyvolávací cena: 7.300 CZK (305 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:00
olej, plátno, 1981, 85 x 125 cm, sign PD Straka 81, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 7.300 CZK (305 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Přístav
Položka č.: 275163Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:02
olej, plátno, 85 x 125 cm, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Torzo mužského těla
Položka č.: 275164Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:04
olej, plátno, 70. léta, 100 x 140 cm, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Bez názvu
Položka č.: 275165Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:06
olej, plátno, 95 x 145 cm, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Povrchový důl
Položka č.: 275166Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:08
akryl, sololit, 1988, 75 x 107 cm, sign. PD Straka 88, vzadu štítek s popisem, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Periferie
Položka č.: 275168Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:10
akryl, sololit, 1995, 70 x 70 cm, sign. LD Straka 95, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
V přístavu
Položka č.: 275169Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:12
olej, karton, 50 x 70 cm, rám, zvlněný karton, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO