-
Jiří Nosek
(1924)
Cesta krajinou
Položka č.: 229952Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:48
litografie, 1982, 20 x 28,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Novotná
Dětské hřiště
Položka č.: 238152Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:49
litografie, 1967, 18 x 18,5 cm, sign. na pasparte Novotná 1967, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Blaník
Položka č.: 234142Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:50
litografie, 20,5 x 30 cm, papír na okrajích ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Plocek
(1905-2001)
Na hlavě
Položka č.: 237967Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:51
serigrafie, 8 x 5,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Poláček
Bonbóny prátelům nejmilejším na rok 1998
Položka č.: 262640Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:52
tisk, 1998, 14,4 x 10,5 cm, sign. PD J. Poláček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
W.J. Rozendaal
Krotitel
Položka č.: 229974Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:53
litografie, 1938, 13,3 x 17,4 cm, PD značeno na kameni W.J. Rozendaal, při okrajích lehce poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karla Ryvolová
(1940)
Dáma v klobouku
Položka č.: 238147Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:54
litografie, 1987, 10,5 x 7,4 cm, značeno PD K. Ryvolová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně C. Boudy, K. Lidického
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marcel Stecker
(1924-2011)
Bez názvu
Položka č.: 254294Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:55
tisk, plakát, 2011, 99 x 70 cm, vydáno u příležitosti výstavy v Ateliéru Josefa Sudka, 2001, náklad 200 ks , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Adolf Schneeberg, fotografie
Položka č.: 254295Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:56
tisk, plakát, 1988, 60,5 x 85 cm, reprodukovaná fotografie Josef Sudek, plakát k výstavě ze sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v Praze a Moravské Galerie v Brně na zámku Kozel, 1988, při spodním okraji mírně pomuchlaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické …
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Před Svatým Mikulášem
Položka č.: 234069Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:57
litografie, 19,5 x 12 cm, sign. LD B. S. Urban, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezi…
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Zahradníková
(1953)
V korunách stromů
Položka č.: 245326Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:58
kolorovaný lept, 14,3 x 9,2 cm, sign. PD Věra Zahradníková, č. 46/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Světla Žáková Štrupová
(1924-1978)
Kompozice
Položka č.: 238149Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:59
litografie, 4,1 x 14,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 35/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zasněžená věž
Položka č.: 269583Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 19:00
lept, akvatinta, 13 x 6 cm, sign. PD, rám, č. 98/150, u pravého okraje grafika drobounká črná tečka (nezasahuje do grafiky), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
M. Krupps
Zotavovna Di Vittorio v Mariánských lázních
Položka č.: 123463Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:00
akvarel, papír, 1959, 29,5 x 42,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Šimůnek?
U řeky
Položka č.: 177579Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:02
tempera, papír, 32 x 41 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mario Stretti
(1910-1960)
Vranov
Položka č.: 177598Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:04
akvarel, běloba, papír, 1952, 21,5 x 15 cm, sign. LD Mario Stretti 20. VIII. 1952, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Tůňka
Položka č.: 177801Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:06
olej, lepenka, 17,5 x 30,5 cm, rám, při okrajích lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Žena v brýlích
Položka č.: 179093Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:08
tužka, papír, 23 x 23 cm, monogr. LD PS 58, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 160 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Makovec
Z bažantnice
Položka č.: 186086Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:10
olej, karton, 1952, 32 x 44 cm, sign. PD Makovec, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Neznámý autor
Jihočeská vesnice
Položka č.: 186102Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:12
olej, plátno, 60 x 89 cm, rám, zvlněné plátno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Knyttl
(1903-1977)
Zimní krajina
Položka č.: 196325Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:14
olej, karton, 25 x 34 cm, sign. PD Knyttl, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Popoviče a M. Milanoviče
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
B. Čech
Rýžoviště u Harrachova
Položka č.: 201121Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:16
tužka, papír, 1934, 17 x 21 cm, sign. PD B. Čech 3/8. 34., rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
I. Hájek
Ze zahrady
Položka č.: 206235Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:18
olej, karton, 1953, 34 x 46 cm, sign. LD I. Hájek 53, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Chalupa s rybníčkem
Položka č.: 206238Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:20
olej, plátno, 49 x 65 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Mandel ml.
Rybník před deštěm
Položka č.: 207006Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:22
olej, plátno, 75 x 130 cm, sign. PD J. Mandel ml., rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
monogramista JK
Chalupy na Vysočině
Položka č.: 207008Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:24
olej, překližka, 50 x 63 cm, monogr. PD JK, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
K. Novák
Chalupy v podhůří
Položka č.: 207010Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:26
olej, překližka, 49 x 69 cm, sign. PD K. Novák, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Skořepová
(1954)
Krajina
Položka č.: 207615Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:28
akvarel, papír, 1996, 22 x 26 cm, sign. PD Z. Skořepová 1996, rám, rám poškozen, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Václavík
(1898)
Krajina s cestou
Položka č.: 207966Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:30
akvarel, papír, 45 x 62 cm, sign. PD Václavík, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Nový
Horská krajina
Položka č.: 211311Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:32
olej, sololit, 1982, 36 x 50 cm, sign. LD Nový 82, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO