Jindřich Schmidt
(1897-1984)
Ptáček
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:32
oceloryt, 5 x 4,5 cm, sign. PD JSchmidt, na papíře skvrna, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jindřich Schmidt
(1897-1984)
Max Švabinský
Položka č.: 94Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:33
oceloryt, 6,5 x 4 cm, sign. DU JSchmidt, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Naďa Rappensbergerová
Svíce
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:34
litografie, 6,5 x 4 cm, č. 55/55
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Naděžda Plíšková
(1934-1999)
Prst
Položka č.: 96Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:35
suchá jehla, 1973, 8,3 x 5,5 cm, sign. PD N. Plíšková 1973, č. 39/100, žákyně prof. V. Silovského a K. Součka na AVU v Praze, K. G. Müllera na Hochschule für Graphik und Buchkunst v Lipsku, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Orest Dubay
(1919-2005)
Paul Verlaine, Chvíle pro milence
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:36
dřevoryt, 1986, 21 x 14,5 cm, sign. PD Orest Dubay, č. 60/200, tisk s básní Paula Verlaina, žák prof. J. Mudrocha, M. Benky a M. Schurmanna na VŠT v Bratislavě, člen Skupiny výtvarných umelcov 29. augusta, SČUG Hollar a SVU Aleš
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Michaela Lesařová Roubíčková
Položka č.: 98Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:37
lept, 1975, 10 x 9,5 cm, monogr. L, č. 14/55, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jaroslav Dajč
Položka č.: 99Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:38
akvarel, papír, 20 x 15 cm, sign. PD Jaroslav Dajč, PD věnování Dr. Hrdinovi, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák prof. Hadlače na PedF MU v Brně, člen Sdružení výtvarných umělců Vysočiny
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jaroslav Dajč
Ptáček
Položka č.: 100Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:39
lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD J. Dajč, E.A., žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák prof. Hadlače na PedF MU v Brně, člen Sdružení výtvarných umělců Vysočiny
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Miroslav Stuchlík
Strašák
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:40
lept, 1982, 17 x 11 cm, sign. PD M. Stuchlík 82, č. 64/80, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jana Jemelková
(1928-2018)
Power
Položka č.: 102Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:41
serigrafie, 1984, 11 x 15,5 cm, sign. vzadu Jana Jemelková, č. 37/100
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Alois Mikulka
(1933)
Seadream
Položka č.: 103Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:42
linoryt, 18,5 x 15 cm, sign. DU A. Mikulka, studoval u J. Bruknera na ŠUŘ v Brně a u prof. J. Želibského na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Pavel Rak
(1939)
AIDS
Položka č.: 104Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:43
serigrafie, 26,5 x 19 cm, značeno v tisku RAK
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Bohumír Matal
(1922-1988)
Položka č.: 105Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:44
serigrafie, 1988, 28 x 16 cm, sign. PD Matal 88, č. 23/60, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Karel Teissig
(1925-2000)
Photographie
Položka č.: 106Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:45
serigrafie, 21 x 15 cm, studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu, předseda Klubu ilustrátorů dětské knihy, člen skupiny Etapa
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ludmila Jandová
(1938-2008)
Položka č.: 107Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:46
lept, 12 x 8 cm, sign. DU L. Jandová , č. 22/80, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Emanuel Ranný
Pole
Položka č.: 108Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:47
suchá jehla, 1983, 11 x 8,5 cm, sign. PD Em. Ranný 83, č. 4/20, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Olga Čechová
(1925-2010)
Položka č.: 109Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:48
dřevoryt, 12 x 10,5 cm, sign. PD Olga Čechová, č. 171/200
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Zdenka Kabátová - Táborská
(1933)
PF 1991
Položka č.: 110Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:49
lept, 8 x 6 cm, sign. PD Z. Kabátová- Táborská, č. 13/30, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Toman
(1931-2000)
Na koni
Položka č.: 111Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:50
tužka, papír, 12 x 10 cm, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Toman
(1931-2000)
Na koni II
Položka č.: 112Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:51
tužka, papír, 8,5 x 10 cm, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Toman
(1931-2000)
Oznámení
Položka č.: 113Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:52
litografie, 21 x 15 cm, sign. Karel Toman, č. 117/200, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Viktor Kubal
Zbojník Jurko
Položka č.: 114Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:53
kombinovaná technika, folie, 8 x 9 cm
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jaroslav Dajč
Postava s koněm
Položka č.: 115Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:54
lept, 1996, 10,4 x 7,4 cm, sign. PD Jaroslav Dajč, č. 23/70, grafika na dvojlistu s přáním Dr. Ivanu Hrdinovi, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák prof. Hadlače na PedF MU v Brně, člen Sdružení výtvarných umělců Vysočiny
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Tichý
(1896-1961)
Václav Chochola oznámení
Položka č.: 116Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:55
lept, 7,5 x 7 cm, otisk z původní desky, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
František Tichý
(1896-1961)
Václav Chochola oznámení
Položka č.: 117Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:56
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
František Tichý
(1896-1961)
V loďce
Položka č.: 119Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:58
lept, 10,5 x, 75 cm, otisk z původní desky, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
František Tichý
(1896-1961)
Profil
Položka č.: 120Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:59
lept, 8 x 8,5 cm, otisk z původní desky, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Vladimír Jiránek
(1938-2012)
Pan Mráček
Položka č.: 121Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:00
tisk, 21 x 29,6 cm, vzadu razítko Jiránek, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ludmila Jiřincová
Květiny
Položka č.: 122Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:01
lept, 9,5 x 8 cm, sign. DU L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
Bohumír Matal
(1922-1988)
Položka č.: 123Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:02
serigrafie, 1988, 29 x 21 cm, sign. PD Matal 88, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)