Slavoboj Tusar
(1885-1950)
Ruysbroeck podivuhodný
Položka č.: 124Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:03
dřevoryt, 12 x 9 cm
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Rambousek
(1895-1976)
Jaro generace
Položka č.: 125Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:04
dřevoryt, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Rambousek, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Květa Pacovská
(1928)
Pozvánka na výstavu
Položka č.: 126Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:05
serigrafie, 30,5 x 21 cm, 2x přeloženo, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Pavelka
(1894-1948)
Ležící akt
Položka č.: 127Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:06
tuš, akvarel, papír, 1921, 4 x 5,5 cm, sign. DU Pavelka 1921, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
Josef Černý
Hlavy
Položka č.: 128Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:07
lept, 14,5 x 12 cm, sign. DU J. Černý, e. a .
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Černý
Odpočinek na gauči
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:08
lept, 1988, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU Josef Černý, e. a.
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Černý
Ruce
Položka č.: 130Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:09
lept, 2007, 11,5 x 8,5 cm, sign. DU J. Černý 07
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Černý
Operace
Položka č.: 131Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:10
lept, 11 x 8,5 cm, sign. DU J. Černý, e. a.
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Černý
Ženy
Položka č.: 132Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:11
lept, 11 x 8 cm
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Černý
Kloubouk
Položka č.: 133Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:12
lept, 1987, 10,5 x 7 cm, sign. DU J. Černý 87
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Černý
Kloubouk
Položka č.: 134Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:13
lept, 1988, 10 x 7,5 cm, sign. PD J. Černý 88, e. a.
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Josef Černý
PF 86
Položka č.: 135Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:14
lept, 11,5 x 8 cm, sign. DU J. Černý
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Černý
Jablka
Položka č.: 136Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:15
lept, 9 x 6,5 cm, sign. PD J. Černý, e. a.
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Milan Albich
(1925-2000)
Lodě
Položka č.: 137Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:16
fix, papír, 1976, 10,5 x 15 cm, sign. PD Albich 76, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie českých výtvarných umělců
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Eva Činčerová
(1943-2005)
Položka č.: 138Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:17
suchá jehla, 24 x 11,5 cm, sign. Eva Činčerová
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Eva Činčerová
(1943-2005)
PF 1996
Položka č.: 139Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:18
akvatinta, suchá jehla, 15,5 x 62,5 cm
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Eva Činčerová
(1943-2005)
PF 1994
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:19
akvatinta, suchá jehla, 40,5 x 16 cm, sign. DU Eva Činčerová
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Svatopluk Klimeš
Okno
Položka č.: 141Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:20
propalovaná grafika, 1983, 6 x 5 cm, sign. PD Klimeš, č. 20/100, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Mika
K narozeninám
Položka č.: 142Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:21
suchá jehla, 1981, 8 x 6,5 cm, sign. PD Mika Jiří 81, č. 3/10, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Kytička
Položka č.: 143Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:22
lept, 6,5 x 4,5 cm, sign. PD J. Švengsbír, č. 61/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jiří Lindovský
Položka č.: 144Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:23
serigrafie, 1988, 29 x 20 cm, sign. PD J. Lindovský 88, č. 58/100, žák prof. Čepeláka
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Konvolut drobných grafik
Položka č.: 145Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:24
5x ocelorytina, sign. vše, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Josef Herčík
(1922-1999)
Konvolut drobných grafik
Položka č.: 146Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:25
5x různé grafické techniky, sign. vše, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Herčík
(1922-1999)
Konvolut drobných grafik
Položka č.: 147Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:26
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Herčík
(1922-1999)
Konvolut drobných grafik
Položka č.: 148Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:27
6x různé grafické techniky, sign. vše, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Ivana Kantůrková
(1960-1984)
Pocta Lucasu Cranachovi staršímu
Položka č.: 149Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:28
lept, 11 x 10 cm, č. 6/60
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jiří Ernest
(1939)
Sv. Mikuláš
Položka č.: 150Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:29
ocelorytina, 5,5 x 5,5 cm, sign. DU J. Ernest, č. 62/100
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Josef Kremláček
(1937)
Půlky
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:30
litografie, 1979, 18,5 x 28 cm, sign. PD Ivan Kremláček 79, č. 86/150, žák prof. prof. J. Bruknera a A. Zeminy na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Eva Sendlerová
(1939)
Náhrobní kámen
Položka č.: 152Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:31
suchá jehla, 1999, 19,5 x 11 cm, sign. PD Eva Sendlerová 99, autorský tisk, žákyně prof. V. Tittelbacha a A. Paderlíka, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
František Tichý
(1896-1961)
Grafika na obálku sbírky básní "Dítě tak samo" R. L. Stevensona
Položka č.: 153Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:32
suchá jehla, 8 x 11,5 cm, novotisk z původní desky, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)