• Slavoboj Tusar

    (1885-1950)

    Ruysbroeck podivuhodný

    Položka č.: 124

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:03

    dřevoryt, 12 x 9 cm

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Jaro generace

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:04

    dřevoryt, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Rambousek, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Květa Pacovská

    (1928)

    Pozvánka na výstavu

    Položka č.: 126

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:05

    serigrafie, 30,5 x 21 cm, 2x přeloženo, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Ležící akt

    Položka č.: 127

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:06

    tuš, akvarel, papír, 1921, 4 x 5,5 cm, sign. DU Pavelka 1921, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Josef Černý

    Hlavy

    Položka č.: 128

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:07

    lept, 14,5 x 12 cm, sign. DU J. Černý, e. a .

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Černý

    Odpočinek na gauči

    Položka č.: 129

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:08

    lept, 1988, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU Josef Černý, e. a.

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Černý

    Ruce

    Položka č.: 130

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:09

    lept, 2007, 11,5 x 8,5 cm, sign. DU J. Černý 07

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Černý

    Operace

    Položka č.: 131

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:10

    lept, 11 x 8,5 cm, sign. DU J. Černý, e. a.

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Černý

    Ženy

    Položka č.: 132

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:11

    lept, 11 x 8 cm

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Černý

    Kloubouk

    Položka č.: 133

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:12

    lept, 1987, 10,5 x 7 cm, sign. DU J. Černý 87

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Černý

    Kloubouk

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:13

    lept, 1988, 10 x 7,5 cm, sign. PD J. Černý 88, e. a.

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Josef Černý

    PF 86

    Položka č.: 135

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:14

    lept, 11,5 x 8 cm, sign. DU J. Černý

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Černý

    Jablka

    Položka č.: 136

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:15

    lept, 9 x 6,5 cm, sign. PD J. Černý, e. a.

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Lodě

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:16

    fix, papír, 1976, 10,5 x 15 cm, sign. PD Albich 76, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Eva Činčerová

    (1943-2005)

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:17

    suchá jehla, 24 x 11,5 cm, sign. Eva Činčerová

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Eva Činčerová

    (1943-2005)

    PF 1996

    Položka č.: 139

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:18

    akvatinta, suchá jehla, 15,5 x 62,5 cm

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Eva Činčerová

    (1943-2005)

    PF 1994

    Položka č.: 140

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:19

    akvatinta, suchá jehla, 40,5 x 16 cm, sign. DU Eva Činčerová

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Svatopluk Klimeš

    Okno

    Položka č.: 141

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:20

    propalovaná grafika, 1983, 6 x 5 cm, sign. PD Klimeš, č. 20/100, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Mika

    K narozeninám

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:21

    suchá jehla, 1981, 8 x 6,5 cm, sign. PD Mika Jiří 81, č. 3/10, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kytička

    Položka č.: 143

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:22

    lept, 6,5 x 4,5 cm, sign. PD J. Švengsbír, č. 61/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Lindovský

    Položka č.: 144

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:23

    serigrafie, 1988, 29 x 20 cm, sign. PD J. Lindovský 88, č. 58/100, žák prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Konvolut drobných grafik

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:24

    5x ocelorytina, sign. vše, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Konvolut drobných grafik

    Položka č.: 146

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:25

    5x různé grafické techniky, sign. vše, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Konvolut drobných grafik

    Položka č.: 147

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:26

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Konvolut drobných grafik

    Položka č.: 148

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:27

    6x různé grafické techniky, sign. vše, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Ivana Kantůrková

    (1960-1984)

    Pocta Lucasu Cranachovi staršímu

    Položka č.: 149

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:28

    lept, 11 x 10 cm, č. 6/60

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Ernest

    (1939)

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:29

    ocelorytina, 5,5 x 5,5 cm, sign. DU J. Ernest, č. 62/100

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Josef Kremláček

    (1937)

    Půlky

    Položka č.: 151

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:30

    litografie, 1979, 18,5 x 28 cm, sign. PD Ivan Kremláček 79, č. 86/150, žák prof. prof. J. Bruknera a A. Zeminy na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Eva Sendlerová

    (1939)

    Náhrobní kámen

    Položka č.: 152

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:31

    suchá jehla, 1999, 19,5 x 11 cm, sign. PD Eva Sendlerová 99, autorský tisk, žákyně prof. V. Tittelbacha a A. Paderlíka, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Grafika na obálku sbírky básní "Dítě tak samo" R. L. Stevensona

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:32

    suchá jehla, 8 x 11,5 cm, novotisk z původní desky, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)