Vladislav Kaska
Na mostě
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:01
dřevoryt, 16 x 23,5 cm, sign. PD Vladislav Kaska, č. 53/60, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Alena Málková
(1927)
Postavy
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:02
litografie, 24,5 x 17 cm, sign. PD Alena Málková, č. 29/30, žákyně prof. E. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Daniela Benešová
Piano
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:03
litografie, 1989, 20 x 15 cm, sign. PD Daniela Benešová 89, č. 11/150, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jiří Mika
Jablko
Položka č.: 65Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:04
lept, 1985, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD Mika Jiří 85, č. 53/60, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Marie Michaela Šechtová
Ze souboru Muž a žena
Položka č.: 66Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:05
lept, 19,5 x 13 cm, sign. PD M. M. Šechtová, č. 55/55
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Marie Michaela Šechtová
U okna
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:06
lept, 13 x 10 cm, sign. PD M. M. Šechtová, č. 45/200
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Hana Storchová
Zátiší, 2x PF
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:07
1x lept, 2x tisk, 17 x 13; 5 x 4; 5 x 4 cm, sign. PD H. Storchová, č. 43/110, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Rudi Lorenz
In vino veritas
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:08
akvarel, tuš, papír, 1979, 27,5 x 17,5 cm, sign. PD Rudi Lorenz 79, neotištěná ilustrace pro AHOJ
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jiří Srb
(1919)
Malíř, Žena
Položka č.: 70Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:09
2x tuš, papír, 1979, 20 x 16,5; 24 x 10 cm, sign. PD SRB
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Tomáš Kůs
(1950)
Pocta Rimbaudovi I
Položka č.: 71Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:10
suchá jehla, akvatinta, 1986, 15 x 10 cm, sign. PD T Kůs 86, č. 1/60, studium dějin umění a estetiky na FF UK v Praze, člen UVU, předseda IF
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Naděžda Synecká
(1926-2021)
Flétnista
Položka č.: 72Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:11
lept, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD N. Synecká , č. 60/100
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Alena Laufrová
Dívka, Měsíc
Položka č.: 73Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:12
2 x lept, kombinovaná technika, 1984, 1985, 14 x 9,5; 13 x 10 cm, sign. PD A. Laufrová 1984, sign. PD A. Laufrová 1985, č. 44/100; č. 33/100, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
Alena Laufrová
Ikarův pád I, Ikarův pád II
Položka č.: 74Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:13
2 x lept, kombinovaná technika, 1980, 11,7 x 7,5 cm, sign. PD A. Laufrová 1980, a. t.; č. 54/58, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Alois Moravec
Pomona
Položka č.: 75Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:14
dřevoryt, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD AMoravec, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Matěj Svoboda
Konvolut tří grafických listů
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:15
3 x lept, 1985, 15 x 14; 11 x 6 cm, vše signováno, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen UVU, zakladatel skupiny 68 pod plachtou a skupiny Tolerance, předseda Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Bohumil Ullrych, Alois Moravec
Na ulici, Rytíř
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:16
lept, dřevoryt, 9,5 x 12; 15 x 10 cm, sign. PD B. Ullrych, sign. PD Moravec
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Prášek
(1950)
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:17
suchá jehla, 1982, 12 x 7,5 cm, monogr. PD KP 82, č. 2/24, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Ouen, člen Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jindřich Schmidt
(1897-1984)
Max Švabinský (Léto)
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:19
oceloryt, 7,5 x 5,5 cm, sign. DU JSchmidt, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jindřich Schmidt
(1897-1984)
Betr Bezruč
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:20
oceloryt, 8 x 6 cm, sign. PD JSchmidt, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jindřich Schmidt
(1897-1984)
Dominik Skutezký
Položka č.: 82Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:21
oceloryt, 6 x 3,5 cm, sign. PD JSchmidt, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jindřich Schmidt
(1897-1984)
Portrét
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:22
oceloryt, 6,5 x 5 cm, sign. DU JSchmidt, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jindřich Schmidt
(1897-1984)
Julius Fučík
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:23
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jindřich Schmidt
(1897-1984)
Max Švabinský
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:24
oceloryt, 6 x 4,5 cm, sign. PD JSchmidt, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jindřich Schmidt
(1897-1984)
Alfons Mucha
Položka č.: 86Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:25
oceloryt, 6 x 4 cm, sign. DU JSchmidt, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jindřich Schmidt
(1897-1984)
Rowland Hill
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:26
oceloryt, 4 x 3,5 cm, sign. DU JSchmidt, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jindřich Schmidt
(1897-1984)
Portrét
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:27
oceloryt, 7 x 4,5 cm, sign. DU JSchmidt, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jindřich Schmidt
(1897-1984)
Max Švabinský (Sen)
Položka č.: 89Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:28
oceloryt, 7,5 x 5 cm, sign. DU Jindra Schmidt, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jindřich Schmidt
(1897-1984)
Kroměříž
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:29
oceloryt, 5,5 x 6 cm, sign. PD JSchmidt, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jindřich Schmidt
(1897-1984)
Max Švabinský (Poledne v lese)
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:30
oceloryt, 7,8 x 5,5 cm, sign. DU Jindra Schmidt, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jindřich Schmidt
(1897-1984)
Albert Einstein
Položka č.: 92Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:31
oceloryt, 10 x 6,5 cm, sign. PD JSchmidt, č. 70/200, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)