• Vladislav Kaska

    Na mostě

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:01

    dřevoryt, 16 x 23,5 cm, sign. PD Vladislav Kaska, č. 53/60, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Alena Málková

    (1927)

    Postavy

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:02

    litografie, 24,5 x 17 cm, sign. PD Alena Málková, č. 29/30, žákyně prof. E. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Daniela Benešová

    Piano

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:03

    litografie, 1989, 20 x 15 cm, sign. PD Daniela Benešová 89, č. 11/150, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jiří Mika

    Jablko

    Položka č.: 65

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:04

    lept, 1985, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD Mika Jiří 85, č. 53/60, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Marie Michaela Šechtová

    Ze souboru Muž a žena

    Položka č.: 66

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:05

    lept, 19,5 x 13 cm, sign. PD M. M. Šechtová, č. 55/55

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Marie Michaela Šechtová

    U okna

    Položka č.: 67

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:06

    lept, 13 x 10 cm, sign. PD M. M. Šechtová, č. 45/200

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Hana Storchová

    Zátiší, 2x PF

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:07

    1x lept, 2x tisk, 17 x 13; 5 x 4; 5 x 4 cm, sign. PD H. Storchová, č. 43/110, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Rudi Lorenz

    In vino veritas

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:08

    akvarel, tuš, papír, 1979, 27,5 x 17,5 cm, sign. PD Rudi Lorenz 79, neotištěná ilustrace pro AHOJ

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Srb

    (1919)

    Malíř, Žena

    Položka č.: 70

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:09

    2x tuš, papír, 1979, 20 x 16,5; 24 x 10 cm, sign. PD SRB

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Tomáš Kůs

    (1950)

    Pocta Rimbaudovi I

    Položka č.: 71

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:10

    suchá jehla, akvatinta, 1986, 15 x 10 cm, sign. PD T Kůs 86, č. 1/60, studium dějin umění a estetiky na FF UK v Praze, člen UVU, předseda IF

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926-2021)

    Flétnista

    Položka č.: 72

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:11

    lept, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD N. Synecká , č. 60/100

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alena Laufrová

    Dívka, Měsíc

    Položka č.: 73

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:12

    2 x lept, kombinovaná technika, 1984, 1985, 14 x 9,5; 13 x 10 cm, sign. PD A. Laufrová 1984, sign. PD A. Laufrová 1985, č. 44/100; č. 33/100, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Alena Laufrová

    Ikarův pád I, Ikarův pád II

    Položka č.: 74

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:13

    2 x lept, kombinovaná technika, 1980, 11,7 x 7,5 cm, sign. PD A. Laufrová 1980, a. t.; č. 54/58, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alois Moravec

    Pomona

    Položka č.: 75

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:14

    dřevoryt, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD AMoravec, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Matěj Svoboda

    Konvolut tří grafických listů

    Položka č.: 76

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:15

    3 x lept, 1985, 15 x 14; 11 x 6 cm, vše signováno, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen UVU, zakladatel skupiny 68 pod plachtou a skupiny Tolerance, předseda Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Bohumil Ullrych, Alois Moravec

    Na ulici, Rytíř

    Položka č.: 77

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:16

    lept, dřevoryt, 9,5 x 12; 15 x 10 cm, sign. PD B. Ullrych, sign. PD Moravec

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Prášek

    (1950)

    Položka č.: 78

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:17

    suchá jehla, 1982, 12 x 7,5 cm, monogr. PD KP 82, č. 2/24, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Ouen, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jindřich Schmidt

    (1897-1984)

    Max Švabinský (Léto)

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:19

    oceloryt, 7,5 x 5,5 cm, sign. DU JSchmidt, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jindřich Schmidt

    (1897-1984)

    Betr Bezruč

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:20

    oceloryt, 8 x 6 cm, sign. PD JSchmidt, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jindřich Schmidt

    (1897-1984)

    Dominik Skutezký

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:21

    oceloryt, 6 x 3,5 cm, sign. PD JSchmidt, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jindřich Schmidt

    (1897-1984)

    Portrét

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:22

    oceloryt, 6,5 x 5 cm, sign. DU JSchmidt, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jindřich Schmidt

    (1897-1984)

    Julius Fučík

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:23

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jindřich Schmidt

    (1897-1984)

    Max Švabinský

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:24

    oceloryt, 6 x 4,5 cm, sign. PD JSchmidt, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jindřich Schmidt

    (1897-1984)

    Alfons Mucha

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:25

    oceloryt, 6 x 4 cm, sign. DU JSchmidt, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jindřich Schmidt

    (1897-1984)

    Rowland Hill

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:26

    oceloryt, 4 x 3,5 cm, sign. DU JSchmidt, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jindřich Schmidt

    (1897-1984)

    Portrét

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:27

    oceloryt, 7 x 4,5 cm, sign. DU JSchmidt, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jindřich Schmidt

    (1897-1984)

    Max Švabinský (Sen)

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:28

    oceloryt, 7,5 x 5 cm, sign. DU Jindra Schmidt, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jindřich Schmidt

    (1897-1984)

    Kroměříž

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:29

    oceloryt, 5,5 x 6 cm, sign. PD JSchmidt, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jindřich Schmidt

    (1897-1984)

    Max Švabinský (Poledne v lese)

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:30

    oceloryt, 7,8 x 5,5 cm, sign. DU Jindra Schmidt, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jindřich Schmidt

    (1897-1984)

    Albert Einstein

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:31

    oceloryt, 10 x 6,5 cm, sign. PD JSchmidt, č. 70/200, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)