Vladimír Tesař
(1924-2008)
Strojky
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:31
lept, 1981, 12 x 11,5 cm, sign. PD V. Tesař 81, č. 34/45, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Milan Erazim
Pozadí
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:32
litografie, 1978, 18,5 x 12,5 cm, sign. PD M. Erazim 78, č. 60/83, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Alena Laufrová
Dívčí tvář
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:33
lept, 1984, 13,5 x 10,5 cm, sign. PD A. Laufrová 84, č. 43/100, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Miloslav Troup
(1917-1993)
PF 79
Položka č.: 35Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:34
tisk, 27 x 21,5 cm, sign. PD M. Troup, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Kornelie Němečková
Ptáci
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:35
serigrafie, 20 x 18 cm, sign. PD Kornelie Němečková, č. 1/200, žákyně J. Jašky a J. Blažka na Uměleckoprůmyslové škole ve Zlíně a na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Nejedlý
Černobílá kompozice
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:36
serigrafie, 1994, 30 x 21 cm, sign. PN Nejedlý 94, č. 98/100
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Romana Rotterová
Hlava nad vodou
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:37
lept, 10,5 x 7 cm, sign. PD R. Rotterová, E.A, soukromé studium u L. Rottera, M. Durasové - Kopfové a V. J. Žižky
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jiří Lindovský
Oranžový střed
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:38
serigrafie, 1984, 21 x 30 cm, sign. PD J. Lindovský 84, č. 50/70, žák prof. Čepeláka
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jan Antonín(Jeňýk) Pacák
(1941-2007)
Bohumil Pábitel
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:39
dřevoryt, 1984, 23 x 14 cm, DU atorské věnování, a. t., žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jan Antonín(Jeňýk) Pacák
(1941-2007)
Ruměnce
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:40
litografie, 1982, 24 x 15,5 cm, sign. DU Jeňýk 82, č. 39/60, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jan Antonín(Jeňýk) Pacák
(1941-2007)
Milý odešel
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:41
serigrafie, 1970, 25 x 17 cm, sign. DU Jeňýk 70, č. 60/75, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Stejskal
(1948-1988)
Dvanáct moravských stavů
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:42
suchá jehla, 1994, 5,5 x 6 cm, sign. DU Jiří Stejskal 1994, č. 38/200
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Vladimír Nagaj
Ohryzek
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:43
tisk, 21 x 29,5 cm, sign. v tisku Nagaj 94, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jiří Altman
Mužská tvář
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:44
dřevoryt, 18,5 x 14 cm, sign. PD Jiří Altmann, č. 46/100
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Josef Kobra Kučera
Zase jsem to zvoral
Položka č.: 46Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:45
serigrafie, 1978, 30 x 10,5 cm, sign. Kobra 78
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Prašná brána
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:46
ocelorytina, 11 x 9,5 cm, sign. DU Jiří Švnegsbír, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:47
suchá jehla, 6,5 x 4,5 cm, sign. PD J. Švnegsbír, č. 62/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jiří Mika
Měsíc
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:48
lept, 1989, 19 x 14,5 cm, sign. PD Jiří Mika 89, č. 44/45, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Bořivoj Borovksý
(1933-2012)
Kobylka
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:49
lept, 25 x 18,5 cm, sign. PD Borovský, č. 45/50
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Marie Ploťená
Kolébka
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:50
tuš, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Marie Plotěná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vladimír Renčín
Dohnat a předehnat
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:51
tisk, 14,5 x 21 cm
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Pfründer
Masaccio
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:52
oceloryt, 17,5 x 15 cm, kraje potrhány mimo tisk, na papíře drobné skvrnky
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Franta
(1928)
Kočka a housle
Položka č.: 54Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:53
lept, 1985, 11,5 x 10 cm, sign. DU Karel Franta 85, žák prof. V. Sychry a M. Holého na AVU v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Ratibořice
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:54
kombinovaná technika, suchá jehla, ruční papír, 1913, 16,5 x 26,5 cm, sign. PD Vondrouš, pomačkané okraje, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Ratibořice II
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:55
kombinovaná technika, suchá jehla, ruční papír, 1913, 16,5 x 27 cm, sign. PD Vondrouš, pomačkané okraje, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Filip Maljavin
(1869-1940)
Dvě ženy
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:56
litografie, 25 x 19,5 cm
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Söhnlein Rheingold
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:57
tisk, 17,5 x 25 cm, reklamní plakát
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Blumen-koschel
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:58
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Kohout
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:59
serigrafie, 30 x 21 cm, sign. PD J. Švengsbír, ohnuté rohy, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Miluše Oravcová
Světadíl
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:00
lept, 1985, 14,5 x 11 cm, sign. PD Miluše Oravcová, č. 51/55
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)