• Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Strojky

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:31

    lept, 1981, 12 x 11,5 cm, sign. PD V. Tesař 81, č. 34/45, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Milan Erazim

    Pozadí

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:32

    litografie, 1978, 18,5 x 12,5 cm, sign. PD M. Erazim 78, č. 60/83, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alena Laufrová

    Dívčí tvář

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:33

    lept, 1984, 13,5 x 10,5 cm, sign. PD A. Laufrová 84, č. 43/100, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    PF 79

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:34

    tisk, 27 x 21,5 cm, sign. PD M. Troup, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Kornelie Němečková

    Ptáci

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:35

    serigrafie, 20 x 18 cm, sign. PD Kornelie Němečková, č. 1/200, žákyně J. Jašky a J. Blažka na Uměleckoprůmyslové škole ve Zlíně a na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Nejedlý

    Černobílá kompozice

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:36

    serigrafie, 1994, 30 x 21 cm, sign. PN Nejedlý 94, č. 98/100

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Romana Rotterová

    Hlava nad vodou

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:37

    lept, 10,5 x 7 cm, sign. PD R. Rotterová, E.A, soukromé studium u L. Rottera, M. Durasové - Kopfové a V. J. Žižky

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Lindovský

    Oranžový střed

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:38

    serigrafie, 1984, 21 x 30 cm, sign. PD J. Lindovský 84, č. 50/70, žák prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jan Antonín(Jeňýk) Pacák

    (1941-2007)

    Bohumil Pábitel

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:39

    dřevoryt, 1984, 23 x 14 cm, DU atorské věnování, a. t., žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jan Antonín(Jeňýk) Pacák

    (1941-2007)

    Ruměnce

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:40

    litografie, 1982, 24 x 15,5 cm, sign. DU Jeňýk 82, č. 39/60, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jan Antonín(Jeňýk) Pacák

    (1941-2007)

    Milý odešel

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:41

    serigrafie, 1970, 25 x 17 cm, sign. DU Jeňýk 70, č. 60/75, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Stejskal

    (1948-1988)

    Dvanáct moravských stavů

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:42

    suchá jehla, 1994, 5,5 x 6 cm, sign. DU Jiří Stejskal 1994, č. 38/200

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Vladimír Nagaj

    Ohryzek

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:43

    tisk, 21 x 29,5 cm, sign. v tisku Nagaj 94, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Altman

    Mužská tvář

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:44

    dřevoryt, 18,5 x 14 cm, sign. PD Jiří Altmann, č. 46/100

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Josef Kobra Kučera

    Zase jsem to zvoral

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:45

    serigrafie, 1978, 30 x 10,5 cm, sign. Kobra 78

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Prašná brána

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:46

    ocelorytina, 11 x 9,5 cm, sign. DU Jiří Švnegsbír, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:47

    suchá jehla, 6,5 x 4,5 cm, sign. PD J. Švnegsbír, č. 62/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Mika

    Měsíc

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:48

    lept, 1989, 19 x 14,5 cm, sign. PD Jiří Mika 89, č. 44/45, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Bořivoj Borovksý

    (1933-2012)

    Kobylka

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:49

    lept, 25 x 18,5 cm, sign. PD Borovský, č. 45/50

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Marie Ploťená

    Kolébka

    Položka č.: 51

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:50

    tuš, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Marie Plotěná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vladimír Renčín

    Dohnat a předehnat

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:51

    tisk, 14,5 x 21 cm

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Pfründer

    Masaccio

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:52

    oceloryt, 17,5 x 15 cm, kraje potrhány mimo tisk, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Karel Franta

    (1928)

    Kočka a housle

    Položka č.: 54

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:53

    lept, 1985, 11,5 x 10 cm, sign. DU Karel Franta 85, žák prof. V. Sychry a M. Holého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Ratibořice

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:54

    kombinovaná technika, suchá jehla, ruční papír, 1913, 16,5 x 26,5 cm, sign. PD Vondrouš, pomačkané okraje, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Ratibořice II

    Položka č.: 56

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:55

    kombinovaná technika, suchá jehla, ruční papír, 1913, 16,5 x 27 cm, sign. PD Vondrouš, pomačkané okraje, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Filip Maljavin

    (1869-1940)

    Dvě ženy

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:56

    litografie, 25 x 19,5 cm

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Söhnlein Rheingold

    Položka č.: 58

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:57

    tisk, 17,5 x 25 cm, reklamní plakát

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Blumen-koschel

    Položka č.: 59

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:58

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kohout

    Položka č.: 60

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:59

    serigrafie, 30 x 21 cm, sign. PD J. Švengsbír, ohnuté rohy, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Miluše Oravcová

    Světadíl

    Položka č.: 61

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:00

    lept, 1985, 14,5 x 11 cm, sign. PD Miluše Oravcová, č. 51/55

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)