• Jan Sládek

    (1906-1982)

    Stromy

    Položka č.: 245889

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:04

    akvarel, papír, 15,5 x 22,8 cm, pasparta, rozbité sklo, vzadu nalepen autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pasáček koní

    Položka č.: 246261

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:14

    litografie, 20 x 14 cm, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Šindelářová

    Země mého srdce

    Položka č.: 246294

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:39

    litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 10/16, PD mimo tisk drobně zašpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Šindelářová

    Země mého srdce 01

    Položka č.: 246295

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:06

    litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 14/16, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lubomír Mecl

    Přístav

    Položka č.: 246300

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:08

    tuš, akvarel, papír, 16 x 51 cm, PD Lubomír Mecl, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Sedící muž

    Položka č.: 246302

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:10

    litografie, 40 x 30,5 cm, sign. PD V. Fiala, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Woodman

    Giovani Boccacio

    Položka č.: 246703

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:12

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno LD C Van Dalen; PD Woodman sct, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neumann

    Babička

    Položka č.: 246712

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:14

    tužka, akvarel, papír, 25,7 x 22,5 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír při krajích zažloutlý, lehce zvlněný, při levém okraji natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Ernest

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 246736

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:16

    lept, 5,8 x 5,8 cm, sign. DU J. Ernest, č. 34/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • E. Scriven

    Murillo

    Položka č.: 246740

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:18

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by E. Scriven form the original Picture by Murillo, zašlý papír, levý okraj papíru zažloutlá, v levém horním rohu nahnědlé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • H. Meyer

    Correggio

    Položka č.: 246741

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:20

    mědirytina, 13 x 10,4 cm, značeno DU Engraved by H,. Meyer after a head by himself in te Cathedral of Parma, zašlý papír, PD lehce ušpiněn papír, na horním okraji papíru flek od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Der Kapuziner / Kapucín

    Položka č.: 246853

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:45

    kolorovaná mědirytina, 16,9 x 13 cm, značeno PD A. Schultheiss gest.; LD Fr. Pecht gez., lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Jiři von Ramberg

    (1819-1875)

    Turandot

    Položka č.: 246856

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:48

    kolorovaná mědirytina, 16,6 x 12,2 cm, značeno PD G. Jaquemot gest.; LD A. v. Ramberg gez., zažloutlý papír z drobnými tečkami, na pravém okraji papíru tmavší skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Arnold vom Melchtal

    Položka č.: 246860

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:44

    kolorovaná mědirytina, 16,5 x 12,6 cm, značeno PD A. Fleischmann gest.; LD Fr. Pecht gez., zažloutlý papír, v rozích pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • W. Holl

    Philip Melancthon

    Položka č.: 246872

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:09

    mědirytina, 13 x 10,1 cm, značeno PD W. Holl sct.; LD Albrecht Dürer pinxt., mírně zažloutlý papír, spodní roh na pravé straně s menší šmouhou, levý dolní roh lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Thomson

    Cuvier

    Položka č.: 246873

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:57

    mědirytina, 13,9 x 10,6 cm, značeno DU Engraved by J. Thomson from an original Drawing in the possesion of the Baroness Cuvier at Paris, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rafaelle Morchen

    (1758-1833)

    Francis Petrarch

    Položka č.: 246875

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:24

    mědirytina, 12,5 x 9,7 cm, značeno PD Robt hart sct.; LD Raffaelle Morhen pinxt., mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rafaelle Morchen

    (1758-1833)

    Tasso

    Položka č.: 246876

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:23

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by R. Hart from a print by Raffaelle Morghen, při levém okraji papír zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pod stromem

    Položka č.: 249391

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:04

    heliogravura, 23,4 x 21,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Morávek

    (1896-1956)

    Praha

    Položka č.: 249400

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:25

    litografie, 1945, 27 x 36 cm, sign. PD A. Morávek 45, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy, F. Kysely, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladislav Panuška

    (1902-1959)

    Saturnův kruh 10. 7. 1950 3 hod.

    Položka č.: 249408

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:47

    olej, papír, 1950, 24,8 x 32,7 cm, sign. PD Vlad. Panuška, při okrajích pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM v Praze a u svého otce Jaroslava Panušky

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Světla Žáková - Štrupová

    (1924-1978)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 249427

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:38

    litografie, 21,7 x 31 cm, sign. PD S. Žáková - Štrupová, 16/100, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Praha

    Položka č.: 249428

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:29

    olej, dřevotříska, 37 x 27 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kompozice

    Položka č.: 249471

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:36

    lept, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Mušketýr s růží

    Položka č.: 249473

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:42

    litografie, 16,8 x 8 cm, oříznuto, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Lahkým krokom

    Položka č.: 249510

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:30

    tisk, plakát, formát A2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Zasněžené domy

    Položka č.: 249519

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:29

    litografie, 14,5 x 17,4 cm, sign. PD jana Reinerová, č. 118/160, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Herčík ml.

    (1961)

    Klíč

    Položka č.: 249591

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:07

    lept, 20 x 13,5 cm, sign. PD J. Herčík, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Hegara na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Krajina

    Položka č.: 250680

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:42

    litografie, 20,8 x 30 cm, sign. PD MHolý 56, 13/15, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Duny

    Položka č.: 250683

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:41

    litografie, 1962, 24 x 39 cm, sign. PD MHolý 62, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook