-
Jan Sládek
(1906-1982)
Stromy
Položka č.: 245889Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:04
akvarel, papír, 15,5 x 22,8 cm, pasparta, rozbité sklo, vzadu nalepen autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Pasáček koní
Položka č.: 246261Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:14
litografie, 20 x 14 cm, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Šindelářová
Země mého srdce
Položka č.: 246294Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:39
litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 10/16, PD mimo tisk drobně zašpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Šindelářová
Země mého srdce 01
Položka č.: 246295Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:06
litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 14/16, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Mecl
Přístav
Položka č.: 246300Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:08
tuš, akvarel, papír, 16 x 51 cm, PD Lubomír Mecl, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Fiala
(1891-1968)
Sedící muž
Položka č.: 246302Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:10
litografie, 40 x 30,5 cm, sign. PD V. Fiala, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Woodman
Giovani Boccacio
Položka č.: 246703Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:12
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno LD C Van Dalen; PD Woodman sct, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neumann
Babička
Položka č.: 246712Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:14
tužka, akvarel, papír, 25,7 x 22,5 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír při krajích zažloutlý, lehce zvlněný, při levém okraji natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Ernest
Jan Amos Komenský
Položka č.: 246736Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:16
lept, 5,8 x 5,8 cm, sign. DU J. Ernest, č. 34/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
E. Scriven
Murillo
Položka č.: 246740Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:18
mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by E. Scriven form the original Picture by Murillo, zašlý papír, levý okraj papíru zažloutlá, v levém horním rohu nahnědlé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
H. Meyer
Correggio
Položka č.: 246741Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:20
mědirytina, 13 x 10,4 cm, značeno DU Engraved by H,. Meyer after a head by himself in te Cathedral of Parma, zašlý papír, PD lehce ušpiněn papír, na horním okraji papíru flek od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
August Friedrich Pecht
(1814-1903)
Der Kapuziner / Kapucín
Položka č.: 246853Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:45
kolorovaná mědirytina, 16,9 x 13 cm, značeno PD A. Schultheiss gest.; LD Fr. Pecht gez., lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arthur Jiři von Ramberg
(1819-1875)
Turandot
Položka č.: 246856Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:48
kolorovaná mědirytina, 16,6 x 12,2 cm, značeno PD G. Jaquemot gest.; LD A. v. Ramberg gez., zažloutlý papír z drobnými tečkami, na pravém okraji papíru tmavší skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
August Friedrich Pecht
(1814-1903)
Arnold vom Melchtal
Položka č.: 246860Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:44
kolorovaná mědirytina, 16,5 x 12,6 cm, značeno PD A. Fleischmann gest.; LD Fr. Pecht gez., zažloutlý papír, v rozích pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
W. Holl
Philip Melancthon
Položka č.: 246872Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:09
mědirytina, 13 x 10,1 cm, značeno PD W. Holl sct.; LD Albrecht Dürer pinxt., mírně zažloutlý papír, spodní roh na pravé straně s menší šmouhou, levý dolní roh lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Thomson
Cuvier
Položka č.: 246873Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:57
mědirytina, 13,9 x 10,6 cm, značeno DU Engraved by J. Thomson from an original Drawing in the possesion of the Baroness Cuvier at Paris, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rafaelle Morchen
(1758-1833)
Francis Petrarch
Položka č.: 246875Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:24
mědirytina, 12,5 x 9,7 cm, značeno PD Robt hart sct.; LD Raffaelle Morhen pinxt., mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rafaelle Morchen
(1758-1833)
Tasso
Položka č.: 246876Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:23
mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by R. Hart from a print by Raffaelle Morghen, při levém okraji papír zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pod stromem
Položka č.: 249391Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:04
heliogravura, 23,4 x 21,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Morávek
(1896-1956)
Praha
Položka č.: 249400Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:25
litografie, 1945, 27 x 36 cm, sign. PD A. Morávek 45, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy, F. Kysely, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladislav Panuška
(1902-1959)
Saturnův kruh 10. 7. 1950 3 hod.
Položka č.: 249408Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:47
olej, papír, 1950, 24,8 x 32,7 cm, sign. PD Vlad. Panuška, při okrajích pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM v Praze a u svého otce Jaroslava Panušky
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Světla Žáková - Štrupová
(1924-1978)
Pohled na Pražský hrad
Položka č.: 249427Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:38
litografie, 21,7 x 31 cm, sign. PD S. Žáková - Štrupová, 16/100, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Praha
Položka č.: 249428Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:29
olej, dřevotříska, 37 x 27 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kompozice
Položka č.: 249471Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:36
lept, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Mušketýr s růží
Položka č.: 249473Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:42
litografie, 16,8 x 8 cm, oříznuto, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Rittstein
(1949)
Lahkým krokom
Položka č.: 249510Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:30
tisk, plakát, formát A2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Zasněžené domy
Položka č.: 249519Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:29
litografie, 14,5 x 17,4 cm, sign. PD jana Reinerová, č. 118/160, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Herčík ml.
(1961)
Klíč
Položka č.: 249591Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:07
lept, 20 x 13,5 cm, sign. PD J. Herčík, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Hegara na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Krajina
Položka č.: 250680Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:42
litografie, 20,8 x 30 cm, sign. PD MHolý 56, 13/15, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Duny
Položka č.: 250683Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:41
litografie, 1962, 24 x 39 cm, sign. PD MHolý 62, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO