-
Neznámý autor
Lydia Dranovská
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:22
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Marina Kovalevová
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:23
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, po stranách mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Giuseppe Guindani
(1886-1946)
Italské umění 20. století z Mantovy
Položka č.: 273369Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:02
tisk, plakát, 1985, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Franz Reinhold
(1816-1893)
Evropské umění 12. - 19. století, Franz Reinhold
Položka č.: 273370Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:04
tisk, plakát, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Liesler
Položka č.: 273371Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:06
tisk, plakát, 1966, 67 x 46,3 cm, sign. DU Liesler 66, plakát k výstavě v Galerii Dílo, Gottwaldov, květen-červen 1966, při okrajích poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupi…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Grafiky kresby
Položka č.: 273373Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:08
tisk, plakát, 1995, formát A2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Rittstein
(1949)
Olomoucké kulturní léto
Položka č.: 273374Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:10
tisk, plakát, formát A2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Ondreička
(1944-2003)
Moře
Položka č.: 273908Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:12
lept, 1987, 20,5 x 20,8 cm, sign. PD Karol Ondreička 87, autorský tisk, zažloutlý papír, na levém okraji je papír nepatrně pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan Pacúch
(1954)
Piedestal
Položka č.: 273909Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:14
lept, 1991, 31,7 x 24,7 cm, sign. LD Pacúch Dušan 1991, č. 6/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houra
(1933-2006)
Rodina
Položka č.: 273999Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:16
akvarel, papír, 1980, 29,5 x 42 cm, sign. PD M. Houra 80, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Kabát
(1932)
Přistání na Saturnu
Položka č.: 274032Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:18
kombinovaná technika, koláž, karton, 31,4 x 34,5 cm, vzadu popsáno autorem, vzniklo jako ilustrace ke knize Josefa Koenigsmarka Nekonečné konečno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, P. Dillingera a V. Pukla, člen Klubu ilustrátorů dětské knihy
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Carl Larsson
(1853-1919)
Matka a dcera
Položka č.: 274073Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:20
suchá jehla, 26,3 x 18 cm, značeno na desce: LD Original Radierung von Carl Larsson; PD Druck und Verlag Geselschaft F. Vervielf. Kunst in Wien, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Čeněk Pražák
(1914-1996)
Orfeus
Položka č.: 274189Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:22
dřevoryt, ruční papír, 1958, 35,3 x 43,5 cm, sign. PD Čeněk Pražák 58, č. 3/15, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Bradáče a F. Tichého, člen skupiny Máj a skupiny März v Linci
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Park v Jeruzalémě
Položka č.: 274204Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:24
litografie, 32,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 46/60, papír na okrajích mimo tisku lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Benetka
(1938)
Návštěva v atelieru
Položka č.: 274710Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:26
sítotisk, 80. léta, 21,2 x 32,2 cm, sign. LD Benetka, č. 2/6, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té d…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Bergerová
(1964)
Dáma s jednorožcem I.
Položka č.: 274712Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:28
suchá jehla, 1989, 49 x 32 cm, sign., PD Jana Bergerová 89, č. 13/25, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Bláha
(1949)
Houbař
Položka č.: 274714Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:30
litografie, 2009, 32,5 x 44 cm, sign. PD V Bláha 2009, č. 98/100, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Drtikol
(1883-1961)
Abiturienti karlínské reálky VII - 1906-13
Položka č.: 274742Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:32
bromostříbrná fotografie, 20 x 22,5 cm, DU značeno Atelier Drtikol a spol Praha, při okrajích poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Kožíšek
(1972)
Ptáček
Položka č.: 274926Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:34
serigrafie, 2007, 41,5 x 31 cm, sign. PD Kožíšek 2007, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Kožíšek
(1972)
Dívka s náušnicemi
Položka č.: 274927Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:36
serigrafie, 2006, 41,7 x 29,5 cm, sign. PD Kožíšek 06, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Muchův ateliér
Položka č.: 275087Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:38
litografie, 43,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám bez skla, č. 5/60, zezadu na kartonu razítko: Jana Reinerová litografie, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Závodník
Položka č.: 275116Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:40
fotografie, 22,4 x 40,4 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriálních výrobků, zejména a…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Savchenko
(1957)
Smutek
Položka č.: 275132Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:42
lept, 1993, 38,3 x 28,5 cm, sign. DU Viktor Savchenko, č. 7/16, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hník
(1946)
Zátiší
Položka č.: 275629Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:44
bromostříbrná fotografie, 2006, 30 x 24,5 cm, sign. PD Hník 2006, vzadu nalepen štítek Czech center of photography s popisem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Petrbauer
Práznou ulicí
Položka č.: 276027Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:46
lept, papír, 12,5 x 9,5 cm, sig, PD Petrbauer, na okrajích zažloutlý, lehce zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Übersichts -Man der Gegend und Befestrigungen von Cherbourg
Položka č.: 276948Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:48
tuš, akvarel, pergamen, 34 x 24,5 cm, na několika místech přeloženo, papír na okraji lehce otřepen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Situations Plan
Položka č.: 276949Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:50
akvarel, tuš, papír, 17 x 28,5 cm, ušpiněný papír, na okrajích otřepen, jeden z rohů papíru přeložen, uprostřed přeloženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Růže III.
Položka č.: 277112Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:52
lept, 25,4 x 17,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Vitonská
Růže ve váze
Položka č.: 277118Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:54
olej, sololit, 49,5 x 35 cm, sign. PD R. Vitonská, rám, na rámu drobná poškození, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Ležící žena
Položka č.: 277967Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:56
litografie, 7 x 17 cm, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO