Dipsacus silvester
Položka č.: 209377Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:13
tuš, papír, 45 x 16,7 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Světla Žáková Štrupová
(1924-1978)
Položka č.: 238149Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:59
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
J. Bérová
Ptáček
Položka č.: 232758Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:03
serigrafie, 1992, 15 x 10,3 cm, sign. PD J. Bérová, na dvojlistu s přáním a pozdravem autorky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Dubová
Upřený pohled
Položka č.: 232757Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:06
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Miloslav Martenek
(1933)
E 55 (kalendář na rok 1999)
Položka č.: 262642Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:13
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Miloslav Martenek
(1933)
Atelier kresleného humoru (kalendář 1998)
Položka č.: 262641Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:14
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
František Pavelka
(1894-1948)
Profil muže
Položka č.: 269373Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:16
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Pověz mi holátko...
Položka č.: 257739Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:18
knižní litografie, 19 x 14 cm, při horním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Dagmar Otrubová
Zátiší s motýlem
Položka č.: 257741Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:24
dřevoryt, 1980, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD Otrubová 80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Berana a V. Navrátila na FF UP v Olomouci
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Dagmar Otrubová
Hradisko
Položka č.: 257740Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:25
dřevoryt, 1984, 20,2 x 18 cm, sign. PD D. Otrubová 84, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Berana a V. Navrátila na FF UP v Olomouci
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Ladislav Rusek
(1927)
Dívka s čtyřlístkem
Položka č.: 257769Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:30
linoryt, 1982, 13,5 x 8,3 cm, sign. PD L. Rusek 1982, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Zrzavého, F. V. Mokrého, A. Berana a B. Markalouse (Johna) na PedF UP v Olomouci
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Marie Průšová
Červánková
Položka č.: 240830Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:28
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)