-
Neznámý autor
S kohoutem a květinou
Položka č.: 282521Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:05
psaligrafie, 40 x 31 cm, mírně zašpiněný podklad, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
S pávem a píšťalou
Položka č.: 282520Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:06
psaligrafie, 40 x 31 cm, mírně zašpiněný podklad, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Ze středomoří II.
Položka č.: 282510Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:19
akvarel, tuš, tužka, papír, 34 x 23,7 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Ze středomoří I.
Položka č.: 282509Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:20
akvarel, tuš, tužka, papír, 1975, 34 x 23,7 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Rubeš
Karlův most
Položka č.: 282499Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:34
akvarel, tuš, papír, 24,5 x 55 cm, sign. LD Rubeš, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Loď
Položka č.: 282493Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:14
tempera, sololit, 40 x 51 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Antika
Položka č.: 282491Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:07
olej, kombinovaná technika, karton, 2001, 35 x 44,5 cm, sign. PD Vas 01, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Uhlíř
(1907-1986)
Zátiší s ovocem
Položka č.: 282484Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:39
olej, plátno, 36,5 x 50,5 cm, sign. PD Z. Uhlíř, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Hubáček
(1938)
Pampelišky
Položka č.: 282447Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:21
monotyp, 1970, 45 x 27 cm, sign. PD Hubáček 70, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jandová
(1938-2008)
Růže
Položka č.: 269291Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:44
lept, 20 x 13 cm, sign. DU L. Jandová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jandová
(1938-2008)
Kostel
Položka č.: 269290Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:45
lept, 16 x 12,5 cm, sign. DU L. Jandová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Adam a Eva
Položka č.: 282165Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:12
lept, 1978, 12 x 8,8 cm, sign. PD AGrmelová 78, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Děvče s kočkou
Položka č.: 276792Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:40
litografie, 36,5 x 16,2 cm, sign. PD A. Fuchs, pasparta, autorský tisk, pasparta poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Horálek
(1913-1981)
Smíchovský přístav
Položka č.: 281814Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:22
litografie, 23 x 53,5 cm, sign. PD B Horálek, rám, č. 13/100, na zadní straně štítek s popisem, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Černá
Figurativní kresba II.
Položka č.: 282463Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:00
tužka, papír, 2011, 123,5 x 84,5 cm, sign. LD Eliška Černá 16. 5. 2011, mírně žažloutlý a potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Černá
Figurativní kresba I.
Položka č.: 282462Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:01
tužka, papír, 105, 89,3 cm, mírně žažloutlý a potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková
(1940-2020)
Lípa
Položka č.: 278926Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:16
pastel, velur, 1981, 32 x 30 cm, sign. PD Jana 81, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Půlnoční město
Položka č.: 268674Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:10
dřevoryt, 9 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 262365Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:04
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 7/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 262364Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:02
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 4/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Milenci
Položka č.: 262362Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:00
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Jaroslav ze Šternberka
Položka č.: 262360Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:58
suchá jehla, 12 x 7,5 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Uiberlay
(1921-1991)
Kříž
Položka č.: 262348Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:56
lept, 1978, 19,8 x 14,7 cm, sign. PD Jaroslav Uiberlay 1978, rám, č. 52/60, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Květiny ve váze
Položka č.: 282479Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:27
olej, karton, 62,5 x 80,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kytice ve váze
Položka č.: 282478Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:28
monotyp, 1964, 40 x 30,5 cm, monogr. PD V. A. 64, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Černá
Figurativní kresba sedící ženy II.
Položka č.: 282470Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:02
uhel, papír, 2011, 200 x 106 cm, sign. PD Eliška Černá 2011, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Černá
Figurativní kresba kostry II.
Položka č.: 282469Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:03
uhel, papír, 192 x 106 cm, sign. na zadní straně Eliška Černá , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Duny
Položka č.: 250683Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:41
litografie, 1962, 24 x 39 cm, sign. PD MHolý 62, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Černá
Figurativní kresba sedící ženy
Položka č.: 282467Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:04
uhel, papír, 2011, 179,5 x 106 cm, sign. PD Eliška Černá 2.5. 2011, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Černá
Figurativní kresba ženy II.
Položka č.: 282466Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:05
uhel, papír, 2011, 175,5 x 105,5 cm, sign. PD Eliška Černá 2011, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO