• Neznámý autor

    Boris Čirkov

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:11

    plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Tamara Makarová

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:10

    plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, na okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • W. A. Lambert?

    Dostaveníčko

    Položka č.: 276213

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:09

    lept, 49,5 x 39 cm, sign. PD W. A. Lambert, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Hlavy Geuzů (Mstivá kantiléna)

    Položka č.: 241214

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:20

    suchá jehla, 1948, 11,1 x 8,4 cm, sign. DU Tichý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kotík

    (1916-2002)

    Sedící žena

    Položka č.: 282426

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:40

    lept, 9,8 x 6,5 cm, sign. PD J. Kotík, z období Skupiny 42, lehce zažloutlý, zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy, zakládající člen Skupiny 42

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leon Wyczolkowski

    (1852-1936)

    Sosny

    Položka č.: 279160

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:31

    litografie, 20 x 24,5 cm, sign. PD Wyczolkowski, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anton Paul Heilmann

    (1850-1912)

    V Alpách

    Položka č.: 279201

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:07

    tuš, běloba, papír, 54 x 38 cm, sign. LD A. Heilmann, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Antonín Pacák

    (1941-2007)

    Ledeburské terasy

    Položka č.: 280220

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:30

    dřevořez, 1978, 26 x 41,5 cm, sign. PD Jeňýk 78, rám, č. 1/30, DU popsáno autorem, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenka Marie Nováková

    (1939)

    Růže s motýlem

    Položka č.: 282427

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:42

    olej, plátno, 1997, 22 x 34 cm, sign. PD Z.M. Nováková 97, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. F. Cubra na FA ČVUT, členka České komory architektů, UVU, Asociace interiérových architektů a JUV

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Muchův ateliér

    Položka č.: 275087

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:38

    litografie, 43,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám bez skla, č. 5/60, zezadu na kartonu razítko: Jana Reinerová litografie, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Zeď

    Položka č.: 264444

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:32

    litografie, 34,5 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/46, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Kouzelná flétna

    Položka č.: 279307

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:12

    lept, mezzotinta, 23,5 x 33 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová, rám, č. 114/200, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Park v Jeruzalémě

    Položka č.: 274204

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:24

    litografie, 32,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 46/60, papír na okrajích mimo tisku lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Minaret

    Položka č.: 254968

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:24

    litografie, 32 x 37 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 19/68, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Karpaš

    (1951)

    Bez názvu

    Položka č.: 282431

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:50

    litografie, 2004, 26,5 x 32 cm, sign. PD Roman Karpaš 2004, č. 2/30, na několika místech mimo tisk ušpiněno od tiskařské barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v P…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Skalníková

    (1949)

    Strom s konvalinkami

    Položka č.: 255408

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:54

    olej, umělá destička, 14,8 x 21 cm, sign. LD Z. Skalníková, rám, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Olga Čechová

    (1925)

    Kompozice

    Položka č.: 282413

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:14

    tuš, papír, 1968, 39,3 x 29,3 cm, sign. PD Olga Čechová 86, rám, při okrajích lehce zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Pra…

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Přístav s loděmi

    Položka č.: 279355

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:28

    olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Přístav s loděmi

    Položka č.: 279354

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:26

    olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Šebek

    (1890-1966)

    Muzikanti

    Položka č.: 273806

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:11

    olej, dřevotříska, 32 x 25 cm, sign. PD J. Šebek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniela Havlíčková

    (1946-1999)

    Střelnice

    Položka č.: 269402

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:52

    lept, 49 x 59,5 cm, sign. DU D.Havlíčková , č. 28/90, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Pranostika - srpen

    Položka č.: 273725

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:10

    malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Na svatého Vavřince sedávají už báby při kmínce. , Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Fabinger

    (1899-1942)

    Začtený

    Položka č.: 282412

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:12

    bromostříbrná fotografie, 22,5 x 16 cm, původní zvětšenina?, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Kabát

    (1932)

    Přistání na Saturnu

    Položka č.: 274032

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:18

    kombinovaná technika, koláž, karton, 31,4 x 34,5 cm, vzadu popsáno autorem, vzniklo jako ilustrace ke knize Josefa Koenigsmarka Nekonečné konečno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, P. Dillingera a V. Pukla, člen Klubu ilustrátorů dětské knihy

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • August Oskar Nestler

    (1852-1932)

    Kytice růží ve váze

    Položka č.: 281799

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:23

    olej, karton, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD Aug. Osk. Nestler, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kubistické zátiší s loutnou

    Položka č.: 270418

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:04

    pastel, papír, 38 x 55 cm, PD monogr.VL, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Alma a Gustav Mahlerovi

    Položka č.: 282461

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:46

    2x lept, 1993, 4,8 x 3,2 / 4,8 x 3,2 cm, obě sign. DU Janíček 93, rám, č. 25/200, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Rodina

    Položka č.: 273999

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:16

    akvarel, papír, 1980, 29,5 x 42 cm, sign. PD M. Houra 80, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na kraji vesnice

    Položka č.: 268776

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:50

    olej, plátno, 1945, 33,5 x 36 cm, monogr. LD , rám, malba zkrakelována, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 268775

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:48

    tempera, papír, 32,5 x 42 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook