-
Neznámý autor
Boris Čirkov
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:11
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Tamara Makarová
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:10
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, na okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
W. A. Lambert?
Dostaveníčko
Položka č.: 276213Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:09
lept, 49,5 x 39 cm, sign. PD W. A. Lambert, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tichý
(1896-1961)
Hlavy Geuzů (Mstivá kantiléna)
Položka č.: 241214Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:20
suchá jehla, 1948, 11,1 x 8,4 cm, sign. DU Tichý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kotík
(1916-2002)
Sedící žena
Položka č.: 282426Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:40
lept, 9,8 x 6,5 cm, sign. PD J. Kotík, z období Skupiny 42, lehce zažloutlý, zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy, zakládající člen Skupiny 42
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Leon Wyczolkowski
(1852-1936)
Sosny
Položka č.: 279160Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:31
litografie, 20 x 24,5 cm, sign. PD Wyczolkowski, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anton Paul Heilmann
(1850-1912)
V Alpách
Položka č.: 279201Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:07
tuš, běloba, papír, 54 x 38 cm, sign. LD A. Heilmann, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Antonín Pacák
(1941-2007)
Ledeburské terasy
Položka č.: 280220Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:30
dřevořez, 1978, 26 x 41,5 cm, sign. PD Jeňýk 78, rám, č. 1/30, DU popsáno autorem, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenka Marie Nováková
(1939)
Růže s motýlem
Položka č.: 282427Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:42
olej, plátno, 1997, 22 x 34 cm, sign. PD Z.M. Nováková 97, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. F. Cubra na FA ČVUT, členka České komory architektů, UVU, Asociace interiérových architektů a JUV
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Muchův ateliér
Položka č.: 275087Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:38
litografie, 43,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám bez skla, č. 5/60, zezadu na kartonu razítko: Jana Reinerová litografie, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Zeď
Položka č.: 264444Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:32
litografie, 34,5 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/46, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslava Pešicová
(1935-2015)
Kouzelná flétna
Položka č.: 279307Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:12
lept, mezzotinta, 23,5 x 33 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová, rám, č. 114/200, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Park v Jeruzalémě
Položka č.: 274204Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:24
litografie, 32,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 46/60, papír na okrajích mimo tisku lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Minaret
Položka č.: 254968Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:24
litografie, 32 x 37 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 19/68, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Karpaš
(1951)
Bez názvu
Položka č.: 282431Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:50
litografie, 2004, 26,5 x 32 cm, sign. PD Roman Karpaš 2004, č. 2/30, na několika místech mimo tisk ušpiněno od tiskařské barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v P…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Skalníková
(1949)
Strom s konvalinkami
Položka č.: 255408Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:54
olej, umělá destička, 14,8 x 21 cm, sign. LD Z. Skalníková, rám, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Olga Čechová
(1925)
Kompozice
Položka č.: 282413Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:14
tuš, papír, 1968, 39,3 x 29,3 cm, sign. PD Olga Čechová 86, rám, při okrajích lehce zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Pra…
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Přístav s loděmi
Položka č.: 279355Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:28
olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Přístav s loděmi
Položka č.: 279354Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:26
olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Šebek
(1890-1966)
Muzikanti
Položka č.: 273806Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:11
olej, dřevotříska, 32 x 25 cm, sign. PD J. Šebek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Havlíčková
(1946-1999)
Střelnice
Položka č.: 269402Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:52
lept, 49 x 59,5 cm, sign. DU D.Havlíčková , č. 28/90, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Pranostika - srpen
Položka č.: 273725Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:10
malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Na svatého Vavřince sedávají už báby při kmínce. , Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Fabinger
(1899-1942)
Začtený
Položka č.: 282412Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:12
bromostříbrná fotografie, 22,5 x 16 cm, původní zvětšenina?, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Kabát
(1932)
Přistání na Saturnu
Položka č.: 274032Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:18
kombinovaná technika, koláž, karton, 31,4 x 34,5 cm, vzadu popsáno autorem, vzniklo jako ilustrace ke knize Josefa Koenigsmarka Nekonečné konečno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, P. Dillingera a V. Pukla, člen Klubu ilustrátorů dětské knihy
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
August Oskar Nestler
(1852-1932)
Kytice růží ve váze
Položka č.: 281799Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:23
olej, karton, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD Aug. Osk. Nestler, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kubistické zátiší s loutnou
Položka č.: 270418Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:04
pastel, papír, 38 x 55 cm, PD monogr.VL, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
James Janíček
(1935)
Alma a Gustav Mahlerovi
Položka č.: 282461Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:46
2x lept, 1993, 4,8 x 3,2 / 4,8 x 3,2 cm, obě sign. DU Janíček 93, rám, č. 25/200, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houra
(1933-2006)
Rodina
Položka č.: 273999Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:16
akvarel, papír, 1980, 29,5 x 42 cm, sign. PD M. Houra 80, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na kraji vesnice
Položka č.: 268776Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:50
olej, plátno, 1945, 33,5 x 36 cm, monogr. LD , rám, malba zkrakelována, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zátiší s ovocem
Položka č.: 268775Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:48
tempera, papír, 32,5 x 42 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO