-
Alois Moravec
(1899-1987)
Přípitek
Položka č.: 269299Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:56
litografie, 14 x 20,5 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mezera
(1944)
Nahota
Položka č.: 269300Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:55
lept, 20 x 12 cm, sign. V. Mezera, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kavan
(1947)
Mořské tělo
Položka č.: 269303Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:47
litografie, 1991, 17,5 x 12 cm, sign. UD Jan Kavan 91, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Liška (Liboš)
(1956)
Máte zájem?
Položka č.: 269305Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:14
gelová tužka Pilot, papír, 2022, 29,5 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Liška (Liboš)
(1956)
Vesničko má
Položka č.: 269307Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:13
gelová tužka Pilot, pastel, papír, 2022, 29,5 x 21 cm, sign. PD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Havlíčková
(1946-1999)
Střelnice
Položka č.: 269402Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:52
lept, 49 x 59,5 cm, sign. DU D.Havlíčková , č. 28/90, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Kostík
(1911-1967)
Domek s vysokým stromem
Položka č.: 269405Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:54
olej, plátno, 1951, 34 x 44 cm, sign. PD KO 51, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Kostík
(1911-1967)
Elektrické sloupy
Položka č.: 269406Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:56
olej, plátno, 34,5 x 29 cm, rám, uprostřed natržené plátno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mánes
(1820-1871)
Květiny
Položka č.: 269408Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:58
tisk, plakát, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. V. Mánesa, CH. Rubena a F. Tkadlíka na pražské Akademii, poté studium na Akademii v Mnichově, člen Umělecké besedy a JUV
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Španělské umění 14 - 16. století
Položka č.: 269409Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:00
tisk, plakát, 1984, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na Kokořínsku
Položka č.: 270416Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:02
pastel, papír, 40 x 27 cm, sign. PD, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kubistické zátiší s loutnou
Položka č.: 270418Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:04
pastel, papír, 38 x 55 cm, PD monogr.VL, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)
Položka č.: 270423Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:06
akvarel, papír, 26,8 x 33,9 cm, sign. PD, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Holandská krajina s větrným mlýnem
Položka č.: 270424Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:08
malba na porcelánu, 14 x 14 cm, sign. LD YP, rám, kachlička vzadu MMM MOSA, MADE IN HOLLAND, na rámu oděrky, poškozen - vzadu uvolněný, NL malba odřená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled na kostel od vody
Položka č.: 270425Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:10
olej, sololit, 2003, 34 x 24,3 cm, sign. PD KJ 2003, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Z Nového světa
Položka č.: 270426Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:12
lept, 11 x 15,3 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
V parku
Položka č.: 270427Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:14
lept, 20,5 x 28 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Velíšek
(1963)
Olomoucké kulturní léto 2009
Položka č.: 273366Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:16
tisk, 2009, 59,2 x 41,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Štreit
(1946)
Mezinárodní rok seniorů 1999
Položka č.: 273367Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:18
tisk, plakát, formát A1 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska, Z. Přikryla, L. Jalůvky a J.Jemelkové na PedF UP v Olomouci, člen sdružení Q, Spolku olomouckých výtvarníků, Aktivu volné fotografie při Pražském domě fotografie, UB
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Rittstein
(1949)
Lomeček
Položka č.: 273368Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:20
tisk, plakát, 2011, 42 x 42 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Giuseppe Guindani
(1886-1946)
Italské umění 20. století z Mantovy
Položka č.: 273369Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:02
tisk, plakát, 1985, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Franz Reinhold
(1816-1893)
Evropské umění 12. - 19. století, Franz Reinhold
Položka č.: 273370Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:04
tisk, plakát, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Liesler
Položka č.: 273371Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:06
tisk, plakát, 1966, 67 x 46,3 cm, sign. DU Liesler 66, plakát k výstavě v Galerii Dílo, Gottwaldov, květen-červen 1966, při okrajích poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupi…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Grafiky kresby
Položka č.: 273373Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:08
tisk, plakát, 1995, formát A2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Rittstein
(1949)
Olomoucké kulturní léto
Položka č.: 273374Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:10
tisk, plakát, formát A2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Pranostika - srpen
Položka č.: 273725Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:10
malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Na svatého Vavřince sedávají už báby při kmínce. , Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Šebek
(1890-1966)
Muzikanti
Položka č.: 273806Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:11
olej, dřevotříska, 32 x 25 cm, sign. PD J. Šebek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Ondreička
(1944-2003)
Moře
Položka č.: 273908Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:12
lept, 1987, 20,5 x 20,8 cm, sign. PD Karol Ondreička 87, autorský tisk, zažloutlý papír, na levém okraji je papír nepatrně pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan Pacúch
(1954)
Piedestal
Položka č.: 273909Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:14
lept, 1991, 31,7 x 24,7 cm, sign. LD Pacúch Dušan 1991, č. 6/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Benetka
(1938)
Novomanželé
Položka č.: 273929Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:03
akvarel, tuš, ruční papír, 24 x 17,5 cm, pasparta, mírně zažloutlý a zvlněný papír, Antikvariát Dlážděná, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby …
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO