• Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Milenci

    Položka č.: 262362

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:00

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hlava dívky se zvonky

    Položka č.: 262364

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:02

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 4/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hlava dívky se zvonky

    Položka č.: 262365

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:04

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 7/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Busta

    Položka č.: 262367

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:06

    dřevoryt, 10,6 x 7,6 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 35/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Juřena

    (1949)

    Kuchař

    Položka č.: 262604

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:13

    tuš, papír, 20,7 x 29,6 cm, v horní části papíru několik nepatrných šmouh nažloutlé barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné V. Hollara v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ad. Neumann

    Don Manuel

    Položka č.: 262644

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:26

    kolorovaná mědirytina, 17,4 x 12,9 cm, značeno PD Ad. Neumann gest.; LD A. v. Ramberg gez., lehce zahnědlý papír z drobmnými tmavšími tečkami, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Štěpán

    (1912)

    Stará kuchyň

    Položka č.: 263708

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:18

    litografie, 1938, 20,3 x 24,8 cm, sign. PD Štěpán Fr 1938, přehlý papír, v levém horním rohu zažloutlá skvrna, studium na ŠUŘ v Brně, poté žák prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, vystavoval mj. se SVU Aleš v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Hejkrlík

    Podzim

    Položka č.: 263711

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:07

    akvarel, papír, 29,7 x 44 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Hejkrlík

    Na kraji lesa

    Položka č.: 263712

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:08

    akvarel, papír, 29,8 x 44 cm, mírně zohýbaný okraj, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Hejkrlík

    Podzimní les

    Položka č.: 263713

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:09

    akvarel, papír, 29,8 x 44 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Hejkrlík

    Podzim v lese

    Položka č.: 263714

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:10

    akvarel, tuš, papír, 26 x 39,5 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    2 poháry

    Položka č.: 267244

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:08

    suchá jehla, 11,9 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Woodman

    Cardinal Richelieu

    Položka č.: 267250

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 18:00

    mědirytina, 12,6 x 10,1 cm, značeno DU Engraved by R. Woodman, mírně zažloutlý papír, LN při okraji papíru hnědá skvrna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    České umění XIX. století

    Položka č.: 267382

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:35

    tisk, plakát, 58 x 83 cm, v rozích přehnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Javad Alizadeh

    (1953)

    Tomáš Skuhravý

    Položka č.: 268272

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:01

    tuš, papír, 34,7 x 23,9 cm, sign. PD Javad, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Javad Alizadeh

    (1953)

    Lothar Matthäus

    Položka č.: 268273

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:00

    tuš, papír, 34,6 x 23,7 cm, sign. PD Javad, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zoran Opačič

    Earvin Magic Johnson

    Položka č.: 268274

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:28

    pastel, akvarel, tuš, papír, 1991, 32,2 x 23,2 cm, sign. PD Zoran Opačič 91, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav S. Maran

    (1886-1983)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 268391

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:24

    lept, 19 x 30 cm, sign. PD Maran , rám, PD zančeno v tisku S.G. Maran, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Půlnoční město

    Položka č.: 268674

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:10

    dřevoryt, 9 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindra Viková

    (1946)

    Hlava

    Položka č.: 268683

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:12

    pálená keramika, průměr 10,5 cm, sign. PD Viková, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindra Viková

    (1946)

    Hlava ženy

    Položka č.: 268684

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:14

    pálená keramika, průměr 14 cm, sign. DU Viková, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hannah Höch

    (1889-1978)

    Hlava

    Položka č.: 268740

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:11

    serigrafie, 28 x 22,5 cm, sign. PD Hannach Hoch, 212/250, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Venkovská scéna

    Položka č.: 268777

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:19

    tapisérie, 70 x 131 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem original tapestry wall hanging, England, Worcestshire, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Novák

    (1947)

    Kompozice v červené

    Položka č.: 268834

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:20

    litografie, 1990, 59,5 x 43 cm, sign. DU Vladimír Novák, pasparta, č. 4/25, v rozích otřepená pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Abraham Hadad

    (1937)

    Le Canapé

    Položka č.: 268848

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:12

    litografie, 57,5 x 46 cm, sign. PD A. Hadad, pasparta, č. 51/56, pasparta mírně otřepená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Šimšíková

    Tři muži v kloboukách

    Položka č.: 268906

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:19

    olej, karton, 50 x 35 cm, sign. PD, mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chrám sv. Mikuláše na Malé straně

    Položka č.: 268925

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:27

    tisk, pastel, zlatá barva, 56 x 40 cm, monogr. PD JK, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Lacina

    (1934-2004)

    Kytice ´80

    Položka č.: 269268

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:51

    litografie, 1980, 29,1 x 19,8 cm, sign. DU Lacina 80, 21916, ze souboru Kytice ´80, 48 kusů originálních grafických listů. Výšlo nákladem autorů, Praha 1981, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Židle pod svícnem

    Položka č.: 269282

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:48

    dřevoryt, 18 x 9 cm, sign. UD V. Komárek, ohlý roh, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Hruška

    (1930)

    Tvář ženy

    Položka č.: 269285

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:43

    linoryt, 19 x 14 cm, sign. PD K. Hruška, č. 173/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook