• Neurčený autor

    Karlův most

    Položka č.: 277091

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:26

    tuš, papír, 1955, 31 x 21,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kovář

    Lodě

    Položka č.: 277099

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:03

    olej, plátno, 1941, 49 x 67 cm, sign. PD Kovář 41, napínací rám, místy popraskaná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • P. Rosman

    Galeona

    Položka č.: 277100

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:18

    olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. LD P. Rosman, rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Růže III.

    Položka č.: 277112

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:52

    lept, 25,4 x 17,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Vitonská

    Růže ve váze

    Položka č.: 277118

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:54

    olej, sololit, 49,5 x 35 cm, sign. PD R. Vitonská, rám, na rámu drobná poškození, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Milenci

    Položka č.: 277248

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:13

    kombinovaná technika, papír, 1942, 21 x 29 cm, sign. PD B. Ullrych 42, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Marinke

    Zátiší s ovocem a džbánem

    Položka č.: 277729

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:22

    tempera, plátno, 41 x 57 cm, sign. PD F. Marinke , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled Pražský hrad a Malou Stranu

    Položka č.: 277779

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:28

    akvarel, tužka, papír, 45 x 59 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Matka s dítětem

    Položka č.: 277783

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:24

    pastel, uhel, papír, 2017, 29 x 20 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Ovoce

    Položka č.: 277842

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:33

    tempera, kombinovaná technika, dřevo, 1965, 34,5 x 50 cm, sign. PD Pitrmann 65, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítkem autora, malba mírně krakelovaná, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Ležící žena

    Položka č.: 277967

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:56

    litografie, 7 x 17 cm, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hugo Theodor Rašín

    (1904-?)

    Portrét dívky

    Položka č.: 278307

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:58

    pastel, papír, 45 x 33 cm, sign. PD H. Tredon, lehce ušpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Turek

    (1916-2008)

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 278326

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:12

    kombinovaná technika, papír, 38,5 x 59,5 cm, sign. PD F Turek, oboustranná kresba, na zadní straně skica, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Špillara, A. Hofbauera a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté J. Obraovského na AVU v Praze, člen Sdružení pražských malířů, SVU Mánes a spolků Purkyně, Profily a I…

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Nahá dívka

    Položka č.: 278333

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:00

    lept, 1967, 41 x 28 cm, sign. PD, č. 98/100, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Tanečnice

    Položka č.: 278515

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:02

    litografie, 1937, 19,1 x 13,5 cm, značeno v desce , papír zažloutlý, na papíru drobné žluté skvrnky, po okrajích papíru stopy od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Lípa

    Položka č.: 278926

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:16

    pastel, velur, 1981, 32 x 30 cm, sign. PD Jana 81, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Klíma

    Krajina se snopy

    Položka č.: 278967

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:21

    olej, plátno, 38 x 47,5 cm, sign. LD Klíma, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Augusta

    Borovice u potoku

    Položka č.: 279078

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:00

    tempera, olej, karton, kolem r. 1922, 45 x 24 cm, sign. PD Augusta, rám, malba místy mírně oprýskaná, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leon Wyczolkowski

    (1852-1936)

    Sosny

    Položka č.: 279160

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:31

    litografie, 20 x 24,5 cm, sign. PD Wyczolkowski, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anton Paul Heilmann

    (1850-1912)

    V Alpách

    Položka č.: 279201

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:07

    tuš, běloba, papír, 54 x 38 cm, sign. LD A. Heilmann, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Kouzelná flétna

    Položka č.: 279307

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:12

    lept, mezzotinta, 23,5 x 33 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová, rám, č. 114/200, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Figura II.

    Položka č.: 279349

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:16

    litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Sedící I.

    Položka č.: 279350

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:18

    litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Figura I.

    Položka č.: 279351

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:20

    litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Sedící II.

    Položka č.: 279352

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:22

    litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Plastika

    Položka č.: 279353

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:24

    litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Přístav s loděmi

    Položka č.: 279354

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:26

    olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Přístav s loděmi

    Položka č.: 279355

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:28

    olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Hlava ženy s kočkou

    Položka č.: 279358

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:30

    lept, 1983, 5 x 3,5 cm, sign. DU Liesler 83, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Faun s měsícem

    Položka č.: 279360

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:32

    lept, 5 x 3,5 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, č. 106/200, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook