-
František Tichý
(1896-1961)
Hlava černocha
Položka č.: 241213Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:32
litografie, 1936, 23,5 x 16,5 cm, značeno na kameni PD Tichý 86, papírová pasparta, při okraji mírně zašpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tichý
(1896-1961)
Hlavy Geuzů (Mstivá kantiléna)
Položka č.: 241214Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:20
suchá jehla, 1948, 11,1 x 8,4 cm, sign. DU Tichý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Vladislav Muttich
(1873-1924)
Postava ženy
Položka č.: 241770Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:22
akvarel, běloba, papír, 18 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Vladislav Muttich
(1873-1924)
Postava muže
Položka č.: 241791Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:24
akvarel, běloba, papír, 16 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
V jeskyni
Položka č.: 242406Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:34
lavírovaná tuš, papír, 20 x 15,1 cm, lehce zašlý papír, na pravém okraji papír lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. H. Schneller
My Book - Haagen Bartram-Iensen (Ex libris)
Položka č.: 242441Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:36
tisk, 1944, 8 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Renno Wolf
(1912-2009)
Orel (ex Libris Johanha Jansen Trento)
Položka č.: 242442Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:38
dřevoryt, 11 x 5,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hubert Rüther
(1886-1945)
Litografie k pozvánce na Barevný večer / Bunten Abend
Položka č.: 242445Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:40
litografie, 1939, 14,5 x 20,7 cm, upostřed pozvánka přeložena (nezasahuje do tisku), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Praha (Ex Pragensis Frant. Kozák)
Položka č.: 242446Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:42
suchá jehla, 5,5 x 9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kodl
(1898-1955)
Polní práce
Položka č.: 242674Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:10
tužka, papír, 1927, 24,7 x 39,8 cm, značeno LD 1. VIII. 27, při dolním okraji díra v papíře (cca 1 cm), Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kodl
(1898-1955)
Žena s trakařem
Položka č.: 242675Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:09
akvarel, tužka, papír, 34,7 x 39,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Thompson
Dr. Cartwright
Položka č.: 242945Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:44
mědirytina, 12,3 x 10 cm, značeno DU Engraved by J. Thompson from a Picture in the possesion of Miss Cartwright, při horním okraji nepatrná skvrna od vody, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
W. Holl
Lord Clyde
Položka č.: 242946Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:46
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by Holl from a Photograph by Mayall, levý okraj papíru zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Posselwhite
Bentham
Položka č.: 242947Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:48
mědirytina, 13 x 10,2 cm, značeno DU Engraved by J. Posselwhite from an original Picture by J,. Watts, papír při okrajích místy mírně zašpiněn, u horního okraje skvrna od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joseph Trentsensky
(1793-1839)
Bataillen - Stücke
Položka č.: 243173Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:50
kamenorytina, 19,5 x 35,4 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Faltus
Lokomotiva
Položka č.: 244111Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:00
olej, dřevotříska, 44 x 58,5 cm, sign. PD Faltus, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Martinová
(1922-1987)
Motýli
Položka č.: 244540Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:52
dřevoryt, 12 x 42,5 cm, sign. PD M. Martinová, pasparta, č. 62/100, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Němeček
(1957)
Přírodní motiv
Položka č.: 245318Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:54
dřevoryt, 1986, 11,7 x 26,5 cm, Sign PD Jiří Němeček ´86, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Zahradníková
(1953)
V korunách stromů
Položka č.: 245326Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:56
kolorovaný lept, 14,3 x 9,2 cm, sign. PD Věra Zahradníková, č. 46/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kuna na lovu
Položka č.: 245587Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:58
tuš, tužka, papír, 10 x 16 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Lipsko
Položka č.: 245589Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:00
lept, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Chaloupka
Položka č.: 245591Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:02
dřevoryt, 9 x 6,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Sládek
(1906-1982)
Stromy
Položka č.: 245889Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:04
akvarel, papír, 15,5 x 22,8 cm, pasparta, rozbité sklo, vzadu nalepen autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Pasáček koní
Položka č.: 246261Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:14
litografie, 20 x 14 cm, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Šindelářová
Země mého srdce 01
Položka č.: 246295Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:06
litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 14/16, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Mecl
Přístav
Položka č.: 246300Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:08
tuš, akvarel, papír, 16 x 51 cm, PD Lubomír Mecl, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Fiala
(1891-1968)
Sedící muž
Položka č.: 246302Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:10
litografie, 40 x 30,5 cm, sign. PD V. Fiala, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Woodman
Giovani Boccacio
Položka č.: 246703Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:12
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno LD C Van Dalen; PD Woodman sct, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neumann
Babička
Položka č.: 246712Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:14
tužka, akvarel, papír, 25,7 x 22,5 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír při krajích zažloutlý, lehce zvlněný, při levém okraji natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Ernest
Jan Amos Komenský
Položka č.: 246736Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:16
lept, 5,8 x 5,8 cm, sign. DU J. Ernest, č. 34/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO