-
Antonín Majer
(1882-1963)
Potok
Položka č.: 282299Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:03
lept, 15,5 x 21 cm, sign. PD Ant. Majer, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Malá Skála
Položka č.: 282300Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:05
litografie, 15,5 x 22 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
U řeky
Položka č.: 282301Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:06
lept, 1957, 12 x 13 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Entler
(1948-2018)
Boží muka
Položka č.: 282302Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:13
litografie, 13,3 x 17,3 cm, sign. PD Milan Entler , č. 21/100, Antikvariát Dlážděná, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Za volantem
Položka č.: 282303Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:23
lept, 1982, 19 x 12,2 cm, sign. DU Jan Kavam 82, č. 85/200, DU slepotiskové razítko, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Praha
Položka č.: 282304Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:31
lept, 7 x 8,5 cm, sign. PD nečitelně, LD slepotiskové razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Hommage a Antonín Strnadel
Položka č.: 282305Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:30
dřevoryt, 25,5 x 14,5 cm, sign. PD A. Strnadel, č. 32/50, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Snopy na poli
Položka č.: 282306Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:36
litografie, 1942, 31,5 x 40,5 cm, sign. PD Alois Pitrmann 1942, autorský tisk, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Soňa Schwarzová
(1958)
Pohřeb
Položka č.: 282307Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:41
lept, akvatinta, 1987, 28,7 x 22,3 cm, sign. PD S. Schwarzová 87, autorský tisk, při horním okraji lehce zašpiněný papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Soňa Schwarzová
(1958)
V nemocnici
Položka č.: 282308Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:40
lept, akvatinta, 1982, 28 x 21,5 cm, sign. PD Soňa Schwarzová 82, autorský tisk, na zadní straně popis autorky, lehce zašpiněný a pokrčený papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Soňa Schwarzová
(1958)
Interiér II. (Z cyklu Bohnice - léčebna)
Položka č.: 282309Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:39
lept, akvatinta, 1982, 24,5 x 32 cm, sign. PD S. Schwarzová 82, autorský tisk, v rozích mimo tisk mírně zažloutlý papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Soňa Schwarzová
(1958)
Spící žena
Položka č.: 282310Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:42
olej, plátno, 27,2 x 34,2 cm, chybí blindrám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Vlodek
(1907-1996)
U bar baru
Položka č.: 282311Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:07
uhel, papír, 21,7 x 15,4 cm, sign. PD L. Vlodek, Antikvariát Dlážděná, studium na Acadamy of Fine Arts v Chicagu, poté žák prof. J. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praha
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zahrada na jaře
Položka č.: 282312Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:17
olej, lepenka, 23 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
L. Sidon?
Na řece
Položka č.: 282313Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:23
olej, dřevo, 66 x 51 cm, sign. PD L. Sidon (?), rám, signatura setřená, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Štiková
(1929-2000)
Navečer u rybníka
Položka č.: 282314Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:27
akvarel, papír, 1969, 31,5 x 47 cm, sign. LD Alena Štiková 69, autorka je dcerou grafika Karla Štiky (*1898) , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Čapkova Strž
Položka č.: 282315Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:00
litografie, 1994, 13,2 x 7,7 cm, sign. DU Jiří Bouda 94, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
PF 1994
Položka č.: 282316Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:02
litografie, 1993, 13,9 x 8,2 cm, sign. DU Jiří Bouda 93, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Pražský hrad
Položka č.: 282317Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:04
litografie, 1994, 14,2 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 94, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Rudolfova štola
Položka č.: 282318Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:06
litografie, 1996, 15,2 x 8,1 cm, sign. DU Jiří Bouda 97, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Kostel Narození Panny Marie v Písku
Položka č.: 282319Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:08
litografie, 1972, 22,4 x 15,7 cm, sign. PD Jiří Bouda 72, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Ulička
Položka č.: 282320Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:10
dřevoryt, 1983, 18,3 x 9,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 83, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
PF 1992
Položka č.: 282321Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:12
litografie, 1991, 14,3 x 7,6 cm, sign. DU Jiří Bouda 91, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
PF 1995
Položka č.: 282322Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:14
litografie, 1994, 14,2 x 7,3 cm, sign. DU Jiří Bouda, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Švadlenka
Položka č.: 282323Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:16
dřevoryt, 1982, 23,2 x 18,1 cm, sign. PD Jiří Bouda 82, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
PF 1989
Položka č.: 282324Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:18
litografie, 1988, 11,9 x 7,6 cm, sign. PD Jiří Bouda, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Schwarzenberský palác
Položka č.: 282325Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:20
dřevoryt, 1982, 14,1 x 7 cm, sign. DU Jiří Bouda 82, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Vesnice
Položka č.: 282326Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:22
litografie, 2004, 20,7 x 10,2 cm, sign. LD Jiří Bouda 04, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
KČ 25.12.1938
Položka č.: 282327Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:24
litografie, 1988, 11,8 x 7,7 cm, sign. DU Jiří Bouda 88, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Maxmilián Švabinský
(1873-1962)
Slunečnice a vrba
Položka č.: 282328Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:26
litografie, 1952, 18,3 x 12,4 cm, sign. PD MŠvabinský, lehce zažloutlý papír, skvrna na papíře , Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO