-
Martin Toul
(1983)
Cyklista (z cyklu Obzory)
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:57
tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Kamil Lhoták na kole, Libeň, 1967
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:58
fototisk, 1967, 60 x 50 cm, vzadu štítek Václav Chochola, žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
M. Krupps
Zotavovna Di Vittorio v Mariánských lázních
Položka č.: 123463Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:00
akvarel, papír, 1959, 29,5 x 42,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Němec
(1886-1972)
Rábí od severu
Položka č.: 124288Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:46
lept - novotisk, 1924/1989, 16x 19,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Karla Nováka
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Čapek
Pražské Jezulátko
Položka č.: 124649Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:36
litografie, 1993, 18,1 x 12,2 cm, sign. PD Čapek 93, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
M. Kousal
Červené květiny ve váze
Položka č.: 136586Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:06
tempera, papír, 61 x 42,7 cm, lehce otřepené okraje, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Šimůnek?
U řeky
Položka č.: 177579Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:02
tempera, papír, 32 x 41 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mario Stretti
(1910-1960)
Vranov
Položka č.: 177598Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:04
akvarel, běloba, papír, 1952, 21,5 x 15 cm, sign. LD Mario Stretti 20. VIII. 1952, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Tůňka
Položka č.: 177801Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:06
olej, lepenka, 17,5 x 30,5 cm, rám, při okrajích lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Žena v brýlích
Položka č.: 179093Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:08
tužka, papír, 23 x 23 cm, monogr. LD PS 58, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 160 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrea Rybárová
(1960)
Jinoch
Položka č.: 180059Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:28
olejový pastel, email, karton, 48,5 x 68,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mžyk
(1944)
Jeseníky
Položka č.: 180278Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:24
serigrafie, 1980, 43 x 30,6 cm, sign. PD Mžyk Josef 1980, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heřman
(1955)
Hvězdná noc- koláž
Položka č.: 185691Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:52
tužka, koláž, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Makovec
Z bažantnice
Položka č.: 186086Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:10
olej, karton, 1952, 32 x 44 cm, sign. PD Makovec, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Neznámý autor
Jihočeská vesnice
Položka č.: 186102Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:12
olej, plátno, 60 x 89 cm, rám, zvlněné plátno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heřman
(1955)
Motlitba za krále
Položka č.: 189060Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:51
tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heřman
(1955)
Dotek anděla
Položka č.: 189061Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:50
tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heřman
(1955)
Na Vltavě - Praha II.
Položka č.: 189062Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:49
tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. LD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Knyttl
(1903-1977)
Zimní krajina
Položka č.: 196325Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:14
olej, karton, 25 x 34 cm, sign. PD Knyttl, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Popoviče a M. Milanoviče
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
L. Hajský
Trpaslíčkové
Položka č.: 198260Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:07
akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 42,5 x 29,5 cm, sign. PD Hajský, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
L. Hajský
Překvapení
Položka č.: 198262Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:06
akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 44 x 30,2 cm, monogr. PD LH, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
B. Čech
Rýžoviště u Harrachova
Položka č.: 201121Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:16
tužka, papír, 1934, 17 x 21 cm, sign. PD B. Čech 3/8. 34., rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Havelka
Portrét dámy
Položka č.: 202551Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:08
tuš, papír, 19,7 x 15,1 cm, sign. LD H. Fr. 1915, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Dívka II.
Položka č.: 202683Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:22
lept, suchá jehla, 40 x 30 cm, sign. PD Alena Laufrová, 45/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Vrba
Bez názvu
Položka č.: 205081Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:35
olej, váleček, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD J. Vrba, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole V. Hollara
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Vrba
Bez názvu
Položka č.: 205082Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:34
olej, váleček, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD J. Vrba, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole V. Hollara
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Vrba
Bez názvu
Položka č.: 205084Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:33
olej, váleček, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD J. Vrba, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole V. Hollara
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
I. Hájek
Ze zahrady
Položka č.: 206235Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:18
olej, karton, 1953, 34 x 46 cm, sign. LD I. Hájek 53, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Chalupa s rybníčkem
Položka č.: 206238Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:20
olej, plátno, 49 x 65 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Mandel ml.
Rybník před deštěm
Položka č.: 207006Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:22
olej, plátno, 75 x 130 cm, sign. PD J. Mandel ml., rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO