• Martin Toul

    (1983)

    Cyklista (z cyklu Obzory)

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:57

    tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Kamil Lhoták na kole, Libeň, 1967

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:58

    fototisk, 1967, 60 x 50 cm, vzadu štítek Václav Chochola, žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • M. Krupps

    Zotavovna Di Vittorio v Mariánských lázních

    Položka č.: 123463

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:00

    akvarel, papír, 1959, 29,5 x 42,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Němec

    (1886-1972)

    Rábí od severu

    Položka č.: 124288

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:46

    lept - novotisk, 1924/1989, 16x 19,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Karla Nováka

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Čapek

    Pražské Jezulátko

    Položka č.: 124649

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:36

    litografie, 1993, 18,1 x 12,2 cm, sign. PD Čapek 93, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • M. Kousal

    Červené květiny ve váze

    Položka č.: 136586

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:06

    tempera, papír, 61 x 42,7 cm, lehce otřepené okraje, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Šimůnek?

    U řeky

    Položka č.: 177579

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:02

    tempera, papír, 32 x 41 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Vranov

    Položka č.: 177598

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:04

    akvarel, běloba, papír, 1952, 21,5 x 15 cm, sign. LD Mario Stretti 20. VIII. 1952, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Tůňka

    Položka č.: 177801

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:06

    olej, lepenka, 17,5 x 30,5 cm, rám, při okrajích lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Žena v brýlích

    Položka č.: 179093

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:08

    tužka, papír, 23 x 23 cm, monogr. LD PS 58, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrea Rybárová

    (1960)

    Jinoch

    Položka č.: 180059

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:28

    olejový pastel, email, karton, 48,5 x 68,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mžyk

    (1944)

    Jeseníky

    Položka č.: 180278

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:24

    serigrafie, 1980, 43 x 30,6 cm, sign. PD Mžyk Josef 1980, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Heřman

    (1955)

    Hvězdná noc- koláž

    Položka č.: 185691

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:52

    tužka, koláž, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Makovec

    Z bažantnice

    Položka č.: 186086

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:10

    olej, karton, 1952, 32 x 44 cm, sign. PD Makovec, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Jihočeská vesnice

    Položka č.: 186102

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:12

    olej, plátno, 60 x 89 cm, rám, zvlněné plátno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Heřman

    (1955)

    Motlitba za krále

    Položka č.: 189060

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:51

    tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Heřman

    (1955)

    Dotek anděla

    Položka č.: 189061

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:50

    tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Heřman

    (1955)

    Na Vltavě - Praha II.

    Položka č.: 189062

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:49

    tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. LD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Knyttl

    (1903-1977)

    Zimní krajina

    Položka č.: 196325

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:14

    olej, karton, 25 x 34 cm, sign. PD Knyttl, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Popoviče a M. Milanoviče

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • L. Hajský

    Trpaslíčkové

    Položka č.: 198260

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:07

    akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 42,5 x 29,5 cm, sign. PD Hajský, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • L. Hajský

    Překvapení

    Položka č.: 198262

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:06

    akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 44 x 30,2 cm, monogr. PD LH, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • B. Čech

    Rýžoviště u Harrachova

    Položka č.: 201121

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:16

    tužka, papír, 1934, 17 x 21 cm, sign. PD B. Čech 3/8. 34., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Havelka

    Portrét dámy

    Položka č.: 202551

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:08

    tuš, papír, 19,7 x 15,1 cm, sign. LD H. Fr. 1915, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Laufrová

    (1952)

    Dívka II.

    Položka č.: 202683

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:22

    lept, suchá jehla, 40 x 30 cm, sign. PD Alena Laufrová, 45/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Vrba

    Bez názvu

    Položka č.: 205081

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:35

    olej, váleček, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD J. Vrba, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole V. Hollara

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Vrba

    Bez názvu

    Položka č.: 205082

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:34

    olej, váleček, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD J. Vrba, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole V. Hollara

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Vrba

    Bez názvu

    Položka č.: 205084

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:33

    olej, váleček, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD J. Vrba, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole V. Hollara

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • I. Hájek

    Ze zahrady

    Položka č.: 206235

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:18

    olej, karton, 1953, 34 x 46 cm, sign. LD I. Hájek 53, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chalupa s rybníčkem

    Položka č.: 206238

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:20

    olej, plátno, 49 x 65 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Mandel ml.

    Rybník před deštěm

    Položka č.: 207006

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:22

    olej, plátno, 75 x 130 cm, sign. PD J. Mandel ml., rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook