• Václav Karel

    (1902-1969)

    Pták a růže

    Položka č.: 261321

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:18

    pastel, papír, 21 x 29,2 cm, dobrý stav, přehnuto, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Holka s košíkem

    Položka č.: 261324

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:13

    tuš, akvarel, 19,4 x 7,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Policista a dva vystrašení lidé

    Položka č.: 261326

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:14

    tužka, tuš, papír, 20,9 x 13 cm, LU napsáno 13, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Muž a medvěd

    Položka č.: 261329

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:15

    tužka, papír, 12,6 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Žena a pes

    Položka č.: 261335

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:20

    tužka, papír, 10,6 x 13,3 cm, PD autorem 20/VI 52, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Ženy s kosou

    Položka č.: 261340

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:22

    tužka, papír, 15 x 21,1 cm, PD autorem 22/V 50, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Muž a stín

    Položka č.: 261346

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:23

    fix, papír, 11,9 x 20,9 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Strážce Rajské zahrady

    Položka č.: 261349

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:09

    litografie, 1998, 16,7 x 24,9 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 98, č. 1/100, pokrčený a při okraji zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Muž

    Položka č.: 261350

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:03

    lavírovaná kresba tuší, 29,6 x 20,9 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Muž

    Položka č.: 261351

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:04

    lavírovaná kresba tuší, 2018, 29,6 x 21 cm, sign. zezadu Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Výrazy

    Položka č.: 261352

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:05

    tuš, tužka, papír, 2018, 29,7 x 21 cm, sign. zezadu Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Kupka jr.

    (1932-2013)

    Kachna

    Položka č.: 261359

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:28

    akvarel, tuš, 1967, 14,4 x 21,5 cm, PD sign. Karel Kupka 1967., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Martinová

    (1922-1987)

    Za svitu lucerny

    Položka č.: 261362

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:27

    linoryt, 19710, 20 x 9,2 cm, sign. PD M. M., 1/1971, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josefa Burianová

    (1935)

    Muž s vínem

    Položka č.: 261364

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:01

    akvarel, papír, 1986, 21,9 x 14,9 cm, sign. PD J. Burianová 86, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Josefa Burianová

    (1935)

    Muž s vínem

    Položka č.: 261365

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:02

    akvarel, papír, 1986, 21,9 x 14,9 cm, sign. PD J. Burianová 86, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    V dešti

    Položka č.: 261366

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:12

    tempera, tuš, papír, 19,7 x 14 cm, na zadní straně značeno razítkem z pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Pitřík

    (1959)

    Postava ve městě

    Položka č.: 261922

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:19

    olej, plátno, 1987, 68 x 72 cm, sign. PD Přemysl Pitřík 87, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, studium na uměleckoprůmyslové škole v Brně, žák prof. F. Jiroudka a J. Karmazína na AVU v Praze, člen SVUT Brno a Volného sdružení moravských výtvarníků

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Bašata

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 262210

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:26

    pastel, papír, 1968, 24 x 34 cm, sign. PD JBašata 68, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Uiberlay

    (1921-1991)

    Kříž

    Položka č.: 262348

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:52

    lept, 1978, 19,8 x 14,7 cm, sign. PD Jaroslav Uiberlay 1978, rám, č. 52/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Jaroslav ze Šternberka

    Položka č.: 262360

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:54

    suchá jehla, 12 x 7,5 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Milenci

    Položka č.: 262362

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:56

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hlava dívky se zvonky

    Položka č.: 262364

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:58

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 4/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hlava dívky se zvonky

    Položka č.: 262365

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:00

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 7/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Busta

    Položka č.: 262367

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:02

    dřevoryt, 10,6 x 7,6 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 35/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Muž

    Položka č.: 262432

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:03

    tuš, papír, 27 x 19 cm, sign. PD V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Mraky nad krajinou

    Položka č.: 262433

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:09

    tužka, papír, 1934, 22 x 27,5 cm, sign. PN V. Hejna 34., přeloženo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Sedící muž

    Položka č.: 262434

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:08

    tuš, papír, 21 x 17 cm, sign. PN V. Hejna , Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Tváře - skica

    Položka č.: 262436

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:07

    tuš, papír, 1935, 26 x 18 cm, sign. PD V. Hejna 1935, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Postava muže

    Položka č.: 262437

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:06

    akvarel, tužka, papír, 28 x 19,5 cm, sign. LD VH, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Muž u stolu

    Položka č.: 262438

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:05

    akvarel, tuš, papír, 20 x 14,7 cm, sign. PN V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook