-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Váza v okně
Položka č.: 282282Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:11
suchá jehla, 10, 4 x 7, 6 cm, sign. PD V. Komárek, č. 45/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Člověk s koněm
Položka č.: 282283Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:10
suchá jehla, 11, 8 x 7, 5 cm, sign. DU V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Myslivec
Položka č.: 282284Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:23
litografie, 1974, 2, 5 x 3, 4 cm, sign. DU Emil Kotrba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Koně
Položka č.: 282285Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:22
litografie, 1976, 10 x 7, 4 cm, sign. DU Emil Kotrba, č. 154/200, PF 1977, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Blahopřání k 70
Položka č.: 282286Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:21
litografie, 1975, 6 x 3, 8 cm, sign. DU Emil Kotrba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Blahopřání k 80
Položka č.: 282287Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:20
litografie, 1979, 13,4 x 19, 9 cm, sign. PD Emil Kotrba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Blahopřání k 50
Položka č.: 282288Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:19
litografie, 1962, 19, 5 x 14 cm, sign. PD Emil Kotrba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Ondřej Michálek
(1947)
Pokoj
Položka č.: 282289Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:25
dřevoryt, 15 x 9 cm, sign. PD Ondřej Michálek, č. 115/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mlčoch
(1921-1995)
Zámek
Položka č.: 282290Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:26
litografie, 12 x 7, 4 cm, sign. PD Zd. Mlčoch, č. 163/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Palečková
(1962)
Holoubek
Položka č.: 282291Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:27
litografie, 12, 59, 7 cm, sign. PD Veronika Palečková, č.163/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně F. Buranta, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Sivko
(1948)
Keř
Položka č.: 282292Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:29
serigrafie, 11, 2 x 8 cm, sign. PD Pavel Sivko, č. 115/200, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Storchová
(1936)
Peří
Položka č.: 282293Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:30
litografie, 11, 9 x 8 cm, sign. PD H. Storchvá, č. 115/200, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Harlekýn
Položka č.: 282294Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:31
litografie, 13 x 10 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 137/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Ivan Svatoš
(1953)
Železářství pana Čapka
Položka č.: 282295Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:32
tisk, 1998, 20 x 15 cm, sign. DU Ivan Svatoš, 1998, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Šafránek
(1947)
Objetí
Položka č.: 282296Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:33
dřevoryt, 10 x 8, 3 cm, sign. PD Šafránek, č. 163/200, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Knedlhansová
Vila
Položka č.: 282297Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:01
lept, 1975, 13 x 23,5 cm, sign. PD Blanka Knedlhansová, č. 10/80, přeložený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kobliha
(1877-1962)
Květina
Položka č.: 282298Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:02
dřevoryt, 7,7 x 5,9 cm, sign. PD F. Kobliha, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Majer
(1882-1963)
Potok
Položka č.: 282299Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:03
lept, 15,5 x 21 cm, sign. PD Ant. Majer, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Malá Skála
Položka č.: 282300Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:05
litografie, 15,5 x 22 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
U řeky
Položka č.: 282301Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:06
lept, 1957, 12 x 13 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Entler
(1948-2018)
Boží muka
Položka č.: 282302Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:13
litografie, 13,3 x 17,3 cm, sign. PD Milan Entler , č. 21/100, Antikvariát Dlážděná, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Za volantem
Položka č.: 282303Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:23
lept, 1982, 19 x 12,2 cm, sign. DU Jan Kavam 82, č. 85/200, DU slepotiskové razítko, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Praha
Položka č.: 282304Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:31
lept, 7 x 8,5 cm, sign. PD nečitelně, LD slepotiskové razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Hommage a Antonín Strnadel
Položka č.: 282305Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:30
dřevoryt, 25,5 x 14,5 cm, sign. PD A. Strnadel, č. 32/50, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Snopy na poli
Položka č.: 282306Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:36
litografie, 1942, 31,5 x 40,5 cm, sign. PD Alois Pitrmann 1942, autorský tisk, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Soňa Schwarzová
(1958)
Pohřeb
Položka č.: 282307Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:41
lept, akvatinta, 1987, 28,7 x 22,3 cm, sign. PD S. Schwarzová 87, autorský tisk, při horním okraji lehce zašpiněný papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Soňa Schwarzová
(1958)
V nemocnici
Položka č.: 282308Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:40
lept, akvatinta, 1982, 28 x 21,5 cm, sign. PD Soňa Schwarzová 82, autorský tisk, na zadní straně popis autorky, lehce zašpiněný a pokrčený papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Soňa Schwarzová
(1958)
Interiér II. (Z cyklu Bohnice - léčebna)
Položka č.: 282309Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:39
lept, akvatinta, 1982, 24,5 x 32 cm, sign. PD S. Schwarzová 82, autorský tisk, v rozích mimo tisk mírně zažloutlý papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Soňa Schwarzová
(1958)
Spící žena
Položka č.: 282310Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:42
olej, plátno, 27,2 x 34,2 cm, chybí blindrám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Vlodek
(1907-1996)
U bar baru
Položka č.: 282311Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:07
uhel, papír, 21,7 x 15,4 cm, sign. PD L. Vlodek, Antikvariát Dlážděná, studium na Acadamy of Fine Arts v Chicagu, poté žák prof. J. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praha
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO