-
Alena Laufrová
(1952)
Dívčí tvář
Položka č.: 121872Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:24
lept, 1985, 12,8 x 8,8 cm, sign. DU Alena Laufrová 1985, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Jouja
Hrad Rábí
Položka č.: 138938Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:00
tempera, papír, 29 x 39 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Dívka česající ovoce
Položka č.: 178788Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:02
dřevoryt, 11,8 x 9,7 cm, sign. PD AMoravec, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Lauda
(1962)
Proti slunečníku
Položka č.: 178792Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:04
litografie, 19 x 14,7 cm, sign. DU M. Lauda, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Čulkov
Medvěd
Položka č.: 189404Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:06
fix, papír, 1996, 20,5 x 14,5 cm, monogr. PD AČ 1996, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina
Položka č.: 200758Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:08
akvarel, papír, 1929, 16 x 12 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Štědrovečerní dary
Položka č.: 205025Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:10
tuš, papír, 19 x 29 cm, rám, dole napsáno: Napsal Jan Neruda kresby Vlastimila Rady, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Smetana
(1918-1998)
Objekt
Položka č.: 205026Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:12
tuš, papír, 1984, 15,5 x 25 cm, sign. LD Smetana (říjen 1984), rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Vajce
(1935)
Okřídlené oko
Položka č.: 205212Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:14
tuš, papír, 1985, 14,8 x 9,8 cm, sign. LD Vajce, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Landa
Žena
Položka č.: 207995Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:16
litografie, 18,5 x 14,5 cm, sign. DU M. Landa, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Herink
(1955)
Za všechno můžeš ty
Položka č.: 207998Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:18
tuš, akvarel, papír, 15,5 x 21 cm, sign. PD V. Herink, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Herink
(1955)
Jen se hoši napijte, dyk je to vaše...
Položka č.: 207999Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:20
tuš, akvarel, papír, 15 x 22 cm, sign. PD V. Herink, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Chudomel
(1929-2016)
Krocení koně
Položka č.: 211865Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:07
litografie, 1976, 13,3 x 19 cm, sign. PD J. Chudomel 76, 117/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Kaplanová - Šimonová
(1920)
Korál
Položka č.: 212727Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:22
suchá jehla, ruční papír, 24,5 x 24 cm, sign. PD Věra Kaplanová - Šimonová, 17/20, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. C. Boudy a O. Blažíčka na VŠAPS v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Kaplanová - Šimonová
(1920)
Mořská sasanka s rybkami
Položka č.: 212844Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:21
suchá jehla, ruční papír, 19,5 x 16,2 cm, sign. PD Věra Kaplanová - Šimonová, 1/40, při dolním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. C. Boudy a O. Blažíčka na VŠAPS v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helena Tomášková - Willmanová
Praha
Položka č.: 212870Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:46
lept, 21,7 x 15,6 cm, sign. DU Helena Tomášková - Willmanová, 51/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Nemastil
(1879-1942)
Krajina
Položka č.: 226418Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:12
olej, lepenka, 25 x 35 cm, sign. PD Zd. Nemastil, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Přístaviště
Položka č.: 226947Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:48
litografie, 1979, 21,8 x 37,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1979, 69/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kolařík
(1938)
Písek
Položka č.: 230497Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:09
akvarel, pastel, běloba, papír, 2016, 29,5 x 41,7 cm, sign. LD Kolařík 2016, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kolařík
(1938)
Variace - jazz
Položka č.: 230498Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:08
akvarel, papír, 1967, 42 x 30,5 cm, sign. DU Kolařík 1967, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gnatta
V severní Africe
Položka č.: 239597Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:04
akvarel, papír, 22,5 x 29,5 cm, sign. PD Gnatta, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tichý
(1896-1961)
Hlavy Geuzů (Mstivá kantiléna)
Položka č.: 241214Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:22
suchá jehla, 1948, 11,1 x 8,4 cm, sign. DU Tichý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Topinka
(1909-1977)
Balkánka
Položka č.: 241451Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:29
olej, karton, 42 x 31,5 cm, sign. LD Topinka, rám, ukázka portrétního umění prostějovského malíře duše hanácké krajiny, jak byl kritiky označován, pokračovatele malířského odkazu Richarda Kaňáka, Antikvariát Dlážděná, žák soukromé školy Františka Myslivce v Brně
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Vladislav Muttich
(1873-1924)
Postava ženy
Položka č.: 241770Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:24
akvarel, běloba, papír, 18 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Vladislav Muttich
(1873-1924)
Postava muže
Položka č.: 241791Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:26
akvarel, běloba, papír, 16 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Horbat
Secesní dekorativní návrhy
Položka č.: 244104Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:10
9x akvarel, tuš, papír, 28,5 x 40 cm, vše sign. Horbat, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Dillinger
(1899-1954)
Na procházce
Položka č.: 244236Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:11
lept, 38 x 31 cm, sign. PD Petr Dillenger, rám, 21/80, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Voneš
(1910-1978)
Reminiscence
Položka č.: 244636Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:31
pastel, papír, 1970, 36 x 24 cm, sign. PD Voneš, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krajina
Položka č.: 246260Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:29
monotyp, 1974, 29 x 19,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Janeček
Tábor pastevců
Položka č.: 247088Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:11
akvarel, pastel, papír, 22,5 x 32,2 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO