-
Neznámý autor
Náměstí
Položka č.: 208864Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:06
linoryt, 21 x 17 cm, sign. DU, při okrajích poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dalibor Říhánek
(1946)
Krasojízda
Položka č.: 210842Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:13
litografie, 25 x 40,2 cm, sign. PD Dalibor Říhánek, 13/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Dobiáše na SPŠ keramické v Bechyni, prof. F. Jiroudka na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Holeček
Rumburk ze Zboží
Položka č.: 213120Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:12
akvarel, papír, 1961, 31,5 x 43,2 cm, sign. PD F. Holeček 1961, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Holeček
Střechy domů
Položka č.: 213122Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:11
akvarel, papír, 1970, 31,7 x 41,2 cm, sign. PD F. Holeček 1970, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
St. Sedlář
Borovice
Položka č.: 213604Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:08
olej, plátno, 43 x 55 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Miroslav Nýdl
(1924-1986)
Konvolut 4 karikatur
Položka č.: 214205Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:10
4x tisk, vše 1982, 38 x 16 ; 17 x 12 cm, většina sign. Nýdl, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium u malíře J. Karla, účastnil se vzniku Laterny Magiky
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Ex libris Adolf Malý
Položka č.: 217281Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:12
ocelorytina, 3,8 x 2,1 cm, PD značeno v desce JAŠ, na papíře skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930)
Řezník
Položka č.: 217403Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:14
tužka na papíře, 21 x 29,5 cm, po krajích lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930)
Kotva
Položka č.: 217418Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:16
fix, papír, 11 x 8 cm, v dolním okraji lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930)
Pozor blbý pes
Položka č.: 217426Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:18
černá pastelka na papíře, 21 x 29 cm, skvrny při levém okraji, poškození nezasahuje do kresby, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Hodně štěstí!
Položka č.: 217632Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:20
litoofset, 13 x 12,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Michal
Mušle
Položka č.: 217666Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:22
litografie, 15,6 x 7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hodný
Postava
Položka č.: 217705Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:24
serigrafie, 1993, 11 x 8,5 cm, sign. DU Hodný 93, pozvánka galerie Art club v Týně nad Vltavou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Klíč v davu
Položka č.: 218163Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:26
linoryt, 7,5 x 17 cm, sigh. DU, v předu popsáno: nečitelné, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Kovárna ve Strážkovicích
Položka č.: 219353Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:28
rudka, papír, 31,3 x 41,5 cm, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled na Karlův most
Položka č.: 220971Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:30
dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Krajina pod horami
Položka č.: 221751Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:32
pastel, papír, 50,5 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Dlabal
(1920-2004)
Lesní potok pod sněhem
Položka č.: 222161Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:34
olej, karton, 18,5 x 12 cm, sign. LD J.Dlabal, vzadu potištěný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Dlabal
(1920-2004)
Pohled na vesnici
Položka č.: 222167Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:36
olej, plátno, 25 x 8,5 cm, sign. PD J.Dlabal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Strnad
(1926-2005)
Na cestě
Položka č.: 222253Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:38
lept, 7,5 x 6,5 cm, sign. PD Strnad, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Grafis
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Hölzstich
Kostelík
Položka č.: 222273Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:40
dřevoryt, 14,6 x 8 cm, č. 39/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Paris 1931
Položka č.: 223920Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:42
dřevoryt, 1930, 13,5 x 9,8 cm, sign. PD Fleissig 30, vzadu razítko autora, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Akt I.
Položka č.: 224911Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:26
tuš, akvarel, papír, 1979, 28,1 x 21 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Akt II.
Položka č.: 224912Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:25
tuš, akvarel, papír, 1980, 28,4 x 19,6 cm, sign. PD , mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žena
Položka č.: 225310Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:44
lept, 11,5 x 8,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Hlinovský
(1924-1994)
Ulička
Položka č.: 225433Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:46
litografie, 1962, 9,8 x 6,8 cm, sign. PD Hlinovský, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Monika Abbott
(1948)
Série Nový les
Položka č.: 226102Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:48
monotyp, 2000, 67 x 39 cm, sign. PD M. Abbott 2000, při horním okraji zašpiněný, natržený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Zátiší s bonbony
Položka č.: 226142Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:50
mědirytina, 13 x 12 cm, PD značeno v desce CB, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladislav Bauer
(1928)
Kobylka v trávě
Položka č.: 227626Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:36
dřevoryt, 1965, 27,8 x 43,2 cm, sign. PD Vl. Bauer , Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neumann
Kolibřík
Položka č.: 228527Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:52
tužka, akvarel, papír, 24 x 24 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír ušpiněný, při krajích pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO