-
Neurčený autor
Praha (Ex Pragensis Frant. Kozák)
Položka č.: 242446Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:42
suchá jehla, 5,5 x 9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
G. Bergman
Jing jang
Položka č.: 242447Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:00
dřevoryt, 1965, 6,8 x 4,5 cm, sign. DU G. Bergman, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Svojanov a Rychnov
Položka č.: 242472Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:34
litografie, 2005, 7,5 x 26,5 cm, sign. PD 2005, č. 61/100, papír uprostřed přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Muži u portrétu
Položka č.: 242473Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:33
dřevoryt, 7,5 x 5,2 cm, sign. PD; značeno LD na desce A. M., papír na pravém okraji lehce pokrčen (mimo tisk), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Pitter
(1887-1943)
Zápas
Položka č.: 242478Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:46
dřevoryt, 11,5 x 15,8 cm, pod tiskem na papíru nalepen štítek: Emil Pitter: Zápas (Původní dřevoryt), příloha Veraikonu 1926, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Jezdec
Položka č.: 242479Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:37
litografie, 13,2 x 12 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kodl
(1898-1955)
Polní práce
Položka č.: 242674Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:10
tužka, papír, 1927, 24,7 x 39,8 cm, značeno LD 1. VIII. 27, při dolním okraji díra v papíře (cca 1 cm), Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kodl
(1898-1955)
Žena s trakařem
Položka č.: 242675Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:09
akvarel, tužka, papír, 34,7 x 39,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aigrt Bergström
Francouz
Položka č.: 242713Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:01
tisk, 1938, 16,5 x 10 cm, značeno PD , papír uprostřed přeložen jako přání: na levé straně papíru: za uměním a technikou do nového roku 1938. Adolf Stehno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
V záři
Položka č.: 242935Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:17
akvarel, tužka, papír, 35 x 24,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Muž s puškou
Položka č.: 242937Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:16
lavírovaná tuš, 22 x 16,2 cm, zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Woodman
Bossuet
Položka č.: 242939Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 18:01
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by R. Woodman from the original Pioture by H. Higand in the Collection of the Institute of France, papír mírně zašpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
E. Scriven
Frederick II.
Položka č.: 242940Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:50
mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno DU Engraved by Scriven from the original by Carlo Vanloo, zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Thompson
Dr. Cartwright
Položka č.: 242945Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:44
mědirytina, 12,3 x 10 cm, značeno DU Engraved by J. Thompson from a Picture in the possesion of Miss Cartwright, při horním okraji nepatrná skvrna od vody, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
W. Holl
Lord Clyde
Položka č.: 242946Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:46
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by Holl from a Photograph by Mayall, levý okraj papíru zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Posselwhite
Bentham
Položka č.: 242947Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:48
mědirytina, 13 x 10,2 cm, značeno DU Engraved by J. Posselwhite from an original Picture by J,. Watts, papír při okrajích místy mírně zašpiněn, u horního okraje skvrna od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joseph Trentsensky
(1793-1839)
Bataillen - Stücke
Položka č.: 243173Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:50
kamenorytina, 19,5 x 35,4 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joseph Trentsensky
(1793-1839)
Bataillen - Stücke
Položka č.: 243174Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:58
kamenorytina, 20,3 x 34,7 cm, č. 10, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Bodlák
Položka č.: 243395Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:32
litografie, 1988, 39 x 14 cm, sign DU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Faltus
Lokomotiva
Položka č.: 244111Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:00
olej, dřevotříska, 44 x 58,5 cm, sign. PD Faltus, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Martinová
(1922-1987)
Motýli
Položka č.: 244540Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:52
dřevoryt, 12 x 42,5 cm, sign. PD M. Martinová, pasparta, č. 62/100, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Benetka
(1938)
Byla to klamavá reklam: Tohle není nepěnivá přísada do koupele, ale vodička neviditelnosti.
Položka č.: 244906Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:02
tuš, akvarel, papír, 14,8 x 20,9 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930)
Abstrakce
Položka č.: 245305Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:24
černá pastelka na papíře, 21 x 29 cm, při spodním okraji nepatrně natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Němeček
(1957)
Přírodní motiv
Položka č.: 245318Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:54
dřevoryt, 1986, 11,7 x 26,5 cm, Sign PD Jiří Němeček ´86, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Zahradníková
(1953)
V korunách stromů
Položka č.: 245326Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:56
kolorovaný lept, 14,3 x 9,2 cm, sign. PD Věra Zahradníková, č. 46/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kuna na lovu
Položka č.: 245587Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:58
tuš, tužka, papír, 10 x 16 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Lipsko
Položka č.: 245589Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:00
lept, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Chaloupka
Položka č.: 245591Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:02
dřevoryt, 9 x 6,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Strach
Položka č.: 245877Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:38
barevný dřevoryt, 23 x 14 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Polcar
(1947)
Spirála
Položka č.: 245885Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:27
tisk, 16,7 x 12,3 cm, sign. PD Polcar, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a V. Menšíka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, člen Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO