Rudolf Němeček
(1921)
Matka s děckem
Položka č.: 256154Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:09
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Dáma s růžemi
Položka č.: 281810Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:10
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jan Obšil
(1908-1983)
Vnitřek kostela sv. Libora v Jesenici
Položka č.: 258429Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:11
olej, karton, 71 x 45,5 cm, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Klement Parolek
(1885-1915)
Portrét ženy
Položka č.: 265002Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:12
olej, plátno, 43 x 34 cm, monogr. PD K.P., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Vojtěch Proske
(1993)
Chátrající oblast
Položka č.: 283360Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:13
akryl, plátno, 2022, 60 x 30 cm, sign. na zadní straně Vojtěch Proske, napínací rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Vojtěch Proske
(1993)
Odraz
Položka č.: 283361Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:14
akryl, plast, 2022, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Vojtěch Proske 2022, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
František Salamánek
(1908)
Zimní krajina s řekou
Položka č.: 278922Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:15
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Marek Skolil
Zimní nábřeží
Položka č.: 251005Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:16
olej, plátno, 2002, 18,1 x 28,4 cm, sign. PD Skolil 02, chybí blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Snížek
Zámek
Položka č.: 250510Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:17
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jan Šebek
(1890-1966)
Chodsko - Starý Postřekov
Položka č.: 268782Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:18
olej, karton, 27,5 x 25,5 cm, sign. PD Šebek, Antikvariát Dlážděná
Alena Turková
Ženský portrét
Položka č.: 206620Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:19
olej, plátno, 43,5 x 34 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Ludvík Voneš
(1910-1978)
Reminiscence
Položka č.: 244636Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:20
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Martina Walterová
(1988)
Záda
Položka č.: 280433Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:21
olej, plátno, 2012, 65 x 30 cm, sign. na zadní straně Martina Walterová, blindrám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Daniela Balabána na Fakultě umění Ostravské univerzity v Ostravě, poté prof. Andrzeje Szareka a Elżbiety Kuraj na Uniwersytetu Śląski w Katowicach
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
František Čihák
(1907-?)
Pražské mosty
Položka č.: 262275Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:22
litografie, 1945, 20,5 x 42,5 cm, sign. PD Čihák 45, z cyklu Praha - grafické listy Franty Čiháka, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Vyšehrad
Položka č.: 203121Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:23
dřevoryt, 1927, 25,7 x 28,9 cm, sign. PD Fleissig 27, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Faustův dům v Praze
Položka č.: 203120Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:24
dřevoryt, 1928, 25,3 x 18,4 cm, sign. PD Fleissig 1928, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Krejsa
(1896-1941)
Prachatice
Položka č.: 283362Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:25
dřevoryt na japanu, 28,5 x 22,5 cm, sign. LD Jkrejsa, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera
Jan Mácha
(1926-1984)
Karlův most z Kampy
Položka č.: 279527Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:26
litografie, 1981, 30 x 16,7 cm, sign. PD Jan Mácha 81, č. 41/150, při horním okraji pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jan Mácha
(1926-1984)
Staroměstský orloj
Položka č.: 279526Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:27
litografie, 1982, 29 x 11 cm, sign. PD Jan Mácha 82, č. 11/120, při horním okraji, ne na tisku pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Chrám sv. Mikuláše na Malé straně
Položka č.: 268925Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:28
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Položka č.: 216452Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:29
akvatinta, 20,7 x 25,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Pražské mosty
Položka č.: 279473Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:30
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Viktor Polášek
(1911-1989)
Sv. Pavel
Položka č.: 230678Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:31
suchá jehla, 19,8 x 24,5 cm, sign. PD V. Polášek 42, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Pohled na Pražský hrad
Položka č.: 276801Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:32
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Jaroslav Šefl
(1898-1963)
Pohled na Chrám sv. Mikuláše
Položka č.: 283363Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:33
akvatinta, 27 x 24,8 cm, sign. PD Jaroslav Šefl, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze, člen skupiny Kvart
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Karel Štech
(1908-1982)
Klášterní chrám Nanebevzetí Panny Marie ve Zlaté Koruně
Položka č.: 209445Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:34
lept, 24,3 x 18,6 cm, sign. PD K. Štech, v levém dolním rohu značeno razítkem: dp, na papíře místy drobné skvrny, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Josef Vaic
(1884-1961)
Loreta
Položka č.: 282453Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:35
Karel Vik
(1883-1964)
Na Pražském hradě
Položka č.: 232821Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:36
dřevoryt, 1938, 18,5 x 26,1 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Rudolf Vojáček
Pohled na z Malostranského náměstí
Položka č.: 229761Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:37
akvarel, papír, 26,2 x 21,5 cm, sign. PD Rud. Vojáček, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Viktor Vorlíček
(1909-1976)
Průhled Hroznovou ulicí k Černé věži, České Budějovice
Položka č.: 229768Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:38
lept, 23,6 x 18,3 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)