• Rudolf Němeček

    (1921)

    Matka s děckem

    Položka č.: 256154

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:09

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Dáma s růžemi

    Položka č.: 281810

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:10

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jan Obšil

    (1908-1983)

    Vnitřek kostela sv. Libora v Jesenici

    Položka č.: 258429

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:11

    olej, karton, 71 x 45,5 cm, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Klement Parolek

    (1885-1915)

    Portrét ženy

    Položka č.: 265002

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:12

    olej, plátno, 43 x 34 cm, monogr. PD K.P., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Vojtěch Proske

    (1993)

    Chátrající oblast

    Položka č.: 283360

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:13

    akryl, plátno, 2022, 60 x 30 cm, sign. na zadní straně Vojtěch Proske, napínací rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Vojtěch Proske

    (1993)

    Odraz

    Položka č.: 283361

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:14

    akryl, plast, 2022, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Vojtěch Proske 2022, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • František Salamánek

    (1908)

    Zimní krajina s řekou

    Položka č.: 278922

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:15

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Marek Skolil

    Zimní nábřeží

    Položka č.: 251005

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:16

    olej, plátno, 2002, 18,1 x 28,4 cm, sign. PD Skolil 02, chybí blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Snížek

    Zámek

    Položka č.: 250510

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:17

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jan Šebek

    (1890-1966)

    Chodsko - Starý Postřekov

    Položka č.: 268782

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:18

    olej, karton, 27,5 x 25,5 cm, sign. PD Šebek, Antikvariát Dlážděná

  • Alena Turková

    Ženský portrét

    Položka č.: 206620

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:19

    olej, plátno, 43,5 x 34 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ludvík Voneš

    (1910-1978)

    Reminiscence

    Položka č.: 244636

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:20

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Martina Walterová

    (1988)

    Záda

    Položka č.: 280433

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:21

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • František Čihák

    (1907-?)

    Pražské mosty

    Položka č.: 262275

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:22

    litografie, 1945, 20,5 x 42,5 cm, sign. PD Čihák 45, z cyklu Praha - grafické listy Franty Čiháka, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Vyšehrad

    Položka č.: 203121

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:23

    dřevoryt, 1927, 25,7 x 28,9 cm, sign. PD Fleissig 27, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Faustův dům v Praze

    Položka č.: 203120

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:24

    dřevoryt, 1928, 25,3 x 18,4 cm, sign. PD Fleissig 1928, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Prachatice

    Položka č.: 283362

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:25

    dřevoryt na japanu, 28,5 x 22,5 cm, sign. LD Jkrejsa, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Karlův most z Kampy

    Položka č.: 279527

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:26

    litografie, 1981, 30 x 16,7 cm, sign. PD Jan Mácha 81, č. 41/150, při horním okraji pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Staroměstský orloj

    Položka č.: 279526

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:27

    litografie, 1982, 29 x 11 cm, sign. PD Jan Mácha 82, č. 11/120, při horním okraji, ne na tisku pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Chrám sv. Mikuláše na Malé straně

    Položka č.: 268925

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:28

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Položka č.: 216452

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:29

    akvatinta, 20,7 x 25,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pražské mosty

    Položka č.: 279473

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:30

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Sv. Pavel

    Položka č.: 230678

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:31

    suchá jehla, 19,8 x 24,5 cm, sign. PD V. Polášek 42, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 276801

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:32

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 283363

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:33

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Karel Štech

    (1908-1982)

    Klášterní chrám Nanebevzetí Panny Marie ve Zlaté Koruně

    Položka č.: 209445

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:34

    lept, 24,3 x 18,6 cm, sign. PD K. Štech, v levém dolním rohu značeno razítkem: dp, na papíře místy drobné skvrny, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Loreta

    Položka č.: 282453

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:35

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Na Pražském hradě

    Položka č.: 232821

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:36

    dřevoryt, 1938, 18,5 x 26,1 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Rudolf Vojáček

    Pohled na z Malostranského náměstí

    Položka č.: 229761

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:37

    akvarel, papír, 26,2 x 21,5 cm, sign. PD Rud. Vojáček, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Průhled Hroznovou ulicí k Černé věži, České Budějovice

    Položka č.: 229768

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:38

    lept, 23,6 x 18,3 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)