Oldřich Hejkrlík
(1914)
Zasněžená cesta
Položka č.: 190431Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:26
akvarel, papír, 29,9 x 44 cm, sign. PD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná, člen Sdružení výtvarníků Olomoučtí
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Renáta Marie Hrehorovská
(1961)
Papoušek, sklenice a láhev
Položka č.: 262221Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:27
tužka, běloba, papír, 2006, 28,2 x 30 cm, monogramováno DU RMH. 2006, Antikvariát Dlážděná, soukromá žákyně V. Šteflové, členka sdružení výtvarných umělců při Galerii U Řečických
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Renáta Marie Hrehorovská
(1961)
Babočka paví oko
Položka č.: 262220Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:28
tužka, papír, 2007, 28,2 x 30 cm, monogramováno LN RMH. MMVII., Antikvariát Dlážděná, soukromá žákyně V. Šteflové, členka sdružení výtvarných umělců při Galerii U Řečických
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Mařenec
Kytice růží
Položka č.: 262262Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:29
akvarel, tuš, papír, 28,3 x 21,7 cm, sign. PD K. Mařenec, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Mikulka
Víno hadrářů
Položka č.: 208089Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:30
tuš, papír, 28,5 x 20,9 cm, sign. Pd Mikulka, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
(1923-1997)
Sedící dívka
Položka č.: 243456Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:31
tuš, papír, 47 x 31,6 cm, poškozeno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Dáma v černém
Položka č.: 262249Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:32
uhel, tuš, papír, 1901, 47,8 x 29,5 cm, zažloutlý, ušpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Novák
(1902-1987)
Ladštoc
Položka č.: 178575Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:33
tuš, běloba, papír, 42,5 x 27,1 cm, sign. PD Josef Novák, ilustrace ke knize, při okrajích lehce zašpiněný a pomačkaný papír
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Marek Rozehnal
(1982)
Pohled z Děvína
Položka č.: 250481Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:34
tuš, papír, 2016, 41,8 x 29,5 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Marek Rozehnal
(1982)
Nový svět
Položka č.: 250480Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:35
tuš, papír, 2016, 41,9 x 29,5 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jaroslav Rubeš
Vrby
Položka č.: 206603Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:36
akvarel, papír, 1993, 19,2 x 39,7 cm, sign. PD J. Rubeš 93, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Směšný
(1907)
Zima v horách
Položka č.: 207511Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:37
tuš, akvarel, pastel, papír, 1956, 52 x 40,5 cm, sign. PD Jos. Směšný 1956, vzadu razítko autora Smešný Josef Praha 1, Parizska 6
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Lubomír Štefka
Akty III.
Položka č.: 252207Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:38
akvarel, tuš, papír, 29,5 x 42 cm, vodní skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Lubomír Štefka
Akty I.
Položka č.: 252206Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:39
akvarel, tuš, papír, 1980, 29,5 x 42 cm, sign. PD Štefka 80, vodní skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alena Turková
Dvě pózující ženy
Položka č.: 206725Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:40
uhel, papír, 41,7 x 29,8 cm, monog. AT, při okrajích mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Alena Turková
Pózující dívka v zelené
Položka č.: 206724Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:41
tempera, pastel, papír, 41,7 x 29,6 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alena Turková
Žena s berlí
Položka č.: 206616Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:42
uhel, tempera, papír, 41,7 x 29,7 cm, monog. AT., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Mirka Věrčáková
Koňská hlava
Položka č.: 262228Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:43
kombinovaná technika, papír, 2012, 35,3 x 23,7 cm, monogr. PN M 2012, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jiří Žižka
(1957-2009)
Zimní slunce
Položka č.: 255394Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:44
pastel, papír, 29,7 x 42 cm, monogr. PD JŹ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jiří Žižka
(1957-2009)
Mráz II.
Položka č.: 262273Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:45
akvarel, tuš, tužka, papír, 29,5 x 42 cm, sign. PD JŽ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jiří Žižka
(1957-2009)
Mráz I.
Položka č.: 262272Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:46
pastel, tužka, papír, 29,5 x 42 cm, sign. PD Žižka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
M. Bihlmann
Mezi svými psy
Položka č.: 257206Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:00
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Akt na pohovce
Položka č.: 269265Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:01
olej, plátno, na zadní straně značeno autorským razítkem, klínový rám, práce české grafičky, malířky a ilustrátorky. Vystudovala SPŠG v Praze, Hellichova u prof. Jindřicha Bubeníčka. Soukromě studovala u Ludmily Jiřincové. Věnovala se grafice, ex libris, olejomalbě a ilustracím knih, zvláště pro nak…
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Zvěstování panny Marie
Položka č.: 269266Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:02
olej, plátno, 65 x 70 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, klínový rám, obraz Zvěstování panny Marie prozrazuje autorčin intimní zájem o zpodobování náboženských témat. Biblický motiv je podán v idealizující jednoduché kresebné linii a tlumené barevnosti, do jisté míry příbuzné duchovní m…
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)
Milan Entler
(1948-2018)
Jonatán
Položka č.: 245122Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:03
olej, plátno, 60 x 80 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, klínový rám, práce českého malíře a grafika, který vystudoval na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze. Jeho díla jsou zastoupena v soukromých sbírkách u nás a v zahraničí. Malba Jonatán svou živou barevností…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Milan Entler
(1948-2018)
Pohled na Loretánské náměstí
Položka č.: 269264Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:04
olej, plátno, na zadní straně značeno autorským razítkem, klínový rám, dílo zobrazuje vrcholně barokní pražskou Loretu Kryštofa a Kiliána Ignáce Dientzenhoferových. Jedná se o autorův milovaný motiv, neboť dlouhou dobu bydlel v protějším domě na Loretánském náměstí a po 25 let zde provozoval galerii…
Faltus
Lokomotiva
Položka č.: 244111Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:05
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
J. Kalousek
Zimní Praha
Položka č.: 280931Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:06
akvarel, papír, 1969, 16 x 46 cm, sign. LD J. Kalousek 69, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
A. Kolínský
Položka č.: 268332Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:07
olej, karton, 52 x 72 cm, sign. PD Kolínský A., mírně zvlněný karton, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Lucia
Chata u lesa
Položka č.: 251008Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:08
olej, velur, karton, 35 x 25,5 cm, sign. PD Lucia, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)