• Jana Míčková

    (1940-2020)

    Lesní cesta

    Položka č.: 267906

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:23

    suchá jehla, 1959, 12,5 x 9 cm, sign. PD J. Krahulíková 1959, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Kavárna

    Položka č.: 267905

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:24

    suchá jehla, 1958, 14,5 x 9,5 cm, sign. PD J. Krahulíková 1959, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Portrét

    Položka č.: 267904

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:25

    suchá jehla, 1959, 12,5 x 10,5 cm, sign. PD J. Krahulíková 1959, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Matka a dítě

    Položka č.: 267903

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:26

    akvatinta, 16,5 x 11,5 cm, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Slon

    Položka č.: 267899

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:27

    suchá jehla, 10,5 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Rastislav Michal

    Skupina dívek

    Položka č.: 211358

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:28

    linoryt, 19,2 x 9,4 cm, sign. PD Rastislav Michal, 16/50, vpravo dole při okraji mimo tisk mírně natržený a pokrčený papír, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Dívka s pohárem vína

    Položka č.: 263463

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:29

    litografie, 14 x 9 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Růžena Nasková

    Položka č.: 229886

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:30

    dřevoryt, 25 x 19,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    U rybníka

    Položka č.: 258638

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:31

    akvatinta, 48 x 58 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Neurčený autor (Německo)

    Plachetnice na jezeře

    Položka č.: 274504

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:32

    lept, akvarel, 44 x 58,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Růže

    Položka č.: 211933

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:33

    suchá jehla, 23,2 x 16,5 cm, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Oberthor

    Praha v zimě

    Položka č.: 263484

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:34

    litografie, 1963, 21,7 x 27,5 cm, sign. DU K. Oberthor 63, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Karel Oberthor

    Položka č.: 261260

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:35

    litografie, 1958, 31,5 x 22,6 cm, sign. DU K. Oberthor 58, 43009, při okraji tmavá vodní skvrna na papíře, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Oberthor

    Hlava starého muže

    Položka č.: 261261

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:36

    litografie, 1956, 25 x 20 cm, sign. PD K. Oberthor 56, při okraji tmavá vodní skvrna na papíře, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Karel Oberthor

    Váza

    Položka č.: 262290

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:37

    litografie, 32,5 x 24,6 cm, sign. DU K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Raimund Ondráček

    (1913-2011)

    Vichřice

    Položka č.: 193151

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:38

    lept, 1946, 15 x 31,5 cm, sign. PD Raimund Ondráček 46, autorský tisk, na papíře při okrajích drobné svrnky, studium grafiky u prof. P. Dillingera, žák prof. F. Süssera a E. Hrbka na Vyšší škole uměleckých řemesel v Brně, prof. T. F. Šimona, F. Petra a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jiří Peca

    Fontána

    Položka č.: 281817

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:39

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vladimír Pechar

    Othello

    Položka č.: 138277

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:40

    dřevoryt, 1996, 25 x 20,2 cm, sign. PD Vl. Pechar 96, na zadní straně značeno autorským razítkem, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    V horách

    Položka č.: 268949

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:41

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jan Sládek

    Cesta do města

    Položka č.: 262411

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:42

    litografie, 42,2 x 29 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Národní divadlo v Praze

    Položka č.: 253097

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:43

    lept, 27 x 21,8 cm, sign. PD V. Souček, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Starodubcev

    Nový sníh

    Položka č.: 208113

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:44

    lept, akvatinta, 1987, 28 x 20,8 cm, sign. PD Starodubcev, 20/40, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Hana Storchová

    Polibek

    Položka č.: 225102

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:45

    litografie, 1978, 18,8 x 13,2 cm, sign. PD H. Storchová 78, pokrčený a při levém okraji mimo tisk zašpiněný papír, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Viktor Stretti

    Zimní Praha

    Položka č.: 262449

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:46

    litografie, 1952, 30,8 x 38,7 cm, monogr. PD V.S., značeno LD na kameni Viktor Stretti 52, zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Položka č.: 250556

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:47

    suchá jehla, 1968, 29,8 x 19,7 cm, sign. PD J. Ščerbakov 68, 3/10, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 280942

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:48

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Chalupa v krajině

    Položka č.: 263558

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:49

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Pražský hrad

    Položka č.: 263567

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:51

    lept, 33 x 23,8 cm, sign. PD Eva Šlachtová, 78/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Lubomír Štefka

    Střelkyně z luku

    Položka č.: 224879

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:52

    litografie, 30 x 20,9 cm, sign. PD Št 79, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vlastimil Toman

    Zima na venkově

    Položka č.: 202021

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:53

    linoryt, 1963, 36,5 x 26 cm, sign. PD Vlast. Toman 63, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)