Ladislav Sitenský
(1919-2009)
Bílé opojení
Položka č.: 256285Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:43
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ladislav Sitenský
(1919-2009)
Bílé opojení
Položka č.: 256282Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:44
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ladislav Sitenský
(1919-2009)
Bílé opojení
Položka č.: 256281Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:45
bromostříbrná fotografie, kolem r. 1960, 18 x 24 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ladislav Sitenský
(1919-2009)
Bílé opojení
Položka č.: 256279Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:46
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ladislav Sitenský
(1919-2009)
Bílé opojení
Položka č.: 256274Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:47
bromostříbrná fotografie, kolem r. 1960, 25,3 x 20,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Ladislav Sitenský
(1919-2009)
Bílé opojení
Položka č.: 256273Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:48
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jaroslav Vinopal
Položka č.: 221106Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:49
bromostříbrná fotografie, 11,2 x 26,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Miloš Vojíř
Strom
Položka č.: 184282Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:50
fotografie, 19,8 x 15,6 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, dole popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Blanka Bohdanová
Chyba
Položka č.: 283347Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:00
litografie, 1971, 33,5 x 24,5 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, pasparta, 63/100, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Pier Canosa
Dvě postavy
Položka č.: 210916Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:01
sítotisk, 2001, 42 x 30 cm, sign. PD G. Grasso e Pier Canosa, spoluautor Giovanni Grasso Fravega, při okraji tmavá vodní skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Pier Canosa
Dvě postavy
Položka č.: 210915Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:02
sítotisk, 2001, 42 x 30 cm, sign. PD Pier Canosa 2001, spoluautor Giovanni Grasso Fravega, při okraji tmavá vodní skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alena Čermáková
(1926-2009)
Trojský zámeček
Položka č.: 262408Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:03
monotyp, papír, 29,5 x 53,2 cm, uprostřed ohnutý papír, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Mladý muž
Položka č.: 208058Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:04
suchá jehla, 17 x 10 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 2/30, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Dvůr
Položka č.: 208056Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:05
suchá jehla, 16,9 x 9,9 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 6/30, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Zátiší s dýmkou
Položka č.: 262230Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:06
linoryt na ručním papíru, 28,8 x 19,7 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Fontána Alhambra v Grenadě
Položka č.: 270589Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:07
litografie, 21 x 15,1 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 12/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Dimitrij Kadrnožka
(1923-2022)
Siesta
Položka č.: 251977Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:08
litografie, 1983, 22,6 x 36,2 cm, sign. PD Kadrnožka 83, 41/150, při okraji tmavá vodní skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ladislav Josef Kašpar
(1915-1997)
Číše
Položka č.: 253108Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:09
lept, 16,9 x 12,8 cm, sign. PD L. J. Kašpar, 47/60, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Ladislav Josef Kašpar
(1915-1997)
Periferie
Položka č.: 225100Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:10
litografie, 1957, 18,5 x 25,5 cm, sign. PD L. J. Kašpar 1957, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Eliška Konopiská
Světlo
Položka č.: 270590Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:11
lept, 1987, 28 x 22 cm, sign. PD Eliška Konopiská 87, na zadní straně razítko čfvu, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Josef Kos
(1932-2016)
Rodný dům J. Hermana
Položka č.: 262289Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:12
litografie, 30,8 x 40,1 cm, sign. PD J. Kos, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Josef Kos
(1932-2016)
Socha rudoarmějců
Položka č.: 262287Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:13
litografie, 30,9 x 39,8 cm, sign. PD J. Kos, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Josef Kos
(1932-2016)
Strom
Položka č.: 262286Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:14
litografie , 27,3 x 40,5 cm, sign. PD J. Kos, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Alegorický motiv
Položka č.: 261106Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:15
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Zdeňka Křemenová
Žena v kožichu
Položka č.: 262225Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:16
suchá jehla, 24,3 x 17,7 cm, značeno LD v desce ZK 46, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslava Kubičková
Hra se zrcadlením
Položka č.: 262233Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:17
lept, mezzotinta, 1997, 29,6 x 20,7 cm, sign. PD Jaroslava Kubičková 1997, 42217, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaroslava Kubičková
Sloni
Položka č.: 262232Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:18
koláž, lept, papír, 1995, 25,5 x 16,4 cm, sign. PD Jaroslava Kubičková 1995, 42796, s věnováním: Tatínkovi k svátku Jaruška, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Alena Laufrová
Dívka s flétnou
Položka č.: 193652Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:19
litografie, 1980, 19 x 14 cm, sign. PD A. Laufrová 80, XI.75, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Ferdinand - Jean Luigini
(1870-1943)
Cesta v zimě
Položka č.: 283348Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:20
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Ludmila Melková - Ondrušová
(1897-1955)
Položka č.: 263444Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:22
akvarel, běloba, papír, 30 x 42,5 cm, sign. PD L. Melková, Ludmila Melková–Ondrušová (22. dubna 1897 Opava – 1955 Praha) byla slezská malířka. Studovala Uměleckoprůmyslovou školu v Praze, potom Akademii výtvarných umění u profesora Vratislava Nechleby. S manželem podnikla studijní cesty do Francie, …
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)