Vladimír Pechar
Dlouhovlasý muž (Ex libris L. Vandenbriele)
Položka č.: 285Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:15
dřevoryt, 7,5 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Vladimír Pechar
Starý muž (Ex libris Martina Veselá)
Položka č.: 286Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:16
dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Vladimír Pechar
Dívka (Ex libris Martina Veselá)
Položka č.: 287Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:17
dřevoryt, 8 x 5,7 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Vladimír Pechar
Dívka (Ex libris Mario De Filippis)
Položka č.: 288Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:18
dřevoryt, 8 x 5,6 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
František Peterka
(1920-2007)
Žena a kůň (ex libris M. Kaizl)
Položka č.: 289Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:19
lept, 4,6 x 3,6 cm, sign. PD F. Peterka , č. 46/50, zažloutlý papír, v levém horním rohu tečka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
František Peterka
(1920-2007)
Oslavy
Položka č.: 290Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:20
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Miroslav Petřík
Bažant
Položka č.: 291Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:21
lept, 7 x 8,7 cm, sign. PD Petřík, č. 100/120, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Václav Plechatý
Kukačky (ex libris MUDr. R. Pribyd)
Položka č.: 292Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:22
dřevoryt, 11,2 x 7,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, autodidakt
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Viktor Polášek
(1911-1989)
Na koni
Položka č.: 293Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:23
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Viktor Polášek
(1911-1989)
Začtená dívka
Položka č.: 294Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:24
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Pivoňka
Položka č.: 295Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:25
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Pavel Roučka
S flétnou
Položka č.: 296Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:26
litografie, 11 x 7,7 cm, sign. PD Roučka, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Pavel Roučka
Ohnutý kord
Položka č.: 297Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:27
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ladislav Rusek
(1927-2012)
Exlibr. ING. Igor Slouka
Položka č.: 298Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:28
dřevoryt, 1980, 18,8 x 6,5 cm, sign. DU L. Rusek, mírně zažloutlí papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
K. H. Schneller
My Book - Haagen Bartram-Iensen (Ex libris)
Položka č.: 299Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:29
tisk, 1944, 8 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Jiří Slavík
Motýli
Položka č.: 300Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:30
litografie, 10,2 x 8,1 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vlastimil Sobota
Koník na louce
Položka č.: 301Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:31
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vlastimil Sobota
Nad Petřínem
Položka č.: 302Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:32
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Souček
Mezi domy (ex libris Ing. Zd. Šíma)
Položka č.: 303Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:33
lept, suchá jehla, 10,2 x 7,4 cm, sign. PD K. Souček 83, č. 32/60, na pravém okraji papíru nepatrná šmouha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Josef Stöckl
(1914-?)
Kostel u rozkvetlého sadu (ex libris Jožka Baťa)
Položka č.: 304Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:34
dřevoryt, 10,1 x 8,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Svolinský
Profil dívky
Položka č.: 305Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:35
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Svolinský
Abstrakce
Položka č.: 306Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:36
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Svolinský
Tvář
Položka č.: 307Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:37
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Naděžda Synecká
(1926)
Trubač
Položka č.: 308Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:38
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Marie Michaela Šechtlová
Motýl
Položka č.: 309Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:39
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Pavel Šimon
(1920-1958)
Výtvarný salon
Položka č.: 310Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:40
měkký kryt, 8 x 6,3 cm, sign. PD Pavel Šimon, 24/60, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Štěch
(1908-1982)
Roubenka (ex libris M. Jančáková)
Položka č.: 311Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:41
dřevoryt, 9,6 x 5,9 cm, značeno LD v desce KŠ, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
Lebka, dýka a džbán (Ex Libris JM)
Položka č.: 312Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:42
dřevořez, 1977, 12,6 x 6,4 cm, DU u okraje papíru Jaroslav Šváb, X 3, 1977, uprostřed papíru nepatrná stopa po přeložení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klub…
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
Kniha (Ex Libris OH)
Položka č.: 313Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:43
dřevořez, 1968, 7,2 x 4,5 cm, sign. DU J. Šváb 68, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku česk…
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
Ženská figura (Ex Libris OH)
Položka č.: 314Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 20:44
dřevoryt, 5,9 x 3,7 cm, sign. DU Jaroslav Šváb, papír lehce zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čes…
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)