Viktor Savchenko
Smutek
Položka č.: 727Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:36
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Ivo Sedláček
V přístavu
Položka č.: 728Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:37
litografie, 1968, 43,7 x 66,3 cm, sign. LD I. Sedláček 68, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Oskar Schmidt
(1908-1982)
U Strahovské brány
Položka č.: 729Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:38
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Josef Václav Schwarz
(1908-1988)
Dívka s loutnou
Položka č.: 730Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:39
sádra, v. 35,3 cm, PD vyryto J.V. Schwarz, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Kafky
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Vysoké Tatry od Velkého Slavkova
Položka č.: 732Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:41
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Václav Sivko
(1923-1974)
Na kameni
Položka č.: 733Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:42
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Sivko
(1923-1974)
Strom
Položka č.: 734Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:43
litografie, 1973, 43 x 28 cm, sign. PD V. Sivko 73, č. 22/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě
Pavel Sivko
Samé budky
Položka č.: 735Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:44
litografie, 2002, 29,8 x 24,3 cm, sign. PD Pavel Sivko 2002, č. 116/130, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Pavel Sivko
Marný dialog
Položka č.: 736Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:45
litografie, 2020, 38 x 32,7 cm, sign. PD Pavel Sivko 2020, č. 32/70, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Václav Sivko
(1923-1974)
Strom u zdi
Položka č.: 737Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:46
litografie, 1964, 36 x 44,5 cm, sign. PD V. Sivko 64, č. 50/60, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Václav Sivko
(1923-1974)
Strom času
Položka č.: 738Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:47
litografie, 1971, 49,5 x 70 cm, sign. PD V. Sivko 71, č. 37/45, na zadní straně popsáno autorem, při okrajích mimo tisk pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. au…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Karel Sládek
Dva muži
Položka č.: 739Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:48
Jiří Slíva
Bouquet
Položka č.: 740Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:49
suchá jehla, 2010, 39 x 29,2 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 37/60, PD značeno v desce 25. III. 10 Slíva, při horním okraji malinký flíček (mimo tisk), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
Smart Food!
Položka č.: 741Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:50
litografie, 55 x 81 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. VII/XX, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Zdeněk Smetana
(1925-2016)
Brundibáři
Položka č.: 742Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:51
ultrafán, 22 x 32,5 cm, rám, žák prof. C. Boudy na PedF UK v Praze, od r. 1946 pracoval ve Studiu kresleného filmu
Antonín Sondej
(1992)
M.Š. III
Položka č.: 743Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:52
rytina, 2021, 24 x 18 cm, sign. PD A.S., č. A.T.
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Antonín Sondej
(1992)
Niki IX
Položka č.: 744Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:53
rytina, 2021, 30,5 x 26 cm, sign. PD Sondej, č. A.T.
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Emma Srncová
Přání (Hodně štěstí)
Položka č.: 745Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:54
litografie, 2011, 30,5 x 25 cm, sign. PD Emma Srncová 2011, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná
Leona Stařinská
Secesní anatomie
Položka č.: 746Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:55
linoryt, 1997, 36,5 x 59 cm, sign. PD Stařinská Leona 1997, č. 3/10, tištěno na ručním papíře, PD vodotisková značka, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Bohumil Stehlík
(1885-?)
Položka č.: 747Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:56
pálená hlína, Bohumil Stehlík byl sochař specializující se na dekorace architektury a monumentální práce. Absolvoval UMPRUM v Praze pod vedením profesora Celdy Kloučka a následně studoval na AVU pod vedením Josefa Václava Myslbeka. Spolupracoval na dekorativních plastikách veřejných budov v Praze a …
Mario Stretti
(1910-1960)
Praha stověžatá
Položka č.: 748Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:57
akvatinta, 12,4 x 15,4 cm, sign. PD Mario Stretti, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Viktor Stretti
(1878-1957)
JUDr. Alois Rašín
Položka č.: 749Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:58
litografie, 1923, 43 x 34 cm, sign. PD Viktor Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Viktor Stretti
(1878-1957)
Portrét Dr. prof. Jos. Stupeckého
Položka č.: 750Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:59
lept. mezotintta, 1912, 37 x 30,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Pražský hrad v zimě
Položka č.: 751Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:00
akvatinta, 1912, 37,8 x 35 cm, rám, A.T., značeno v desce LD Stretti - Zamponi 1912, signatura PD?, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Pohled ze zahrady na Chrám sv. Víta
Položka č.: 752Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:01
akvatinta, 1912, 36,8 x 34,5 cm, LD značeno v desce J. Stretti - Zamponi 1912, při okrajích lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Německá ambasáda
Položka č.: 753Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:02
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Maltézské náměstí
Položka č.: 754Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:03
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Kostel sv. Mikuláše v Praze
Položka č.: 755Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:04
Otto Stritzko
(1908-1986)
Vstup do věže
Položka č.: 756Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:05
litografie, 49,5 x 27 cm, sign. PD O Stritzko, rám, č. 37/100, žák prof. J. Bendy a A. Hofbauera na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Harlekýn
Položka č.: 757Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:06
litografie, 13,4 x 9,3 cm, sign. DU Vlad Suchánek , pasparta, č. 18/200, skvrnky na pásce od pasparty, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Scienc…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)