• Markéta Prachatická

    (1953)

    Bárka

    Položka č.: 247092

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:37

    lept, 2001, 19,5 x 28 cm, sign. PD M. Prachatická 2001, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, Markéta Prachatická, nar. 1953, 1984 Velká cena na knižním veletrhu za ilustraci ke knize Alenka v říši divů, 1990 Camberwell College of Art London (2 semestry), 1991 – 1993 působila jako asistentka g…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Jirka

    (1922-2008)

    Kompozice očí

    Položka č.: 247106

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:17

    litografie, 24 x 27 cm, sign DU Oldřich Jirka, 15/25, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923-2022)

    Kytice

    Položka č.: 247166

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:20

    litografie, 21,8 x 15,5 cm, sign. PD Kadrnožka, 69/90, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Juraj Čorňák

    Kompozice

    Položka č.: 250710

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:02

    tempera, kombinovaná technika, sololit, 50 x 60 cm, sign. LD Čorňák, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Khunová

    (1946)

    Lebka s péry

    Položka č.: 254575

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:28

    lept, akvatinta, 19,8 x 13,2 cm, sign. PD Anna Khunová, rám, č. 32/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Khunová

    (1946)

    Kostlivcova ruka s ptáčkem

    Položka č.: 254576

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:30

    lept, 19,7 x 13,1 cm, sign. PD Anna Khunová, rám, č. 32/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Kašpárek s čertíkem

    Položka č.: 254577

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:32

    linoryt, 9,2 x 10,5 cm, sign. PD Cinybulk, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Hejna

    (1921-2011)

    Saint Malo

    Položka č.: 254585

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:34

    litografie, 10 x 14 cm, sign. LD Jiří Hejna, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Novotný

    Zátiší s vánočkou

    Položka č.: 254587

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:36

    dřevoryt, 1977, 14,5 x 10 cm, sign. PD Stanislav Novotný, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Ruka

    Položka č.: 254595

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:38

    lept, 1986, 19,7 x 12,8 cm, sign. DU Vl. Tesař 86, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Svlékající se akt

    Položka č.: 254599

    Vyvolávací cena: 620 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:40

    lept, 1978, 22 x 17,1 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 52/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 620 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hlava dívky se zvonky

    Položka č.: 254619

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:42

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Vychodilová

    (1949)

    Hlava ženy se zrcadlem a rukou

    Položka č.: 255402

    Vyvolávací cena: 390 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:44

    lept, 1985, 12 x 8,5 cm, sign. PD Olga Vychodilová 85, rám, č. 17/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 390 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Usínání

    Položka č.: 255403

    Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:46

    lept, 23,5 x 16,5 cm, sign. DU Eva Bednářová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 490 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Prosba

    Položka č.: 255404

    Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:48

    lept, 23,5 x 16,5 cm, sign. DU Eva Bednářová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 490 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Skalníková

    (1949)

    Strom s konvalinkami

    Položka č.: 255408

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:50

    olej, umělá destička, 14,8 x 21 cm, sign. LD Z. Skalníková, rám, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Daniela Josefusová

    The Rasmus

    Položka č.: 257707

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:19

    litografie, 2007, 27 x 62 cm, sign. PD Daniela Josefusová 07, rám, 1/6, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Sodoma

    (1921-2011)

    Portrét

    Položka č.: 258585

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:43

    litografie, 33 x 47 cm, sign. PD J. Sodoma, rám, 80/1, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Komárek

    (1944)

    Topol u Lednického rybníku na pláži u Apolla

    Položka č.: 259137

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:27

    akvarel, papír, 1967, 43 x 31 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Komárek

    (1944)

    Borovice nedaleko Lednických rybníků

    Položka č.: 259138

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:26

    akvarel, papír, 42 x 30,5 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Komárek

    (1944)

    Borovice u Apolla u Lednických rybníků

    Položka č.: 259139

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:25

    akvarel, papír, 41,4 x 28,8 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Komárek

    (1944)

    Poštorná

    Položka č.: 259140

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:24

    akvarel, papír, 30 x 42 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Krajina u Jizery

    Položka č.: 259224

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:06

    akvarel, papír, 1943, 22 x 30 cm, sign. PD F. Jiroudek 43, rám, LD popsáno autorem, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Štefánek

    Zátiší s jablky a svícnem

    Položka č.: 259987

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:26

    barevné křídy, papír, 1986, 29 x 43 cm, sign. PD Štefánek 86, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kropáčková

    Kvítí

    Položka č.: 261263

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:25

    suchá jehla, 1947, 21,8 x 12 cm, sign. PD Kropáčková 47, při levém okraji mimo tisk natržený okraj

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Truksová

    (1947)

    Mostecká ulice v Praze

    Položka č.: 261266

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:47

    litografie, 19 x 13 cm, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Petr Jan Brandl

    Položka č.: 261270

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:35

    tisk, 1912, 34,2 x 25 cm, Umělecká beseda svým členům 1911-1912, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na město I.

    Položka č.: 261274

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:59

    tužka, papír, 35,3 x 22,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na město III.

    Položka č.: 261276

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:01

    tužka, tuš, papír, 35,1 x 25,2 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na město IV.

    Položka č.: 261277

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:00

    tužka, papír, 33,6 x 25 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook