• Jaroslav Šetelík

    (1881-1955)

    Kutná hora

    Položka č.: 257857

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:53

    litografie, 20,2 x 15,7 cm, značeno LD na kameni Jaroslav Šetelík, Antikvariát Dlážděná, žák E. K. Lišky na UMPRUM, prof. R. Ottenfelda na AVU v Praze, člen UB a Krasoumné jednoty

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Radnice v Brně

    Položka č.: 257710

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:54

    akvatinta, 20 x 14 cm, sign. PD Pavel Šimon, autorský tisk, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Altmann

    (1942)

    V+W - na shledanou v lepších časech

    Položka č.: 280174

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:00

    dřevořez, 17,5 x 27,5 cm, sign. PU Jiří Altmann, rám, slepotisková ratítka Hommage á V+W, Amicus, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Tittelbacha, Součka a Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Augustín

    (1964)

    Nožičky jako salámik

    Položka č.: 280308

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:01

    serigrafie, 1994, 40 x 24,5 cm, sign. PD Andrej Augustín 1994, rám, 47/76, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Karel Černý

    (1910-1960)

    Milenci

    Položka č.: 282724

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:02

    litografie, 1960, 52,2 x 41,2 cm, č. 139/200, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Demel

    (1942)

    Pro Gustava Mahlera III.

    Položka č.: 282007

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:03

    lept, akvatinta, 1999, 66 x 49 cm, sign. PD Karel Demel 99, rám, Narodil se v Praze roku 1942. Studoval grafiku a knižní ilustraci na VŠUP v Praze u profesorů Sklenáře a Anderleho. Jeho grafické dílo je především figurální, ovlivněno jeho vztahem k hudbě. Je členem SČUG Hollar. Jeho práce jsou mimo …

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Zoufalci

    Položka č.: 261715

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:04

    linoryt, 40 x 39,8 cm, sign. PD Bohdan Dušek, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Erazim

    (1946)

    Na špici No. I

    Položka č.: 282725

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:05

    litografie, 1985, 60 x 48,5 cm, sign. PD Erazim 85, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniela Havlíčková

    (1946-1999)

    Letící sny

    Položka č.: 281816

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:06

    kombinovaná grafická technika, papír, 1987, 49,5 x 32 cm, sign. DU DHavlíčková, rám, č. 62/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arnošt Hofbauer

    (1869-1944)

    Středomořské pobřeží

    Položka č.: 267725

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:07

    litografie, 35,2 x 41,7 cm, sign. PD A Hofbauer, na zadní straně značeno razítkem Doc. Dr. Karel Wachsman, ohlý pravý dolní roh, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, M. Pirnera a F. Ženíška na AVU a VŠUP v Praze, zakládající člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Xénia Hoffmeisterová

    (1958)

    Děvče s kapesníčkem

    Položka č.: 268850

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:08

    litografie, 60 x 46 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, pasparta, 22251, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hrbek

    Podzim

    Položka č.: 262442

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:09

    olej, lepenka, 33,5 x 71,5 cm, sign. PD Hrbek, rám, na zadní straně popsáno, mírně zašlá malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luis Icart

    (1888-1950)

    Dáma s kožichem

    Položka č.: 281376

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:10

    lept, 41,5 x 29,5 cm, sign. PD Luis Icart, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Francois Villon

    Položka č.: 282224

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:11

    lept, 14,5 x 10 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Bacchanalie II.

    Položka č.: 282727

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:12

    litografie, 1994, 22,5 x 15,7 cm, sign. DU J. Kavan, rám, č. 104/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Bacchanalie I.

    Položka č.: 282726

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:13

    litografie, 1994, 23,5 x 15,7 cm, sign. DU J. Kavan, rám, č. 105/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Plešoun

    Položka č.: 282728

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:14

    litografie, 1993, 42 x 59,5 cm, sign. PD Komárek, rám, 18/80, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kovář

    Milenci

    Položka č.: 278332

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:15

    tužka, uhel, akvarel, papír, 63 x 51 cm, sign. PD Kovář, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Sedící akt

    Položka č.: 278522

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:16

    lept, mezzotinta, 1979, 10,6 x 7,4 cm, sign. DU L. Kuklík 1979, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Sen z Galerie Pitti

    Položka č.: 282009

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:17

    litografie, 1993, 48 x 37 cm, sign. PD Liesler 93, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 12 000 - 15 000 CZK

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Strom vábení

    Položka č.: 281337

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:18

    litografie, 1979, 43 x 54,5 cm, sign. PD Liesler 79, rám, č. 66/138, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Major

    (1943)

    Hommage á V + W

    Položka č.: 281806

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:19

    lept, 2002, 14,7 x 10,5 cm, sign. PD P. Major 2002, rám, č. 98/200, nahoře značeno slepotiskovým razítkem Hommage á V + W a dole Amicus, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mžyk

    (1944)

    Hudba z Montmartru

    Položka č.: 264399

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:20

    suchá jehla, 2002, 19,8 x 14 cm, sign. PD Mžyk Josef 1976, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Natus - Šalamounová

    (1934)

    Oslava

    Položka č.: 264401

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:21

    litografie, 1979, 22 x 21,5 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, autorský tisk, PF 1980, při okrajích mimo tisk pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Býk

    Položka č.: 269852

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:22

    litografie, 28,5 x 43,5 cm, papír Pannekoek Holland, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Zahradní restaurace

    Položka č.: 282730

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:23

    litografie, 1961, 33,5 x 51 cm, sign. DU K. Oberthor 61, č. 43/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Loděnice

    Položka č.: 282729

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:24

    litografie, 35 x 48 cm, sign. PD K. Oberthor, př horním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Ondreička

    (1944-2003)

    Hlášení El Grecovi (Pocta Nikosovi Kazantzakisovi)

    Položka č.: 280037

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:25

    kombinovaná grafická technika, papír, 1982, 33 x 23,5 cm, sign. PD K. Ondreička 82, rám, dole popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Piekar

    (1960)

    Noc (Amsterdam)

    Položka č.: 264426

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:26

    linoryt, 2000, 39,5 x 17,5 cm, sign. PD Pavel Piekar 2000, 7/8, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Pošvic

    (1959)

    Bez názvu II

    Položka č.: 234394

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:27

    litografie, 1992, 24,9 x 17,7 cm, sign. PD M. Pošvic 92, 26/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook