Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Petr Ptáček (Výtvarné umění (213. Aukce))
1944 Dodge Monaco California Highway Patrol
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Karel Laštovka (Výtvarné umění (213. Aukce))
(1938-1986)
Souznění
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 64,5 x 48 cm, sign. PD K. Laštovka, papír lehce zažloutlý a ohmataný, na dvou místech lehce natržený, rožky papíru jsou ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
(1938-1986)
Ruka
Položka č.: 228Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 65,5 x 49 cm, sign. PD K. Laštovka, č. 67/100, flíčky na papíře, na levé straně natrženo, okraje papíru lehce pomačkané, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Tomáš Hřivnáč (Výtvarné umění (213. Aukce))
Jiný směr
Položka č.: 227Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
suchá jehla, 2012, 41,5 x 30 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2012, A.T., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Rozhodnutí
Položka č.: 226Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
suchá jehla, 2002, 26 x 35 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2002, A.T., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Ladislav Kuklík (Výtvarné umění (213. Aukce))
Jaro, Léto, Podzim, Zima
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Václav Chochola (Výtvarné umění (213. Aukce))
(1923-1977)
Salvador Dalí s mým portrétem Salvadora Dalího
Položka č.: 378Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
(1923-1977)
Salvador Dalí, apartmá No. 8, hotel Meurice, Paris
Položka č.: 377Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Ivan Komárek (Výtvarné umění (213. Aukce))
Položka č.: 342Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Jiří Kolář (Výtvarné umění (213. Aukce))
(1914-2002)
Akt - Černé na Bílém
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)
muchláž, 1979, 26 x 30 cm, sign. PD J. Kolář 79, básník s neobyčejnou tvůrčí invencí a autor experimentální poezie, přenesl písemné sebevyjádření do zcela unikátní vizuální podoby. Klasický psaný projev dokázal posunout až na jeho samé hranice. Neustále vyhledával nové tvůrčí postupy. Od 60. let se …
Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)
(1914-2002)
Akt - Černé na Bílém
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)
muchláž, 1979, 28 x 24 cm, sign. PD J. Kolář 79, básník s neobyčejnou tvůrčí invencí a autor experimentální poezie, přenesl písemné sebevyjádření do zcela unikátní vizuální podoby. Klasický psaný projev dokázal posunout až na jeho samé hranice. Neustále vyhledával nové tvůrčí postupy. Od 60. let se …
(1914-2002)
Variace na Vallottona
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
koláž, 1962, 21 x 29 cm, monogr. PD JK 62, rám, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
(1914-2002)
Portier
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
(1914-2002)
Künstler-Teller Nr. 26
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
porcelánový talíř Rosenthal, 1990, 26,3 x 26,3 x 3 cm, značeno na zadní straně J. Kolář Rosenthal, porcelánový talíř Rosenthal s potiskem s motivem z Kolářova díla, text v němčině, vzadu v angličtině, francouzštině a češtině (Hru na rty, na ňadra, pojď, budeme si hrát, na hudbu a na vyhnání z Ráje.)…
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Jan Koblasa (Výtvarné umění (213. Aukce))
(1932-2017)
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Věra Janoušková (Výtvarné umění (213. Aukce))
(1922-2010)
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
litografie, 2001, 34 x 24 cm, sign. PD Věra Janoušková 2001, č. 36/50
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Jiří Načeradský (Výtvarné umění (213. Aukce))
Procesí a vzducholoď
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
suchá jehla, 1967, 47,5 x 47 cm, sign. PD Načeradský 67, č. 7/8, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Rekreanti
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
lept, 1967, 36,5 x 49,5 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Života bído, přec tě mám rád
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
lept, 1967, 35 x 48,5 cm, sign. PD Načeradský 67, č. 4/5, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Exprese
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
lept, na rubu kresba tužkou, 1967, 49 x 32 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Nepřehledná situace
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
lept, 1967, 39,5 x 49 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Nedělní procházka
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
lept, 1967, 29 x 40 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Trio
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
lept, 1967, 29 x 37,5 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Demonstrace
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
suchá jehla, 1967, 37 x 52 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Ivan Ouhel (Výtvarné umění (213. Aukce))
(1945-2021)
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
pastel, akvarel, papír, 1998, 91 x 62 cm, sign. DU I. Ouhel 98, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
(1945-2021)
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Aleš Lamr (Výtvarné umění (213. Aukce))
(1943-2024)
Socha
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
akvarel, papír, 1992, 31 x 23 cm, sign. DU A. Lamr 92, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
(1943-2024)
Komiks
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
akvarel, tuš, papír, 1984, 31 x 22,5 cm, sign. DU A. Lamr 84, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
(1943-2024)
Keyx a Alkyone
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
akvarel, tuš, papír, 1987, 29,5 x 20,5 cm, PD monogr. A. L. 87, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
(1943-2024)
Lunatici
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
akvarel, tuš, papír, 1983, 23 x 19 cm, sign. DU Lamr 83, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar