Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor (Portréty herců 50. léta)

    Lydia Dranovská

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:22

    plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Portréty herců 50. léta)

    Marina Kovalevová

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:23

    plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, po stranách mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Giuseppe Guindani (Internetová aukce )

    (1886-1946)

    Italské umění 20. století z Mantovy

    Položka č.: 273369

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:02

    tisk, plakát, 1985, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Franz Reinhold (Internetová aukce )

    (1816-1893)

    Evropské umění 12. - 19. století, Franz Reinhold

    Položka č.: 273370

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:04

    tisk, plakát, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler (Internetová aukce )

    (1912-2005)

    Liesler

    Položka č.: 273371

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:06

    tisk, plakát, 1966, 67 x 46,3 cm, sign. DU Liesler 66, plakát k výstavě v Galerii Dílo, Gottwaldov, květen-červen 1966, při okrajích poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupi…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek (Internetová aukce )

    (1940-2013)

    Grafiky kresby

    Položka č.: 273373

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:08

    tisk, plakát, 1995, formát A2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein (Internetová aukce )

    (1949)

    Olomoucké kulturní léto

    Položka č.: 273374

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:10

    tisk, plakát, formát A2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Ondreička (Internetová aukce )

    (1944-2003)

    Moře

    Položka č.: 273908

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:12

    lept, 1987, 20,5 x 20,8 cm, sign. PD Karol Ondreička 87, autorský tisk, zažloutlý papír, na levém okraji je papír nepatrně pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dušan Pacúch (Internetová aukce )

    (1954)

    Piedestal

    Položka č.: 273909

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:14

    lept, 1991, 31,7 x 24,7 cm, sign. LD Pacúch Dušan 1991, č. 6/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra (Internetová aukce )

    (1933-2006)

    Rodina

    Položka č.: 273999

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:16

    akvarel, papír, 1980, 29,5 x 42 cm, sign. PD M. Houra 80, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Kabát (Internetová aukce )

    (1932)

    Přistání na Saturnu

    Položka č.: 274032

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:18

    kombinovaná technika, koláž, karton, 31,4 x 34,5 cm, vzadu popsáno autorem, vzniklo jako ilustrace ke knize Josefa Koenigsmarka Nekonečné konečno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, P. Dillingera a V. Pukla, člen Klubu ilustrátorů dětské knihy

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Carl Larsson (Internetová aukce )

    (1853-1919)

    Matka a dcera

    Položka č.: 274073

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:20

    suchá jehla, 26,3 x 18 cm, značeno na desce: LD Original Radierung von Carl Larsson; PD Druck und Verlag Geselschaft F. Vervielf. Kunst in Wien, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Čeněk Pražák (Internetová aukce )

    (1914-1996)

    Orfeus

    Položka č.: 274189

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:22

    dřevoryt, ruční papír, 1958, 35,3 x 43,5 cm, sign. PD Čeněk Pražák 58, č. 3/15, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Bradáče a F. Tichého, člen skupiny Máj a skupiny März v Linci

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová (Internetová aukce )

    (1946)

    Park v Jeruzalémě

    Položka č.: 274204

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:24

    litografie, 32,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 46/60, papír na okrajích mimo tisku lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka (Internetová aukce )

    (1938)

    Návštěva v atelieru

    Položka č.: 274710

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:26

    sítotisk, 80. léta, 21,2 x 32,2 cm, sign. LD Benetka, č. 2/6, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té d…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Bergerová (Internetová aukce )

    (1964)

    Dáma s jednorožcem I.

    Položka č.: 274712

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:28

    suchá jehla, 1989, 49 x 32 cm, sign., PD Jana Bergerová 89, č. 13/25, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Bláha (Internetová aukce )

    (1949)

    Houbař

    Položka č.: 274714

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:30

    litografie, 2009, 32,5 x 44 cm, sign. PD V Bláha 2009, č. 98/100, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Drtikol (Internetová aukce )

    (1883-1961)

    Abiturienti karlínské reálky VII - 1906-13

    Položka č.: 274742

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:32

    bromostříbrná fotografie, 20 x 22,5 cm, DU značeno Atelier Drtikol a spol Praha, při okrajích poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Kožíšek (Internetová aukce )

    (1972)

    Ptáček

    Položka č.: 274926

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:34

    serigrafie, 2007, 41,5 x 31 cm, sign. PD Kožíšek 2007, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Kožíšek (Internetová aukce )

    (1972)

    Dívka s náušnicemi

    Položka č.: 274927

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:36

    serigrafie, 2006, 41,7 x 29,5 cm, sign. PD Kožíšek 06, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová (Internetová aukce )

    (1946)

    Muchův ateliér

    Položka č.: 275087

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:38

    litografie, 43,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám bez skla, č. 5/60, zezadu na kartonu razítko: Jana Reinerová litografie, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Rosík (Internetová aukce )

    (1929-2012)

    Závodník

    Položka č.: 275116

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:40

    fotografie, 22,4 x 40,4 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriálních výrobků, zejména a…

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Savchenko (Internetová aukce )

    (1957)

    Smutek

    Položka č.: 275132

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:42

    lept, 1993, 38,3 x 28,5 cm, sign. DU Viktor Savchenko, č. 7/16, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hník (Internetová aukce )

    (1946)

    Zátiší

    Položka č.: 275629

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:44

    bromostříbrná fotografie, 2006, 30 x 24,5 cm, sign. PD Hník 2006, vzadu nalepen štítek Czech center of photography s popisem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Petrbauer (Internetová aukce )

    Práznou ulicí

    Položka č.: 276027

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:46

    lept, papír, 12,5 x 9,5 cm, sig, PD Petrbauer, na okrajích zažloutlý, lehce zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Übersichts -Man der Gegend und Befestrigungen von Cherbourg

    Položka č.: 276948

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:48

    tuš, akvarel, pergamen, 34 x 24,5 cm, na několika místech přeloženo, papír na okraji lehce otřepen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Situations Plan

    Položka č.: 276949

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:50

    akvarel, tuš, papír, 17 x 28,5 cm, ušpiněný papír, na okrajích otřepen, jeden z rohů papíru přeložen, uprostřed přeloženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Růže III.

    Položka č.: 277112

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:52

    lept, 25,4 x 17,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Vitonská (Internetová aukce )

    Růže ve váze

    Položka č.: 277118

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:54

    olej, sololit, 49,5 x 35 cm, sign. PD R. Vitonská, rám, na rámu drobná poškození, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec (Internetová aukce )

    (1899-1987)

    Ležící žena

    Položka č.: 277967

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:56

    litografie, 7 x 17 cm, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook