-
Neurčený autor
Domek v lese
Položka č.: 234130Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:38
uhel, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD, papír ušpiněn, na okrajích místy natržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Soudce
Položka č.: 234132Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:40
linoryt, 1960, 6 x 8 cm, pod grafikou popsáno: From Professor Jiří Siblik von Günter Stille, Hinbaden, den 22. 11. 60, pokrčený papír, uprostřed přeložený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Blaník
Položka č.: 234142Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:42
litografie, 20,5 x 30 cm, papír na okrajích ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Váchal
(1884-1969)
Ex libris Dr. Karel Procházka
Položka č.: 234859Vyvolávací cena: 560 CZK (24 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:44
dřevoryt, 1924, 9,8 x 9,5 cm, zažloutlý papír, vzadu nalepen zbytek papírové lepenky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon
Aktuální cena: 560 CZK (24 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Krotká
Na houpačce
Položka č.: 235110Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:46
tempera, papír, 2003, 12,5 x 17,5 cm, sign. LD Krotká 2003, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Matějka
(1881-1953)
V kopcích
Položka č.: 237131Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:48
akvarel, papír, 7.8.37, 28,5 x 37 cm, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Rytíř
Položka č.: 237524Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:50
litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Martinková
(1948)
Prasklé sklo a ostnatej drát
Položka č.: 237574Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:52
tisk, 1999, 13 x 9,7 cm, sign. DU Martinková 99, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Martenek
(1933)
Pořádnej drink
Položka č.: 237577Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:54
kombinovaná technika, 9 x 6,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Spytimír Bursík
(1924)
Jiří Noha
Položka č.: 237584Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:56
tisk, 12,6 x 8,6 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Plocek
(1905-2001)
Na hlavě
Položka č.: 237967Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:58
serigrafie, 8 x 5,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karla Ryvolová
(1940)
Dáma v klobouku
Položka č.: 238147Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:00
litografie, 1987, 10,5 x 7,4 cm, značeno PD K. Ryvolová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně C. Boudy, K. Lidického
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Světla Žáková Štrupová
(1924-1978)
Kompozice
Položka č.: 238149Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:02
litografie, 4,1 x 14,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 35/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Novotná
Dětské hřiště
Položka č.: 238152Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:04
litografie, 1967, 18 x 18,5 cm, sign. na pasparte Novotná 1967, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Martinová
(1922-1987)
Kluk a pes
Položka č.: 238159Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:06
dřevoryt, 41 x 12,2 cm, sign. PD M. Martinovský 74, č. 146/200, papír zrolován, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Koliha
(1924-2014)
Dáma v saku
Položka č.: 238970Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:08
tužka, pastel, papír, 1962, 40 x 25 cm, PD monogr. RK, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze, člen Tvůrčí skupiny Etapa, SČVU a Umělecké besedy
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Pechar
(1931)
Helena - Sen noci svatojánské (Exl MP)
Položka č.: 239002Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:10
dřevoryt, 1993, 8 x 5,5 cm, sign. V. Pechar 93, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Florian
(1911-1984)
Podkova
Položka č.: 239024Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:12
dřevoryt, 3 x 3,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Florian
(1911-1984)
Býk
Položka č.: 239025Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:14
dřevoryt, 3 x 2,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
(1911-1984)
U stolu
Položka č.: 239031Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:16
dřevoryt, 5,6 x 7,8 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
(1911-1984)
Za vesnicí
Položka č.: 239032Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:18
dřevoryt, 7 x 10 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Florian
(1911-1984)
Do války
Položka č.: 239033Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:20
dřevoryt, 15,5 22 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Chatrč
Položka č.: 239046Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:22
lavírovaná tuš, papír, 10 x 24,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Do školy
Položka č.: 239052Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:24
tuš, akvarel, papír, 27,5 x 20 cm, lehce zašlý papír, PD a LD stopa po lepící papírové pásce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Praga Caput Regni (kovolut 9 ocelorytin)
Položka č.: 240714Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:26
9 x ocelorytina, 9 x (17 x 8,5) cm, V původním obalu, lehce pokrčený obal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Studie k bojovníkovi
Položka č.: 240981Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:28
litografie, 18 x 65,1 cm, lehce zažloutlý papír, uprostřed přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Studie figur - oboustranná
Položka č.: 240993Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:30
atrament, tužka, papír, 30 x 20 cm, kresba z obou stran papíru, lehce zašlý papír, z jedné strany nepatrné nažloutlé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tichý
(1896-1961)
Hlava černocha
Položka č.: 241213Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:32
litografie, 1936, 23,5 x 16,5 cm, značeno na kameni PD Tichý 86, papírová pasparta, při okraji mírně zašpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
V jeskyni
Položka č.: 242406Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:34
lavírovaná tuš, papír, 20 x 15,1 cm, lehce zašlý papír, na pravém okraji papír lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. H. Schneller
My Book - Haagen Bartram-Iensen (Ex libris)
Položka č.: 242441Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:36
tisk, 1944, 8 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO