-
Jan Rambousek
(1895-1976)
Praha
Položka č.: 282722Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:51
litografie, 21,5 x 29 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Teodor Rotrekl
(1923-2004)
Chrám Matky Boží před Týnem
Položka č.: 282723Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:52
litografie, 1968, 26 x 13,5 cm, sign. PD Rotrekl, rám, č. 109/150, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen Uměleckě besedy, spoluzakladatel skupiny Radar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Černý
(1910-1960)
Milenci
Položka č.: 282724Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:02
litografie, 1960, 52,2 x 41,2 cm, č. 139/200, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Erazim
(1946)
Na špici No. I
Položka č.: 282725Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:05
litografie, 1985, 60 x 48,5 cm, sign. PD Erazim 85, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Bacchanalie I.
Položka č.: 282726Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:13
litografie, 1994, 23,5 x 15,7 cm, sign. DU J. Kavan, rám, č. 105/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Bacchanalie II.
Položka č.: 282727Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:12
litografie, 1994, 22,5 x 15,7 cm, sign. DU J. Kavan, rám, č. 104/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Plešoun
Položka č.: 282728Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:14
litografie, 1993, 42 x 59,5 cm, sign. PD Komárek, rám, 18/80, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Loděnice
Položka č.: 282729Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:24
litografie, 35 x 48 cm, sign. PD K. Oberthor, př horním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Zahradní restaurace
Položka č.: 282730Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:23
litografie, 1961, 33,5 x 51 cm, sign. DU K. Oberthor 61, č. 43/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Letní navečer
Položka č.: 282731Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:32
litografie, 1943, 35 x 43 cm, značeno LD na kameni VojSedláček, Prémie umělecké besedy na rok 1943, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Vzdušná plavba
Položka č.: 282732Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:37
lept, 29,5 x 16,5 cm, sign. PD Emilie Tomanová, č. 65/100, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
O. Bogdančikov
Rybáři
Položka č.: 282733Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:38
akryl, plátno, 1992, 45,5 x 35,5 cm, sign. LD azbukou O. Bogdančikov, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Řecko
Položka č.: 282734Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:54
olej, karton, 1970, 47 x 66,5 cm, sign. PD K. Oberthor, rám, na zadní straně štítek s popisem, vyučil se kamenotiskařem v Průmyslové tiskárně v Praze, odkud pokračoval na Ukrajinskou akademii v Praze, a studia ukončil na AVU. Byl členem SČUG Hollar a měl blízký vztah k Prachaticku a Vodňansku, které…
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Slunce a moře
Položka č.: 282735Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:57
tempera, malířská lepenka, 1971, 110 x 37 cm, sign. PD Pitrmann 1971, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Dvořák
(1893-1950)
Tanec
Položka č.: 282736Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:01
lavírovaná tuš, papír, 1915, 21,5 x 15,7 cm, sign. PD K. Dvořák 915, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze, poté J. V. Myslbeka a J. Štursy na AVU tamtéž, člen Aventinské mansardy a SVU Mánes
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Dvořák
(1893-1950)
Na koni
Položka č.: 282737Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:02
lavírovaná tuš, papír, 1919, 15,5 x 18,5 cm, monogr. K.D. 19, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze, poté J. V. Myslbeka a J. Štursy na AVU tamtéž, člen Aventinské mansardy a SVU Mánes
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Sevilla
Položka č.: 282738Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:14
tužka, papír, 24,5 x 39,5 cm, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Muž a žena
Položka č.: 282739Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:27
pastel, uhel, papír, 27 x 39 cm, sign. PD Pavelka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Dlabal
(1920-2004)
Benátky
Položka č.: 282740Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:40
olej, plátno, 16,5 x 22 cm, sign. na zadní straně J. Dlabal, rám, mírně zažloutlá malba, Antikvariát Dlážděná, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Grüner
Hory u Kassbergu
Položka č.: 282741Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:04
tužka, papír, 1883, 20 x 46,8 cm, sign. LD Grüner 19/7 83, oboustranná kresba, při okrajích mírně zašpiněný a přeložený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Jižní Itállie
Položka č.: 282742Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:20
tužka, papír, 1930, 22,1 x 33,5 cm, sign. PD Pavelka, mírně pokrčený a při okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Jižní Itállie (z vlaku)
Položka č.: 282743Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:19
tužka, papír, 1930, 22,1 x 33,5 cm, sign. PD Pavelka 1930, mírně zašpiněný a při okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Alois Jirásek: Proti všem - skica
Položka č.: 282744Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:36
uhel, papír, 20 x 33 cm, ilustrace ke knize, vydal Šolc a Šimáček, Praha 1939, pokrčený papír, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Alois Jirásek: Proti všem - skica
Položka č.: 282745Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:35
uhel, papír, 22 x 32,5 cm, oboustranná kresba, ilustrace ke knize, vydal Šolc a Šimáček, Praha 1939, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Pohled do kraje
Položka č.: 282746Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:34
tuš, papír, 19 x 34 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Velikonoce
Položka č.: 282747Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:33
tužka, papír, 28,7 x 47,5 cm, oboustranná kresba, při okrajích pokrčený a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Sembdner
(1910-1977)
Ležící žena
Položka č.: 282748Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:37
uhel, papír, 30 x 44 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a u prof. O. Nejedlého na AVU tamtéž a v krajinářské škole u prof. L. Martina v Paříži a v Noir-montier (Vendée)
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Staněk
Petit cours de paysage figures et animaux
Položka č.: 282749Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:38
tužka, papír, 1894, 29,5 x 42,5 cm, sign. PD Anna Staněk, v dolní části datováno a popsáno autorkou, mírně zažloutlý a při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emanuel Staněk ?
Na procházce
Položka č.: 282750Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:39
tužka, papír, 29,4 x 42,2 cm, sign. PD Staněk , mírně zažloutlý, při okrajích mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO