-
Tomas
Jezero s lekníny
Položka č.: 282497Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:20
olejová tempera, karton, 42,5 x 63 cm, sign. PD Tomas, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
George a Mária International Show
Položka č.: 282495Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:12
tempera, tuš, koláž, karton, 45 x 67 cm, závěsná reklama, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Potok
Položka č.: 282494Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:13
olej, plátno, 35 x 45 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Stařenka
Položka č.: 282492Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:15
olej, plátno, 80 x 55,5 cm, napínací rám, oboustraná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karásek
Strach
Položka č.: 282486Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:01
olej, papír, 1980, 41 x 30,5 cm, sign. PD Karásek 80, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vobr
Šeřík
Položka č.: 282485Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:40
akvarel, karton, 1958, 41 x 55,5 cm, sign. PD Vobr 58, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
P. Rosman
Galeona
Položka č.: 277100Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:18
olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. LD P. Rosman, rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kovář
Lodě
Položka č.: 277099Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:03
olej, plátno, 1941, 49 x 67 cm, sign. PD Kovář 41, napínací rám, místy popraskaná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Karlův most
Položka č.: 277091Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:26
tuš, papír, 1955, 31 x 21,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Korinth
Položka č.: 277077Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:09
akvarel, tužka, papír, 1997, 30 x 40 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martina Navrátilová
(1956)
Pohlednice s podpisem
Položka č.: 282423Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:34
pohlednice, 1973, 9,5 x 14 cm, podepsaná pohlednice Martinou Navrátilovou a Renátou Tomanovou, obě tenistky spolu v roce 1975 získali historicky první vítězství ve Fed Cupu pro ČSSR, pohlednice prošlá poštou, bez výrazného poškození, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Zrání (z cyklu Žně)
Položka č.: 279532Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:48
lept, 1942, 10,5 x 14 cm, sign. PD Alois Pitrmann, rám, LD v desce značeno Pitrmann 1942, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kytice
Položka č.: 281780Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:30
olej, plátno, 45,5 x 35,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Souček
(1887-1941)
Pražský Hrad a Karlův most
Položka č.: 282445Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 18:18
lept, 23,3 x 23,2 cm, monogr. PD, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Madona a Ježíšek
Položka č.: 282438Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 18:04
litografie, 1970, 13 x 13 cm, sign. PD B.S. Urban, P.F.1970, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purky…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Cesmína a měsíc
Položka č.: 282437Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 18:02
litografie, 1971, 19 x 14,2 cm, sign. PD B.S. Urban, P.F.1971, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Pur…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Jiroudek
(1914-1991)
Převrácený strom
Položka č.: 282436Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 18:00
linořez, 1943, 10 x 13,9 cm, sign. LD. F. Jiroudek, P.F. 1943, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Kytice ve váze
Položka č.: 281193Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 16:40
litografie, 1983, 30 x 23 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 83, č. 71/90, přeložený, v horní části utržený papír (nezasahuje do tisku), Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kavan
(1947)
Mořské tělo
Položka č.: 269303Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:47
litografie, 1991, 17,5 x 12 cm, sign. UD Jan Kavan 91, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilma Vrbová-Kotrbová
(1905-1993)
Sčesání vlasů do culíku
Položka č.: 269288Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:30
litografie, 1989, 22 x 14 cm, sign. LD Vilma Vrbová 89, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Lacina
(1934-2004)
Kytice ´80
Položka č.: 269268Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:51
litografie, 1980, 29,1 x 19,8 cm, sign. DU Lacina 80, 21916, ze souboru Kytice ´80, 48 kusů originálních grafických listů. Výšlo nákladem autorů, Praha 1981, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gustav S. Maran
(1886-1983)
Pohled na Pražský hrad
Položka č.: 268391Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:24
lept, 19 x 30 cm, sign. PD Maran , rám, PD zančeno v tisku S.G. Maran, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Ve vsi
Položka č.: 274494Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:29
pastel, křída, papír, 1959, 42,5 x 60,5 cm, sign. LD Pitrmann 1959, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Spišský hrad
Položka č.: 274500Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:30
tuš, papír, 1974, 15 x 19 cm, sign. PD Pitrmann 74, rám, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Kublák
(1945)
Vybledlé dštění
Položka č.: 282525Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:36
olej, plátno, 2022, 40 x 40 cm, monogr. PD AK 22, popsáno a signováno vzadu, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Kublák
(1945)
Tichá duše
Položka č.: 282524Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:34
olej, akryl, plátno, 2023, 40 x 40 cm, monogr. PD AK 23, popsáno a signováno vzadu, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Křížek
(1920-1981)
Kompozice
Položka č.: 282178Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:36
pastel, akvarel, papír, 21 x 11,5 cm, sign. PD VKřížek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy a F. Tichého, V. Špály a V. Sychry
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Hlava ženy
Položka č.: 282155Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:02
lept, 1983, 5 x 3,5 cm, sign. DU Liesler 83, rám, č. 21/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zátiší s ovocem a džbánkem
Položka č.: 276808Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:31
tempera, sololit, 39 x 43,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Souboj s drakem
Položka č.: 276807Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:10
akryl, plátno, 45 x 90 cm, sign. PD, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO