-
Neurčený autor
Pod stromem
Položka č.: 249391Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:04
heliogravura, 23,4 x 21,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Pasáček koní
Položka č.: 246261Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:14
litografie, 20 x 14 cm, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Jiří Peca
(1952)
Fontána
Položka č.: 281817Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:11
litografie, 2000, 38,5 x 57 cm, sign. DU Jiří Peca 2000, rám, č. 42/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina s řekou
Položka č.: 259348Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:45
olej, karton, 30 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sládek
Postavy - skica
Položka č.: 239266Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:34
uhel, papír, 23 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sládek
Muž s kordem
Položka č.: 239265Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:35
tuš, akvarel, papír, 31 x 23,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Kos
Pásovec
Položka č.: 239200Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:49
serigrafie, 20 x 18,5 cm, sign. PD M. Kos, 14/20, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930)
Pozor blbý pes
Položka č.: 217426Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:18
černá pastelka na papíře, 21 x 29 cm, skvrny při levém okraji, poškození nezasahuje do kresby, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Monogramista SV
Sedící ženský akt
Položka č.: 197034Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:17
tužka, papír, 1958, 30 x 43,5 cm, monogr. PD SV 1958, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Černá
(1923)
Jinoch
Položka č.: 139441Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:04
tužka, papír, 47,6 x 33,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Sivko
(1923-1974)
Loďky
Položka č.: 282383Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:36
litografie, 9,8 x 14,2 cm, sign. PD V. Sivko, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Kábrt
(1920-1989)
Stařena
Položka č.: 282380Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:30
lept, 1983, 14,9 x 9,7 cm, sign. PD Kábrt 83, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Josef Kábrt
(1920-1989)
Dívka s krystaly
Položka č.: 282379Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:28
lept, 13 x 8,9 cm, sign. PD Kábrt, č. 29/60, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Středomořská vesnička
Položka č.: 282352Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:14
dřevoryt, 13,7 x 11,6 cm, sign. PD Vl. Pukl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Jana Ondrušková - Wünschová
(1940)
Dívka
Položka č.: 282349Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:08
litografie, 2006, 22,2 x 12,6 cm, sign. PD J. Ondrušková - Wünschová 06, č. 16/60, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Berková
(1922-2002)
Závodník a dívka s balónky
Položka č.: 282342Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:54
litografie, 1971, 17,7 x 7,2 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Berková
(1922-2002)
Milenci
Položka č.: 282341Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:52
litografie, 1971, 17 x 6 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
PF 1949
Položka č.: 282337Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:44
litografie, 1948, 14,5 x 10 cm, monogr. PD na kameni CB, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lev Šimák
(1896-1989)
Džbán s květy
Položka č.: 282142Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 16:00
litografie, 1981, 13,5 x 10 cm, sign. PD Lev Šimák, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Don Q.
(1944)
Objímání
Položka č.: 274732Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:06
suchý pastel, papír, 2016, 20 x 29,5 cm, sign. PD Q 2016, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Švanda Dudák
Položka č.: 282359Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:28
kolorovaná litografie, 17 x 27 cm, sign. DU AMoravec, č. 17/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 190 CZK (8 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
James Baker Pyne
(1800-1870)
Windsorský zámek
Položka č.: 280794Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:10
litografie, 1858, 28,5 x 44,5 cm, značeno PD na kameni J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír s hnědými skvrnkami v rozích papíru pozůstatky skvrn od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Velíšek
(1963)
Olomoucké kulturní léto 2009
Položka č.: 273366Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 19:16
tisk, 2009, 59,2 x 41,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Akt
Položka č.: 282145Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 16:06
dřevoryt, 9,2 x 11,2 cm, sign. DU Rolčík, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Herčík
(1922-1999)
Pražský hrad r. 1829
Položka č.: 282205Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 15:28
ocelorytina, 1979, 8,2 x 7,4 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Exlibris K.H. Borovský
Položka č.: 282151Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 16:18
dřevoryt, 5,5 x 4,5 cm, sign. DU Zd. Mézl, rám, č. 132/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Jirka
(1914-1984)
Lilie
Položka č.: 282150Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 16:16
ocelorytina, 6,5 x 6 cm, sign. PD Jirka L., rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Horská řeka
Položka č.: 282194Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 15:08
dřevoryt, 1925, 18,2 x 13,6 cm, LD značeno ve štočku VK-25, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hermína Melicharová
(1923-2000)
Muž na koni
Položka č.: 282192Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 15:04
dřevoryt, 16,4 x 9 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Bendy na UMPRUM, prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Bilance UB
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
L´uba Končeková - Veselá
(1942)
Koncert na počest K. Lhotáka
Položka č.: 282189Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:58
lept, 20,8 x 14,7 cm, sign. PD Lˇ Končeková - Veselá, č. 9/50, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO