Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Jaroslav Vodrážka (Internetová aukce )

    (1894-1984)

    Pták

    Položka č.: 249583

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:40

    litografie, 12 x 8,4 cm, sign. DU J. Vodrážka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hugo Theodor Rašín (Internetová aukce )

    (1904-?)

    Portrét ženy

    Položka č.: 250448

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:42

    pastel, papír, 46 x 33 cm, sign. PD H. Tredon, na zadní straně razítko: Hugo Tredor-Rašín akad. Malíř P II Trojická 12, mírně pokrčený a polámaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Saska (Internetová aukce )

    (1949)

    Zátiší

    Položka č.: 250488

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:44

    lept, 15,5 x 11,8 cm, sign. PD J. Saska, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Drahotín Šulla (Internetová aukce )

    (1932)

    Po koupeli

    Položka č.: 250858

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:46

    bromostříbrná fotografie, 22 x 13,8 cm, sign. vzadu D. Šulla, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Žena s vějířem

    Položka č.: 250859

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:48

    bromostříbrná fotografie, 15,2 x 15,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 250865

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:50

    bromostříbrná fotografie, 18 x 11,8 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Janda? (Internetová aukce )

    (1907-2000)

    Bílá Opava

    Položka č.: 250889

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:52

    bromostříbrná fotografie, 1971, 23,8 x 17,6 cm, vzadu popsáno, lehce zvlněný, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Hampl (Internetová aukce )

    Akrobati

    Položka č.: 250890

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:54

    bromostříbrná fotografie, 23 x 12,8 cm, vzadu popsáno, pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík (Internetová aukce )

    (1930)

    Dívka s knihou

    Položka č.: 251168

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:56

    pastel, papír, 14 x 20 cm, papír lehce zašpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Martinová (Internetová aukce )

    (1922)

    Klaun a pes

    Položka č.: 251341

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:58

    litografie, 12,4 x 7,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. O. Španiela na AVU v Praze, členka skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Josef Sudek

    Položka č.: 251343

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:00

    bromostříbrná fotografie, 26,7 x 19,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 251344

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:02

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Šrámek (Internetová aukce )

    Mé dědiny

    Položka č.: 252203

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:04

    tempera, papír, 1969, 23,5 x 31,5 cm, sign. PD Šrámek 69, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Zelené listy ( PF 2012)

    Položka č.: 254077

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:06

    serigrafie, 2011, 10,3 x 13,5 cm, č. 65/305, vzadu popsáno: PF 2012 Jaroslav, Kateřina, František Dostálovi, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Burian (Internetová aukce )

    (1905-1981)

    4 x pozvánka na výstavu

    Položka č.: 254201

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:08

    tisk, plakát, 2015, 4x pozvánka 20 x 14 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského a J. Obrovského na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků Purkyně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mánes (Internetová aukce )

    (1820-1871)

    Květiny

    Položka č.: 254254

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:10

    tisk, plakát, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. V. Mánesa, CH. Rubena a F. Tkadlíka na pražské Akademii, poté studium na Akademii v Mnichově, člen Umělecké besedy a JUV

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Jíra (Internetová aukce )

    (1929-2005)

    Josef Jíra 1929-1999

    Položka č.: 254257

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:12

    tisk, plakát, 51,5 x 36 cm, plakát k výstavě v Galerii Bayer&Bayer, Praha, galerii Vltavín, Praha, galerii U Boučků a kapli sv. Vavřince, Malá Skála a v Muzeu a Pojizerské galerii, Semily, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holé…

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Off Program… příští vlna

    Položka č.: 254272

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:14

    tisk, plakát, 1994, 84 x 59 cm, plakát k Pražskému divadelnímu festivalu Mozart Open, 1994, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Synek (Internetová aukce )

    (1947)

    Pozvánka

    Položka č.: 254280

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:16

    tisk, plakát, 29,4 x 42 cm, sign. PD Aleš Synek, pozvánka na oslavu znovuotevření zdevastované zahrady v Kapucínské ulici na Hradčanech v Praze 9.8. 1979, lehce zažloutlý, několikrát přeložený, při okrajích lehce poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Wieslaw Garbolinski (Internetová aukce )

    (1927-2014)

    Obrazy Wieslaw Garbolíńsky

    Položka č.: 254283

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:18

    tisk, plakát, 1988, 53 x 75 cm, plakát k výstavě na Staroměstské radnici v Praze, 1988, při okraji několikrát cca 1 cm natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    IN MEMORIAM

    Položka č.: 254293

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:20

    tisk, plakát, 1991, 95 x 62 cm, plakát ke spkupinové výstavě v Mánesu autorů zemřelých v posledních 20. letech, jako např. Jiří Balcar, Eva Kmentová, Vladimír Boudník, Libor Fára, Mikuláš Medek, Robert Piesen a další , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Sudek (Internetová aukce )

    (1896-1976)

    Adolf Schneeberg, fotografie

    Položka č.: 254295

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:22

    tisk, plakát, 1988, 60,5 x 85 cm, reprodukovaná fotografie Josef Sudek, plakát k výstavě ze sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v Praze a Moravské Galerie v Brně na zámku Kozel, 1988, při spodním okraji mírně pomuchlaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické …

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová (Internetová aukce )

    (1946)

    Minaret

    Položka č.: 254968

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:24

    litografie, 32 x 37 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 19/68, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Matoušek (Internetová aukce )

    (1967)

    Massif de LĚsterel

    Položka č.: 256165

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:26

    serigrafie, 2014, 45 x 65 cm, sign. PD Matoušek 2014, č. 36/77, vzadu věnování autora, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek (Internetová aukce )

    (1954)

    Der Engel

    Položka č.: 256172

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:28

    reliéfní grafika, 21,5 x 16 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek (Internetová aukce )

    (1954)

    Anděl

    Položka č.: 256173

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:30

    reliéfní grafika, 21,5 x 16 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka (Internetová aukce )

    (1938)

    Buď budeš pravidelně platit alimenty, nebo si Smolíčka Pacholíčka vezmeš k sobě do lesa

    Položka č.: 256191

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:32

    tuš, papír, 13,5 x 18 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. …

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilma Vrbová (Internetová aukce )

    (1905-1993)

    Omluva za nedodržení temínu výstavy adresovaná p. Janu Pošovi (Pošova galerie - U Řečických)

    Položka č.: 257300

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:34

    inkoust, papír, 1942, korespondence, adresováno Janu Pošovi, přiložena obálka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Zikmund (Internetová aukce )

    (1893-1955)

    Kartička s krátkou zprávou a podpisem

    Položka č.: 257301

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:36

    inkoust, papír, 1943, korespondence, adresováno p. Pošovi, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na VŠUP v Praze, poté prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Werich (Internetová aukce )

    (1905-1980)

    Jan Werich a Jiří Suchý

    Položka č.: 257337

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:38

    tisk, plakát, 1980, formát A2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook