Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Michael Florian (Internetová aukce )

    (1911-1984)

    Do války

    Položka č.: 239033

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:20

    dřevoryt, 15,5 22 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek (Internetová aukce )

    Chatrč

    Položka č.: 239046

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:22

    lavírovaná tuš, papír, 10 x 24,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek (Internetová aukce )

    Do školy

    Položka č.: 239052

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:24

    tuš, akvarel, papír, 27,5 x 20 cm, lehce zašlý papír, PD a LD stopa po lepící papírové pásce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Švengsbír (Internetová aukce )

    (1921-1983)

    Praga Caput Regni (kovolut 9 ocelorytin)

    Položka č.: 240714

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:26

    9 x ocelorytina, 9 x (17 x 8,5) cm, V původním obalu, lehce pokrčený obal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek (Internetová aukce )

    Studie k bojovníkovi

    Položka č.: 240981

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:28

    litografie, 18 x 65,1 cm, lehce zažloutlý papír, uprostřed přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek (Internetová aukce )

    Studie figur - oboustranná

    Položka č.: 240993

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:30

    atrament, tužka, papír, 30 x 20 cm, kresba z obou stran papíru, lehce zašlý papír, z jedné strany nepatrné nažloutlé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tichý (Internetová aukce )

    (1896-1961)

    Hlava černocha

    Položka č.: 241213

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:32

    litografie, 1936, 23,5 x 16,5 cm, značeno na kameni PD Tichý 86, papírová pasparta, při okraji mírně zašpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek (Internetová aukce )

    V jeskyni

    Položka č.: 242406

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:34

    lavírovaná tuš, papír, 20 x 15,1 cm, lehce zašlý papír, na pravém okraji papír lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. H. Schneller (Internetová aukce )

    My Book - Haagen Bartram-Iensen (Ex libris)

    Položka č.: 242441

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:36

    tisk, 1944, 8 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Renno Wolf (Internetová aukce )

    (1912-2009)

    Orel (ex Libris Johanha Jansen Trento)

    Položka č.: 242442

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:38

    dřevoryt, 11 x 5,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hubert Rüther (Internetová aukce )

    (1886-1945)

    Litografie k pozvánce na Barevný večer / Bunten Abend

    Položka č.: 242445

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:40

    litografie, 1939, 14,5 x 20,7 cm, upostřed pozvánka přeložena (nezasahuje do tisku), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Praha (Ex Pragensis Frant. Kozák)

    Položka č.: 242446

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:42

    suchá jehla, 5,5 x 9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Thompson (Internetová aukce )

    Dr. Cartwright

    Položka č.: 242945

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:44

    mědirytina, 12,3 x 10 cm, značeno DU Engraved by J. Thompson from a Picture in the possesion of Miss Cartwright, při horním okraji nepatrná skvrna od vody, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • W. Holl (Internetová aukce )

    Lord Clyde

    Položka č.: 242946

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:46

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by Holl from a Photograph by Mayall, levý okraj papíru zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Posselwhite (Internetová aukce )

    Bentham

    Položka č.: 242947

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:48

    mědirytina, 13 x 10,2 cm, značeno DU Engraved by J. Posselwhite from an original Picture by J,. Watts, papír při okrajích místy mírně zašpiněn, u horního okraje skvrna od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joseph Trentsensky (Internetová aukce )

    (1793-1839)

    Bataillen - Stücke

    Položka č.: 243173

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:50

    kamenorytina, 19,5 x 35,4 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Martinová (Internetová aukce )

    (1922-1987)

    Motýli

    Položka č.: 244540

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:52

    dřevoryt, 12 x 42,5 cm, sign. PD M. Martinová, pasparta, č. 62/100, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Němeček (Internetová aukce )

    (1957)

    Přírodní motiv

    Položka č.: 245318

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:54

    dřevoryt, 1986, 11,7 x 26,5 cm, Sign PD Jiří Němeček ´86, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Zahradníková (Internetová aukce )

    (1953)

    V korunách stromů

    Položka č.: 245326

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:56

    kolorovaný lept, 14,3 x 9,2 cm, sign. PD Věra Zahradníková, č. 46/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Kuna na lovu

    Položka č.: 245587

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:58

    tuš, tužka, papír, 10 x 16 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Lipsko

    Položka č.: 245589

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:00

    lept, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Chaloupka

    Položka č.: 245591

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:02

    dřevoryt, 9 x 6,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Sládek (Internetová aukce )

    (1906-1982)

    Stromy

    Položka č.: 245889

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:04

    akvarel, papír, 15,5 x 22,8 cm, pasparta, rozbité sklo, vzadu nalepen autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Šindelářová (Internetová aukce )

    Země mého srdce 01

    Položka č.: 246295

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:06

    litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 14/16, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lubomír Mecl (Internetová aukce )

    Přístav

    Položka č.: 246300

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:08

    tuš, akvarel, papír, 16 x 51 cm, PD Lubomír Mecl, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Fiala (Internetová aukce )

    (1891-1968)

    Sedící muž

    Položka č.: 246302

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:10

    litografie, 40 x 30,5 cm, sign. PD V. Fiala, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Woodman (Internetová aukce )

    Giovani Boccacio

    Položka č.: 246703

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:12

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno LD C Van Dalen; PD Woodman sct, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neumann (Internetová aukce )

    Babička

    Položka č.: 246712

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:14

    tužka, akvarel, papír, 25,7 x 22,5 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír při krajích zažloutlý, lehce zvlněný, při levém okraji natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Ernest (Internetová aukce )

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 246736

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:16

    lept, 5,8 x 5,8 cm, sign. DU J. Ernest, č. 34/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • E. Scriven (Internetová aukce )

    Murillo

    Položka č.: 246740

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:18

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by E. Scriven form the original Picture by Murillo, zašlý papír, levý okraj papíru zažloutlá, v levém horním rohu nahnědlé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook