-
Neznámý autor
Hodně štěstí!
Položka č.: 217632Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:20
litoofset, 13 x 12,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Michal
Mušle
Položka č.: 217666Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:22
litografie, 15,6 x 7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hodný
Postava
Položka č.: 217705Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:24
serigrafie, 1993, 11 x 8,5 cm, sign. DU Hodný 93, pozvánka galerie Art club v Týně nad Vltavou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Klíč v davu
Položka č.: 218163Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:26
linoryt, 7,5 x 17 cm, sigh. DU, v předu popsáno: nečitelné, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Kovárna ve Strážkovicích
Položka č.: 219353Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:28
rudka, papír, 31,3 x 41,5 cm, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled na Karlův most
Položka č.: 220971Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:30
dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Krajina pod horami
Položka č.: 221751Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:32
pastel, papír, 50,5 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Dlabal
(1920-2004)
Lesní potok pod sněhem
Položka č.: 222161Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:34
olej, karton, 18,5 x 12 cm, sign. LD J.Dlabal, vzadu potištěný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Dlabal
(1920-2004)
Pohled na vesnici
Položka č.: 222167Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:36
olej, plátno, 25 x 8,5 cm, sign. PD J.Dlabal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Strnad
(1926-2005)
Na cestě
Položka č.: 222253Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:38
lept, 7,5 x 6,5 cm, sign. PD Strnad, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Grafis
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Hölzstich
Kostelík
Položka č.: 222273Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:40
dřevoryt, 14,6 x 8 cm, č. 39/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Paris 1931
Položka č.: 223920Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:42
dřevoryt, 1930, 13,5 x 9,8 cm, sign. PD Fleissig 30, vzadu razítko autora, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Akt I.
Položka č.: 224911Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:26
tuš, akvarel, papír, 1979, 28,1 x 21 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Akt II.
Položka č.: 224912Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:25
tuš, akvarel, papír, 1980, 28,4 x 19,6 cm, sign. PD , mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žena
Položka č.: 225310Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:44
lept, 11,5 x 8,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Hlinovský
(1924-1994)
Ulička
Položka č.: 225433Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:46
litografie, 1962, 9,8 x 6,8 cm, sign. PD Hlinovský, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Monika Abbott
(1948)
Série Nový les
Položka č.: 226102Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:48
monotyp, 2000, 67 x 39 cm, sign. PD M. Abbott 2000, při horním okraji zašpiněný, natržený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Zátiší s bonbony
Položka č.: 226142Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:50
mědirytina, 13 x 12 cm, PD značeno v desce CB, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladislav Bauer
(1928)
Kobylka v trávě
Položka č.: 227626Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:36
dřevoryt, 1965, 27,8 x 43,2 cm, sign. PD Vl. Bauer , Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neumann
Kolibřík
Položka č.: 228527Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:52
tužka, akvarel, papír, 24 x 24 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír ušpiněný, při krajích pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neumann
Muž z profilu
Položka č.: 228529Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:54
tuš, papír, 28 x 22,5 cm, sign. LD Neumann, studentská práce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Chalupa
Položka č.: 228550Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:56
lept, 1972, 14,8 x 26 cm, sign. DU, č. 5/12, LD věnování, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Wien I
Položka č.: 228826Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:58
litografie, 24 x 39,5 cm, sign. PD, č. 137/200, papír při dolním okraji nepatrně natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zasněžené chalupy
Položka č.: 229949Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:00
mědirytina, 7 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Nosek
(1924)
Cesta krajinou
Položka č.: 229952Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:02
litografie, 1982, 20 x 28,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Nosek
(1924)
Na procházce
Položka č.: 229954Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:04
litografie, 1982, 20,5 x 29 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ježíš (P.F.X. Polák)
Položka č.: 229967Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:06
dřevoryt, 6,2 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zapadající slunce
Položka č.: 229969Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:08
linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
Položka č.: 230306Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:27
lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, nabízený cyklus volných grafik volně dotváří a ilustruje velké příběhy dějin od Egypta přes Řecko a Řím. Najdeme zde příběhy o Ramesovi, příběh z Trojské Války i proměnu Dia v labuť. Velikovovým pracím dominuje precizní kresba a umně využité ko…
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
Položka č.: 230307Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:26
lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
Položka č.: 230308Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:25
lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
Položka č.: 230309Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:24
lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
Položka č.: 230310Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:23
lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
Položka č.: 230311Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:22
lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Brýle
Položka č.: 231259Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:10
tuš, papír, 1981, 23 x 17 cm, při levém okraji zažloutlý pruh, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ant. Žižka
Břízky u jezírka
Položka č.: 231334Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:12
olej, plátno, 1970, 29,5 x 40 cm, sign. LD Ant. Žižka 1970, poškozeno v pravém horním rohu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Doležal
Těžké sny
Položka č.: 231460Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:05
akvarel, tuš, papír, 38,5 x 25,5 cm, sign. PD K. Doležal, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Kincl
Zimní krajina
Položka č.: 232703Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:14
olej, sololit, 33 x 47,5 cm, sign. PD JKincl, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
T. Šrámek
Zima
Položka č.: 232704Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:16
olej, karton, 1939, 40 x 54 cm, sign. LD T. Šrámek 39, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dubová
Upřený pohled
Položka č.: 232757Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:18
litografie, 1984, p. 5,7 cm, sign. DU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Bérová
Ptáček
Položka č.: 232758Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:20
serigrafie, 1992, 15 x 10,3 cm, sign. PD J. Bérová, na dvojlistu s přáním a pozdravem autorky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Klaun
Položka č.: 232761Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:22
litografie, 1992, 16,5 x 10 cm, sign. DU, č. 7/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emanuel Hrbek
(1897-1975)
Karlův most
Položka č.: 232919Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:24
dřevoryt, 6,9 x 4,6 cm, PD značeno ve štočku EH, z cyklu Praga Caput, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Novotný
(1945)
Pohled ze Seminářské zahrady
Položka č.: 232930Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:26
suchá jehla, 1983, 25 x 12 cm, sign. DU Novotný 83, DU věnování: Pí Krejčové upřímně autor, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze a na AVU tamtéž
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pod Karlovým mostem
Položka č.: 232932Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:28
litografie, 1975, 19 x 10 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Před Svatým Mikulášem
Položka č.: 234069Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:30
litografie, 19,5 x 12 cm, sign. LD B. S. Urban, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezi…
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. B. Bérauger
Píseň Nový denní rozkaz
Položka č.: 234082Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:32
dřevoryt, hedvábný papír, 9,7 x 4,5 cm, sign LD J. B. Bérauger, levý horní roh papíru lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. B. Bérauger
Myšlenka
Položka č.: 234085Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:34
dřevoryt, hedvábný papír, 9,8 x 4,7 cm, sign. LD J. B. Bérauger, na levem okraji papíru malá dírka; na pravém okraji lehce ušpiněn, nepatrně pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
V oblacích / Dívka
Položka č.: 234092Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:36
tuš, papír, 6 x 7,2 a 8 x 7 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Domek v lese
Položka č.: 234130Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:38
uhel, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD, papír ušpiněn, na okrajích místy natržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO