• Neznámý autor

    Soudce

    Položka č.: 234132

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:40

    linoryt, 1960, 6 x 8 cm, pod grafikou popsáno: From Professor Jiří Siblik von Günter Stille, Hinbaden, den 22. 11. 60, pokrčený papír, uprostřed přeložený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Blaník

    Položka č.: 234142

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:42

    litografie, 20,5 x 30 cm, papír na okrajích ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Klaun s houslemi

    Položka č.: 234386

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:09

    litografie, 40 x 28 cm, značeno DU autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. Karel Procházka

    Položka č.: 234859

    Vyvolávací cena: 560 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:44

    dřevoryt, 1924, 9,8 x 9,5 cm, zažloutlý papír, vzadu nalepen zbytek papírové lepenky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 560 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Krotká

    Na houpačce

    Položka č.: 235110

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:46

    tempera, papír, 2003, 12,5 x 17,5 cm, sign. LD Krotká 2003, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    V kopcích

    Položka č.: 237131

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:48

    akvarel, papír, 7.8.37, 28,5 x 37 cm, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Rytíř

    Položka č.: 237524

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:50

    litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Martinková

    (1948)

    Prasklé sklo a ostnatej drát

    Položka č.: 237574

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:52

    tisk, 1999, 13 x 9,7 cm, sign. DU Martinková 99, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    Pořádnej drink

    Položka č.: 237577

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:54

    kombinovaná technika, 9 x 6,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    Jiří Noha

    Položka č.: 237584

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:56

    tisk, 12,6 x 8,6 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Na hlavě

    Položka č.: 237967

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:58

    serigrafie, 8 x 5,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karla Ryvolová

    (1940)

    Dáma v klobouku

    Položka č.: 238147

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:00

    litografie, 1987, 10,5 x 7,4 cm, značeno PD K. Ryvolová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně C. Boudy, K. Lidického

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Světla Žáková Štrupová

    (1924-1978)

    Kompozice

    Položka č.: 238149

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:02

    litografie, 4,1 x 14,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 35/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Novotná

    Dětské hřiště

    Položka č.: 238152

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:04

    litografie, 1967, 18 x 18,5 cm, sign. na pasparte Novotná 1967, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Martinová

    (1922-1987)

    Kluk a pes

    Položka č.: 238159

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:06

    dřevoryt, 41 x 12,2 cm, sign. PD M. Martinovský 74, č. 146/200, papír zrolován, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Koliha

    (1924-2014)

    Dáma v saku

    Položka č.: 238970

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:08

    tužka, pastel, papír, 1962, 40 x 25 cm, PD monogr. RK, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze, člen Tvůrčí skupiny Etapa, SČVU a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pechar

    (1931)

    Helena - Sen noci svatojánské (Exl MP)

    Položka č.: 239002

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:10

    dřevoryt, 1993, 8 x 5,5 cm, sign. V. Pechar 93, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Podkova

    Položka č.: 239024

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:12

    dřevoryt, 3 x 3,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Býk

    Položka č.: 239025

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:14

    dřevoryt, 3 x 2,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    (1911-1984)

    U stolu

    Položka č.: 239031

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:16

    dřevoryt, 5,6 x 7,8 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    (1911-1984)

    Za vesnicí

    Položka č.: 239032

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:18

    dřevoryt, 7 x 10 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Do války

    Položka č.: 239033

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:20

    dřevoryt, 15,5 22 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Chatrč

    Položka č.: 239046

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:22

    lavírovaná tuš, papír, 10 x 24,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Do školy

    Položka č.: 239052

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:24

    tuš, akvarel, papír, 27,5 x 20 cm, lehce zašlý papír, PD a LD stopa po lepící papírové pásce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Kos

    Pásovec

    Položka č.: 239200

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:49

    serigrafie, 20 x 18,5 cm, sign. PD M. Kos, 14/20, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sládek

    Muž s kordem

    Položka č.: 239265

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:35

    tuš, akvarel, papír, 31 x 23,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sládek

    Postavy - skica

    Položka č.: 239266

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:34

    uhel, papír, 23 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga Caput Regni (kovolut 9 ocelorytin)

    Položka č.: 240714

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:26

    9 x ocelorytina, 9 x (17 x 8,5) cm, V původním obalu, lehce pokrčený obal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Studie k bojovníkovi

    Položka č.: 240981

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:28

    litografie, 18 x 65,1 cm, lehce zažloutlý papír, uprostřed přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Studie figur - oboustranná

    Položka č.: 240993

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:30

    atrament, tužka, papír, 30 x 20 cm, kresba z obou stran papíru, lehce zašlý papír, z jedné strany nepatrné nažloutlé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook