-
Miroslav Houra
(1933-2006)
Rodina
Položka č.: 273999Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:16
akvarel, papír, 1980, 29,5 x 42 cm, sign. PD M. Houra 80, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Kabát
(1932)
Přistání na Saturnu
Položka č.: 274032Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:18
kombinovaná technika, koláž, karton, 31,4 x 34,5 cm, vzadu popsáno autorem, vzniklo jako ilustrace ke knize Josefa Koenigsmarka Nekonečné konečno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, P. Dillingera a V. Pukla, člen Klubu ilustrátorů dětské knihy
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Carl Larsson
(1853-1919)
Matka a dcera
Položka č.: 274073Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:20
suchá jehla, 26,3 x 18 cm, značeno na desce: LD Original Radierung von Carl Larsson; PD Druck und Verlag Geselschaft F. Vervielf. Kunst in Wien, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Čeněk Pražák
(1914-1996)
Orfeus
Položka č.: 274189Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:22
dřevoryt, ruční papír, 1958, 35,3 x 43,5 cm, sign. PD Čeněk Pražák 58, č. 3/15, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Bradáče a F. Tichého, člen skupiny Máj a skupiny März v Linci
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Park v Jeruzalémě
Položka č.: 274204Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:24
litografie, 32,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 46/60, papír na okrajích mimo tisku lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
V horách
Položka č.: 274407Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:37
olej, lepenka, 16 x 23,5 cm, monogr. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Rybáři
Položka č.: 274415Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:07
litografie, 37 x 32 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Ve vsi
Položka č.: 274494Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:29
pastel, křída, papír, 1959, 42,5 x 60,5 cm, sign. LD Pitrmann 1959, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Spišský hrad
Položka č.: 274500Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:30
tuš, papír, 1974, 15 x 19 cm, sign. PD Pitrmann 74, rám, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Benetka
(1938)
Návštěva v atelieru
Položka č.: 274710Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:26
sítotisk, 80. léta, 21,2 x 32,2 cm, sign. LD Benetka, č. 2/6, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té d…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Bergerová
(1964)
Dáma s jednorožcem I.
Položka č.: 274712Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:28
suchá jehla, 1989, 49 x 32 cm, sign., PD Jana Bergerová 89, č. 13/25, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Bláha
(1949)
Houbař
Položka č.: 274714Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:30
litografie, 2009, 32,5 x 44 cm, sign. PD V Bláha 2009, č. 98/100, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Don Q.
(1944)
Objímání
Položka č.: 274732Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:06
suchý pastel, papír, 2016, 20 x 29,5 cm, sign. PD Q 2016, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Drtikol
(1883-1961)
Abiturienti karlínské reálky VII - 1906-13
Položka č.: 274742Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:32
bromostříbrná fotografie, 20 x 22,5 cm, DU značeno Atelier Drtikol a spol Praha, při okrajích poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Kožíšek
(1972)
Ptáček
Položka č.: 274926Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:34
serigrafie, 2007, 41,5 x 31 cm, sign. PD Kožíšek 2007, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Kožíšek
(1972)
Dívka s náušnicemi
Položka č.: 274927Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:36
serigrafie, 2006, 41,7 x 29,5 cm, sign. PD Kožíšek 06, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Muchův ateliér
Položka č.: 275087Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:38
litografie, 43,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám bez skla, č. 5/60, zezadu na kartonu razítko: Jana Reinerová litografie, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Závodník
Položka č.: 275116Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:40
fotografie, 22,4 x 40,4 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriálních výrobků, zejména a…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Savchenko
(1957)
Smutek
Položka č.: 275132Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:42
lept, 1993, 38,3 x 28,5 cm, sign. DU Viktor Savchenko, č. 7/16, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hník
(1946)
Zátiší
Položka č.: 275629Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:44
bromostříbrná fotografie, 2006, 30 x 24,5 cm, sign. PD Hník 2006, vzadu nalepen štítek Czech center of photography s popisem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Petrbauer
Práznou ulicí
Položka č.: 276027Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:46
lept, papír, 12,5 x 9,5 cm, sig, PD Petrbauer, na okrajích zažloutlý, lehce zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
W. A. Lambert?
Dostaveníčko
Položka č.: 276213Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:09
lept, 49,5 x 39 cm, sign. PD W. A. Lambert, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Děvče s kočkou
Položka č.: 276792Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:40
litografie, 36,5 x 16,2 cm, sign. PD A. Fuchs, pasparta, autorský tisk, pasparta poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Pohled na Pražský hrad
Položka č.: 276801Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:33
litografie, 34,5 x 32 cm, sign. PD V. Röhling , rám, LD razítko, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Urbanová
(1934-2013)
Kompozice
Položka č.: 276805Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:21
linoryt, 26 x 26 cm, sign. DU Hana U., pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Souboj s drakem
Položka č.: 276807Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:10
akryl, plátno, 45 x 90 cm, sign. PD, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zátiší s ovocem a džbánkem
Položka č.: 276808Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:31
tempera, sololit, 39 x 43,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Übersichts -Man der Gegend und Befestrigungen von Cherbourg
Položka č.: 276948Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:48
tuš, akvarel, pergamen, 34 x 24,5 cm, na několika místech přeloženo, papír na okraji lehce otřepen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Situations Plan
Položka č.: 276949Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:50
akvarel, tuš, papír, 17 x 28,5 cm, ušpiněný papír, na okrajích otřepen, jeden z rohů papíru přeložen, uprostřed přeloženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Korinth
Položka č.: 277077Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:09
akvarel, tužka, papír, 1997, 30 x 40 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO