-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Blahopřání k 70
Položka č.: 282286Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:21
litografie, 1975, 6 x 3, 8 cm, sign. DU Emil Kotrba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Koně
Položka č.: 282285Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:22
litografie, 1976, 10 x 7, 4 cm, sign. DU Emil Kotrba, č. 154/200, PF 1977, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Jaroslav Chudomel
(1929-2016)
Krocení koně
Položka č.: 211865Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:07
litografie, 1976, 13,3 x 19 cm, sign. PD J. Chudomel 76, 117/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Herčík
(1922-1999)
Výstava poštovních známek Praha 75
Položka č.: 282393Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:56
ocelorytina, 1975, 8,6 x 7,4 cm, sign. DU JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Herčík
(1922-1999)
PF 1966
Položka č.: 282392Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:54
lept, reliéfní tisk, 26 x 7 cm, sign. DU JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Exlibris Vilém Šmidt
Položka č.: 282384Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:38
zinkografie, 1941, 15 x 9 cm, LD značek K, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Tvář
Položka č.: 282378Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:26
dřevoryt, 12,7 x 6 cm, sign. PD K. Šafář, č. 177/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Pohřební průvod
Položka č.: 282362Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:34
suchá jehla, 9,8 x 13 cm, sign. PD AMoravec, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Dívka česající ovoce
Položka č.: 178788Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:02
dřevoryt, 11,8 x 9,7 cm, sign. PD AMoravec, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Berková
(1922-2002)
Exlibris Ivan a Olga Berkovi
Položka č.: 282201Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:04
zinkografie, 1950, 11 x 4 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Podpis
Položka č.: 282200Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:02
fix, papír, 15 x 10 cm, sign. uprostřed Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Ptáci
Položka č.: 282186Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:34
tisk, papír, 1964, 11 x 11 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Písmenka
Položka č.: 282184Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:30
tisk, papír, 1964, 13,5 x 8 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Panna
Položka č.: 282183Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:28
tisk, papír, 1964, 15,5 x 9,5 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Masopustní masky
Položka č.: 282182Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:26
tisk, papír, 1964, 18,5 x 11 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Tváře
Položka č.: 282181Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:24
tisk, papír, 1964, 15,5 x 9,5 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Tajemný hrad
Položka č.: 282180Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:22
tisk, papír, 1964, 17,5 x 10,5 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Vandráci
Položka č.: 282179Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:20
tisk, papír, 1964, 15 x 8,5 cm, sign. PD KSvolinský 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Busta od Antonína Lhotáka
Položka č.: 282255Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:41
bromostříbrná fotografie, 23,5 x 17 cm, PD autorské razítko Antonín Lhoták, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Busta od Antonína Lhotáka
Položka č.: 282256Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:42
bromostříbrná fotografie, 23,5 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Busta od Antonína Lhotáka
Položka č.: 282254Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:49
bromostříbrná fotografie, 23,5 x 17 cm, PD autorské razítko Antonín Lhoták, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Busta od Antonína Lhotáka
Položka č.: 282257Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:50
bromostříbrná fotografie, 23,5 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
PF 1986
Položka č.: 282195Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:52
tisk, papír, 14 x 9 cm, DU značeno v tisku Renčín, Antikvariát Ostrovní, člen skupiny Polyegran
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pohled na město I.
Položka č.: 261274Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:59
tužka, papír, 35,3 x 22,2 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Cinybulk
(1915-1994)
Tvář
Položka č.: 261278Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:10
dřevoryt, 30 x 21 cm, sign. PD Cinybulk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pohled na město IV.
Položka č.: 261277Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:00
tužka, papír, 33,6 x 25 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pohled na město III.
Položka č.: 261276Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:01
tužka, tuš, papír, 35,1 x 25,2 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Myslivec
Položka č.: 282284Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:23
litografie, 1974, 2, 5 x 3, 4 cm, sign. DU Emil Kotrba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Dillinger
(1899-1954)
Souboj
Položka č.: 282410Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:30
litografie, 15,5 x 26 cm, PD značeno na kameni P. Dillinger, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Karel
(1902-1969)
Holka s košíkem
Položka č.: 261324Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:13
tuš, akvarel, 19,4 x 7,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO