-
Neurčený autor
Kytice ve váze
Položka č.: 282049Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:24
tempera, papír, 1970, 42 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, na zadní straně věnování, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Kupka jr.
(1932-2013)
Zvíkov
Položka č.: 282514Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:50
tisk, akvarel, papír, 2005, 12 x 16, 5 cm, sign. LD Kupka 05, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Mostek
Položka č.: 282511Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:18
akvarel, papír, 26,3 x 19,5 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Šmíd
Snopy
Položka č.: 282506Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:53
olej, karton, 31 x 59 cm, sign. PD J. Šmíd, rám, místy popraskaný olej, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Menčice
Položka č.: 282502Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:39
akvarel, olej, karton, 37 x 56 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Stará stodola ve Zdelově
Položka č.: 282501Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:40
tempera, karton, 22 x 33,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
James Baker Pyne
(1800-1870)
Nový most ve Windsoru
Položka č.: 282425Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:38
litografie, 1858, 30 x 41 cm, značeno PD na kameni J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír s několika zahnědlými skvrnkami, LD mimo tisk skvrna od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Toman
(1931-2000)
Starý čert
Položka č.: 282148Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 16:12
litografie, 1969, 11,5 x 8,3 cm, sign. PD Ka Toman 69, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Trojhlavá saň
Položka č.: 282146Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 16:08
dřevoryt, 9,4 x 9,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Milenci
Položka č.: 279366Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:40
dřevoryt, 11,5 x 7 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Švengsbír
Kašna
Položka č.: 279362Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:34
ocelorytina, 5,7 x 4,5 cm, sign. DU J.Švengsbír, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krajina s poli
Položka č.: 282458Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:26
olej, sololit, 36 x 44,5 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mezera
(1944)
Nahota
Položka č.: 269300Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:55
lept, 20 x 12 cm, sign. V. Mezera, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Hruška
(1930)
Tvář ženy
Položka č.: 269285Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:43
linoryt, 19 x 14 cm, sign. PD K. Hruška, č. 173/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Štěpán
(1912)
Stará kuchyň
Položka č.: 263708Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:18
litografie, 1938, 20,3 x 24,8 cm, sign. PD Štěpán Fr 1938, přehlý papír, v levém horním rohu zažloutlá skvrna, studium na ŠUŘ v Brně, poté žák prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, vystavoval mj. se SVU Aleš v Brně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Leischnerová
(1937)
Vyšehrad
Položka č.: 282177Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 14:34
linoryt, 16,7 x 11,9 cm, sign. PD J. Leischnerová, č. 13/50, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zátiší u řeky
Položka č.: 281916Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:22
akvarel, papír, 46,5 x 34,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Meandr řeky
Položka č.: 281912Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:28
tempera, karton, 34 x 49 cm, sign. PD, rám, odřený rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
St. Fischer
Altán
Položka č.: 281830Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:06
olej, plátno, 28 x 40,3 cm, sign. PD St. Fischer, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Urbanová
(1934-2013)
Kompozice
Položka č.: 276805Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:21
linoryt, 26 x 26 cm, sign. DU Hana U., pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kočičí dýchánek
Položka č.: 281076Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:23
akvarel, tuš, běloba, 1957, 44,5 x 64,5 cm, sign. PD nečitelně, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Minařík?
Chalupa u potoka
Položka č.: 281801Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:23
olej, karton, 40 x 49 cm, sign. PD Minařík, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Stavení u lesa
Položka č.: 281800Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:31
tempera, sololit, 32 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Potok
Položka č.: 281829Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:33
olej, plátno, 53 x 59 cm, sign. PD GŽ, rám , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
O. Ježek
Krajina
Položka č.: 281825Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:20
olej, deska, 1945, 24,5 x 38,5 cm, sign. LD O. Ježek 45, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Albich
(1925-2000)
Plačící žena
Položka č.: 282219Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 07. 2024 15:50
dřevoryt, 1948, 12 x 7,5 cm, sign. DU Albich, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie českých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Burian
(1905-1981)
4 x pozvánka na výstavu
Položka č.: 254201Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:08
tisk, plakát, 2015, 4x pozvánka 20 x 14 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského a J. Obrovského na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků Purkyně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Josef Sudek
Položka č.: 251343Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:00
bromostříbrná fotografie, 26,7 x 19,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Světla Žáková - Štrupová
(1924-1978)
Pohled na Pražský hrad
Položka č.: 249427Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:38
litografie, 21,7 x 31 cm, sign. PD S. Žáková - Štrupová, 16/100, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladislav Panuška
(1902-1959)
Saturnův kruh 10. 7. 1950 3 hod.
Položka č.: 249408Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:47
olej, papír, 1950, 24,8 x 32,7 cm, sign. PD Vlad. Panuška, při okrajích pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM v Praze a u svého otce Jaroslava Panušky
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO