• Juraj Bartók

    (1942)

    Osamělá slunečnice

    Položka č.: 281779

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:14

    olej, sololit, 70 x 50 cm, sign. LD Bartók, rám, na zadní straně štítek dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    16x Exlibris

    Položka č.: 282411

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:32

    7x lept, 9x dřevoryt, různé velikosti cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Akt

    Položka č.: 282370

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:10

    litografie, 1983, 19,6 x 12,9 cm, sign. DU KBeneš 83, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Akt

    Položka č.: 282369

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:08

    litografie, 1983, 19,5 x 13,2 cm, sign. PD KBeneš 83, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Závodník

    Položka č.: 275116

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:40

    fotografie, 22,4 x 40,4 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriálních výrobků, zejména a…

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Přelet

    Položka č.: 282430

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:48

    litografie, 37 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 39/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Vlajka

    Položka č.: 282429

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:46

    litografie, 37 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 41/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Der Engel

    Položka č.: 256172

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:28

    reliéfní grafika, 21,5 x 16 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Paulus

    Rybník

    Položka č.: 266421

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:40

    olej, sololit, 1997, 33,5 x 51,4 cm, sign. D Paulus 97, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Housa

    (1926-2020)

    Přítelkyně podle Jana Zrzavého

    Položka č.: 279363

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:36

    ocelorytina, 5,3 x 3,6 cm, sign. DU B. Housa, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Fibig

    Otava před Pískem, směr Zvíkov

    Položka č.: 282456

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:04

    olej, karton, 1952, 50 x 70 cm, sign. PD Fibigr, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Padalík

    Jeřáby u Studnic

    Položka č.: 281863

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:46

    olej, karton, 33,5 x 69 cm, sign. PD Padalík, rám, Obec Studnice ležící jižně od města Hlinska patří mezi nejstarší lidská sídliště v celé oblasti Českomoravské vysočiny., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Statek mezi stromy

    Položka č.: 281859

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:42

    olej, plátno, 56 x 78,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ella Malíková

    (1927)

    Pramice na jezeře

    Položka č.: 281855

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:22

    olej, plátno, 1961, 50,5 x 68,5 cm, sign. PD E Malíková 61, rám, Absolventka reálného gymnázia v Nymburce, Vysoké školy technické, obor architektura a Pedagogické fakulty UK Praha, obor výtvarná výchova, deskriptivní geometrie a matematika. Pedagožka výtvarné výchovy gymnázia v Českém Brodě, Poděbra…

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Daníček

    Vesnice v krajině

    Položka č.: 281851

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:03

    olej, plátno, 41,5 x 59 cm, sign. PD Dolfa Daníček, rám, autorem je Rudolf Daníček, podepisoval se Dolfa (Delfín), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Javad Alizadeh

    (1953)

    Tomáš Skuhravý

    Položka č.: 268272

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:01

    tuš, papír, 34,7 x 23,9 cm, sign. PD Javad, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Zmatlíková

    (1923-2005)

    Pejsek

    Položka č.: 282208

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2024 15:34

    propiska, papír, 1986, 2,3 x 4,3 cm, věnování a podpis DU Helena Zmatlíková, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vokoun

    (1893-1972)

    Krajina

    Položka č.: 139890

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:55

    akvarel, karton, 15 x 21,5 cm, sign. LD Jos. Vokoun, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Šindelářová

    Země mého srdce 01

    Položka č.: 246295

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:06

    litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 14/16, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Štědrovečerní dary

    Položka č.: 205025

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:08

    tuš, papír, 19 x 29 cm, rám, dole napsáno: Napsal Jan Neruda kresby Vlastimila Rady, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Svlékající se akt

    Položka č.: 254599

    Vyvolávací cena: 620 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:44

    lept, 1978, 22 x 17,1 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 52/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 620 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emanuel Hosperger

    (1891-1984)

    Popradské pleso

    Položka č.: 282500

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:17

    akvarel, papír, 23 x 17 cm, sign. na zadní straně, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Brucknera na Akademii v Mnichově

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Marešová

    (1901-1987)

    Orientální mudrc

    Položka č.: 282439

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 18:06

    litografie, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD Milada Marešová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hluboš

    Zasněžená Praha

    Položka č.: 282433

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:54

    lept, 1926, 27,7 x 22 cm, sign. PD , Josef Hluboš patřil mezi české grafiky, který se věnoval především pražským vedutám, které prováděl velmi precizně., levý dolní růžek ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Novomanželé

    Položka č.: 273929

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:03

    akvarel, tuš, ruční papír, 24 x 17,5 cm, pasparta, mírně zažloutlý a zvlněný papír, Antikvariát Dlážděná, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby …

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vodář

    Horská krajina

    Položka č.: 282460

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:54

    olej, plátno, 50 x 60 cm, sign. PD J. Vodář, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Podzimní krajina

    Položka č.: 282459

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:29

    olej, sololit, 30 x 44 cm, monogr. PD AK, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Hajfler

    Luční kvítí

    Položka č.: 282475

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:19

    olej, plátno, 60 x 70 cm, sign. PD J. Hajfler, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Formánek

    (1907-1990)

    Šeřík

    Položka č.: 282474

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:18

    olej, karton, 50 x 70 cm, sign. PD Formánek, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chrám sv. Mikuláše na Malé straně

    Položka č.: 268925

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:27

    tisk, pastel, zlatá barva, 56 x 40 cm, monogr. PD JK, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook