-
A. Václav Mašek
Čtení
Položka č.: 234093Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:17
tuš, papír, 7 x 14,5 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
V oblacích / Dívka
Položka č.: 234092Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:18
tuš, papír, 6 x 7,2 a 8 x 7 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
České umění XIX. století
Položka č.: 267382Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:32
tisk, plakát, 58 x 83 cm, v rozích přehnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Ernest
Jan Amos Komenský
Položka č.: 246736Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:07
lept, 5,8 x 5,8 cm, sign. DU J. Ernest, č. 34/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Němeček
(1957)
Přírodní motiv
Položka č.: 245318Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:19
dřevoryt, 1986, 11,7 x 26,5 cm, Sign PD Jiří Němeček ´86, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Klika
(1929)
Zpěv organů
Položka č.: 242388Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:11
dřevoryt, 1972, 31 x 20,7 cm, sign. PD Ed. Klika 72, lehce zažloutlý papír, spodní okraj papíru lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Novotná
Dětské hřiště
Položka č.: 238152Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:49
litografie, 1967, 18 x 18,5 cm, sign. na pasparte Novotná 1967, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Rytíř
Položka č.: 237524Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:23
litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bělohlávek
(1924)
Bůh
Položka č.: 235354Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:00
dvoubarevný lept, 35,5 x 22,5 cm, sign. PD, papír pokrčen, na levém okraji dva fleky od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na UK v Praze
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kytice v okně
Položka č.: 267115Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:39
dřevoryt, 42,5 x 31 cm, papír na rozích pokrčen, levý okraj papíru otřepen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Portrét muže
Položka č.: 234103Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:42
uhel, papír, 46 x 35 cm, vlevo nahoře lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Portrét muže
Položka č.: 234099Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:43
tužka, papír, 30 x 20,5 cm, v rozích zažloutlý papír, horní levý roh lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. B. Bérauger
Myšlenka
Položka č.: 234085Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:01
dřevoryt, hedvábný papír, 9,8 x 4,7 cm, sign. LD J. B. Bérauger, na levem okraji papíru malá dírka; na pravém okraji lehce ušpiněn, nepatrně pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. B. Bérauger
Píseň Nový denní rozkaz
Položka č.: 234082Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:02
dřevoryt, hedvábný papír, 9,7 x 4,5 cm, sign LD J. B. Bérauger, levý horní roh papíru lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Ptáčci
Položka č.: 232753Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:26
tuš, litografie, 6 x 8,7 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pohled na louku
Položka č.: 262400Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:28
olej, překližka, 28 x 33,5 cm, rám, malba poškozena, na mnoha místech odloupnutá barva, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Wieslaw Garbolinski
(1927-2014)
Obrazy Wieslaw Garbolíńsky
Položka č.: 254283Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:08
tisk, plakát, 1988, 53 x 75 cm, plakát k výstavě na Staroměstské radnici v Praze, 1988, při okraji několikrát cca 1 cm natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neumann
Babička
Položka č.: 246712Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:20
tužka, akvarel, papír, 25,7 x 22,5 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír při krajích zažloutlý, lehce zvlněný, při levém okraji natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Zahradníková
(1953)
V korunách stromů
Položka č.: 245326Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:58
kolorovaný lept, 14,3 x 9,2 cm, sign. PD Věra Zahradníková, č. 46/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karla Ryvolová
(1940)
Dáma v klobouku
Položka č.: 238147Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:54
litografie, 1987, 10,5 x 7,4 cm, značeno PD K. Ryvolová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně C. Boudy, K. Lidického
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Plocek
(1905-2001)
Na hlavě
Položka č.: 237967Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:51
serigrafie, 8 x 5,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Martenek
(1933)
Pořádnej drink
Položka č.: 237577Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:12
kombinovaná technika, 9 x 6,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dům za stromy
Položka č.: 235351Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:38
suchá jehla, 14 x 9,8 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Blaník
Položka č.: 234142Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:50
litografie, 20,5 x 30 cm, papír na okrajích ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Portrét muže
Položka č.: 234096Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:16
dřevoryt, 7,5 x 9,8 cm, studijní práce A. V. Maška, papír ušpiněn, v okolí grafiky papír lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Před Svatým Mikulášem
Položka č.: 234069Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:57
litografie, 19,5 x 12 cm, sign. LD B. S. Urban, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezi…
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Klaun
Položka č.: 232761Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:25
litografie, 1992, 16,5 x 10 cm, sign. DU, č. 7/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Brýle
Položka č.: 231259Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:27
tuš, papír, 1981, 23 x 17 cm, při levém okraji zažloutlý pruh, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dívka s holoubky (zelená varianta)
Položka č.: 235394Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:36
suchá jehla, 10,6 x 7,4 cm, papír ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heřman
Den
Položka č.: 235393Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:09
kolorovaný linoryt, 9,8 x 9,5 cm, sign. PD Jan Heřman, autorský tisk, vzadu popsáno autorem, papír u pravého okraje lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO