• Karel Langer

    (1878-1947)

    Letní krajina

    Položka č.: 279202

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:50

    akvarel, papír, 21 x 29 cm, sign. PD K. Langer, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. E. Mařáka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miluše Březinová

    (1930-2016)

    Na Morávce u řeky

    Položka č.: 279826

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:52

    olej, karton, 1967, 40 x 67 cm, sign. PD Březinová 67, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Petrovský

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 280069

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:54

    olej, lepenka, 31 x 47 cm, sign. LD R. Petrovský, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mešita v Sýrii

    Položka č.: 280071

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:56

    olej, překližka, 37 x 45 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Nový

    (1913-?)

    Cikánský tábor

    Položka č.: 280074

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:58

    akvarel, tužka, papír, 23 x 36,5 cm, sign. PD M. Nový, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Špillara a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Dívka v kroji

    Položka č.: 280077

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:00

    tužka, tempera, lepenka, 35 x 25 cm, sign. PD K. Šimůnek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice

    Položka č.: 280081

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:02

    tempera, karton, 54 x 54 cm, rám, při okrajích malba poškozená (zateklina), na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    PF 86 Balon s vlajkou

    Položka č.: 280780

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:04

    litografie, 1985, 13,5 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rajko Tomič

    (1905-1988)

    Plachetnice

    Položka č.: 281251

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:06

    pastel, papír, 1935, 39 x 56 cm, sign. PD R. Tomic 1975, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, bosenský malíř, studium na akademiích v Bělehradu a Záhřebu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rajko Tomič

    (1905-1988)

    Krajina

    Položka č.: 281252

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:08

    pastel, papír, 1936, 32,5 x 49 cm, sign. LD R.Tomic 1936, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, bosenský malíř, studium na akademiích v Bělehradu a Záhřebu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Švéda

    (1947)

    Krajina

    Položka č.: 281272

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:10

    akvarel, papír, 1975, 61 x 45,5 cm, sign. PD Tomáš Švéda 75, rám, Antikvariát Ostrovní, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lubomír Procházka

    (1922-2012)

    Most v Parmě

    Položka č.: 281274

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:12

    olej, plátno, 1973, 30 x 55 cm, sign. LD L. Procházka 73, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kameny

    Položka č.: 282752

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:14

    olej, plátno, 64 x 94 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na Vysoké Tatry

    Položka č.: 282753

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:16

    olej, plátno, 74 x 62 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jareš

    Středočeská krajina

    Položka č.: 282754

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:18

    tempera, papír, 59,5 x 85 cm, sign. LD Jareš, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook