-
Neurčený autor
Hommage a Antonín Strnadel
Položka č.: 282305Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:30
dřevoryt, 25,5 x 14,5 cm, sign. PD A. Strnadel, č. 32/50, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Praha
Položka č.: 282304Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:31
lept, 7 x 8,5 cm, sign. PD nečitelně, LD slepotiskové razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Foxteriér
Položka č.: 280226Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:32
lept, 24,5 x 19 cm, sign. PD nečitelně, rám, LD značeno v desce LOH, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Německo)
Břízy na kolejích
Položka č.: 282226Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:33
lept, akvatinta, 1975, 20,3 x 13,3 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Německo)
Pohled ze zahrady
Položka č.: 282227Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:34
suchá jehla, 1981, 37 x 40 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 59/75, při horním okraji mimo tisk skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Petr Jan Brandl
Položka č.: 261270Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:35
tisk, 1912, 34,2 x 25 cm, Umělecká beseda svým členům 1911-1912, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Snopy na poli
Položka č.: 282306Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:36
litografie, 1942, 31,5 x 40,5 cm, sign. PD Alois Pitrmann 1942, autorský tisk, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Markéta Prachatická
(1953)
Bárka
Položka č.: 247092Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:37
lept, 2001, 19,5 x 28 cm, sign. PD M. Prachatická 2001, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, Markéta Prachatická, nar. 1953, 1984 Velká cena na knižním veletrhu za ilustraci ke knize Alenka v říši divů, 1990 Camberwell College of Art London (2 semestry), 1991 – 1993 působila jako asistentka g…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Dům na Hradčanském náměstí
Položka č.: 264450Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:38
litografie, 32,5 x 40,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, pasparta, 112/160, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Soňa Schwarzová
(1958)
Interiér II. (Z cyklu Bohnice - léčebna)
Položka č.: 282309Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:39
lept, akvatinta, 1982, 24,5 x 32 cm, sign. PD S. Schwarzová 82, autorský tisk, v rozích mimo tisk mírně zažloutlý papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Soňa Schwarzová
(1958)
V nemocnici
Položka č.: 282308Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:40
lept, akvatinta, 1982, 28 x 21,5 cm, sign. PD Soňa Schwarzová 82, autorský tisk, na zadní straně popis autorky, lehce zašpiněný a pokrčený papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Soňa Schwarzová
(1958)
Pohřeb
Položka č.: 282307Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:41
lept, akvatinta, 1987, 28,7 x 22,3 cm, sign. PD S. Schwarzová 87, autorský tisk, při horním okraji lehce zašpiněný papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Soňa Schwarzová
(1958)
Spící žena
Položka č.: 282310Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:42
olej, plátno, 27,2 x 34,2 cm, chybí blindrám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Sodoma
(1921-2011)
Portrét
Položka č.: 258585Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:43
litografie, 33 x 47 cm, sign. PD J. Sodoma, rám, 80/1, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Solařík
(1915-2007)
Stařenka
Položka č.: 277877Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:44
litografie, 28,5 x 23 cm, sign. PD K. Solařík, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Tanec
Položka č.: 266494Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:45
linoryt, 29,7 x 36,6 cm, sign. PD K. Svolinský, LD mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helena Tomášková - Willmanová
Praha
Položka č.: 212870Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:46
lept, 21,7 x 15,6 cm, sign. DU Helena Tomášková - Willmanová, 51/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Mostecká ulice v Praze
Položka č.: 261266Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:47
litografie, 19 x 13 cm, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Přístaviště
Položka č.: 226947Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:48
litografie, 1979, 21,8 x 37,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1979, 69/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josefa Burianová
(1935)
Muž s vínem
Položka č.: 261364Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:01
akvarel, papír, 1986, 21,9 x 14,9 cm, sign. PD J. Burianová 86, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josefa Burianová
(1935)
Muž s vínem
Položka č.: 261365Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:02
akvarel, papír, 1986, 21,9 x 14,9 cm, sign. PD J. Burianová 86, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Muž
Položka č.: 262432Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:03
tuš, papír, 27 x 19 cm, sign. PD V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Praha
Položka č.: 262439Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:04
akvarel, běloba, tužka, papír, 30,1 x 40,1 cm, sign. PN V. Hejna, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Muž u stolu
Položka č.: 262438Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:05
akvarel, tuš, papír, 20 x 14,7 cm, sign. PN V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Postava muže
Položka č.: 262437Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:06
akvarel, tužka, papír, 28 x 19,5 cm, sign. LD VH, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Tváře - skica
Položka č.: 262436Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:07
tuš, papír, 1935, 26 x 18 cm, sign. PD V. Hejna 1935, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Sedící muž
Položka č.: 262434Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:08
tuš, papír, 21 x 17 cm, sign. PN V. Hejna , Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Mraky nad krajinou
Položka č.: 262433Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:09
tužka, papír, 1934, 22 x 27,5 cm, sign. PN V. Hejna 34., přeloženo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Horbat
Secesní dekorativní návrhy
Položka č.: 244104Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:10
9x akvarel, tuš, papír, 28,5 x 40 cm, vše sign. Horbat, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Janeček
Tábor pastevců
Položka č.: 247088Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:11
akvarel, pastel, papír, 22,5 x 32,2 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO